Архів новин


Липень 2011 р.

 

З 11 по 16 липня у Центрі підготовки та удосконалення кваліфікації управлінських кадрів (м. Феодосія) пройшла Літня школа молодих вчених "Актуальні питання, проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку України на порозі 20-ої річниці проголошення незалежності", у роботі якої прийняли участь студенти факультету соціально-економічного управління, слухачі факультету магістерської підготовки, аспіранти, докторанти та науковці Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.

Щодня учасниками школи розглядались та обговорювались актуальні питання з теоретичних та практичних аспектів розв'язання проблем соціально-економічного розвитку України.

Протягом шестиденного перебування у м. Феодосія учасники Літньої школи відвідали визначні пам'ятки та околиці цього сонячного міста, а саме: Національну картинну галерею імені І.К. Айвазовського; дом-музей А. Гріна; Музей давностей; Генуезьку фортецю; дом-музей М. Волошина; Карадагську біологічну наукову станцію та Карадагський природний заповідник Національної академії наук України; с. Орджонікідзе; с. Коктебель та с. Курортне.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ]

 

01 липня в Інституті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів та спеціалістів, що навчались на факультеті соціально-економічного управління за спеціальностями Управління персоналом і економіка праці та Менеджмент організацій. Урочистому отриманню дипломів спеціаліста та бакалавра передувала значна підготовча робота – складання державних екзаменів та захист дипломних робіт. За їх підсумками в цьому році 218 випускників факультету соціально-економічного управління отримали дипломи спеціаліста.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.