Архів новин


Червень 2018 р.

 

30 червня 2018 р.

Доцент кафедри гуманітарної та соціальної політики ХарРІ НАДУ Олег Кулініч та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ХарРІ НАДУ Юрій Орел виступили тренерами–експертами під час роботи Літньої школи з проектної діяльності для громадських організацій, яка проходила 28–30 червня 2018 року в рамках реалізації напрямку "Підвищення інституціалізації місцевих ГО та забезпечення реальної їх участі в процесах місцевого самоврядування" Проекту "Голос громади у місцевому самоврядуванні" Програми "Децентралізація – Шлях до Кращих Результатів та Ефективності (DOBRE)".

Школу було організовано та проведено ГС "Харківський університетський консорціум", що є регіональним партнером програми DOBRE в Харківській області. Під час роботи було розглянуто теоретичні основи проектного менеджменту, а також визначено конкретні проекти для кожної громади з метою можливості реалізації громадських ініціатив. Загалом же у роботі Школи взяли участь 30 представників громадських організацій з Роганської, Мерефянської та Старосалтівської ОТГ.

Отже, представники громадських організацій трьох об'єднаних територіальних громад, які є учасниками програми DOBRE отримали нові знання, закріпили наявні навички, а також мали змогу обмінятися думками та власним досвідом щодо впровадження ініціатив по розвитку власних територій.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

29 червня 2018 р.

25 – 29 червня 2018 року викладачі Харківського регіонального інституту державного управління Соболь Р.Г. та Ульянченко Ю.О. в складі делегації Національної академії державного управління та регіональних інститутів у рамках реалізації українсько–німецького міжнародного проекту "Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством–ІІ" відвідали м. Мангайм (ФРН).

Даний проект здійснюється у рамках співпраці Інституту підвищення кваліфікації керівник кадрів Національної академії та Університету прикладного менеджменту м. Мангайм, ФРН у партнерстві з Міністерством закордонних справ Німеччини.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

28 червня 2018 р.

З нагоди 22–ї річниці прийняття Верховною Радою України основного закону держави – Конституції України в Харкові на площі Конституції відбулась урочиста церемонія покладання квітів. У церемонії взяли участь керівники області та міста, зокрема, Голова Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світлична, заступник Голови Харківської обласної ради В. Коваленко, заступник Харківського міського голови С. Горбунова–Рубан.

Святкову атмосферу відчули на собі й представники Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. У покладанні квітів до Монументу Незалежності взяли участь керівництво і здобувачі вищої освіти обох факультетів: публічного управління та адміністрування і соціально–економічного управління.

Адміністрація ХарРІ НАДУ вітає всіх з цим визначним державним святом і бажає здоров'я, щастя, добробуту, злагоди та світлого майбутнього.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

26 червня 2018 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

 

 

25 червня 2018 р.

На виконання листа Міністерства освіти і науки України "Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул" 25.06.2018 року в ХарРІ НАДУ при Президентові України відбулись загальні збори студентів, організовані деканатом ФСЕУ. Під час зустрічі було розглянуто питання про правила безпечної поведінки студентів на відпочинку під час літніх канікул. Зокрема медичний працівник Приходкіна А.Г. нагадала студентам правила поведінки на воді, біля води та на сонці. Заступник декана з виховної роботи Смаглюк А.А. провела бесіду про правила поведінки в громадських місцях. Декан ФСЕУ Орел Ю.Л. проінформував студентів про існуючи ризики, що можуть виникнути під час виїзду та перебування за кордоном.

Адміністрація ХарРІ НАДУ вітає всіх своїх студентів із закінченням навчального року, бажає міцного здоров'я, приємного і корисного відпочинку для реалізації їх амбітних цілей в новому навчальному році.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

21 червня 2018 р.

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

14–15 червня 2018 року Директор, Голова вченої ради Інституту проф. Бєлова Л.О., перший заступник, Голова спеціалізованої вченої ради Інституту, проф. Карамишев Д.В. взяли участь у Всеукраїнському семінарі–нараді з питань підготовки та атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань "Державне управління". [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

20 червня 2018 р.

11–15 червня професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова взяла участь у навчальному візиті представників Харківської області до Великопольського воєводства (Польща) в межах ініціативи "Рівний–рівному" в рамках робочої групи vКомітет регіонів–Україна" за підтримки Програми "U–LEAD з Європою". Великопольське воєводство розташоване на заході Польщі, його центром є місто Познань.

Під час візиту відбулися зустрічі з віце–губернатором Великопольського воєводства, а також в Департаменті сільськогосподарського розвитку Великопольського воєводства (ознайомлення з Програмою "Відродження Великопольських сільських територій протягом 2013–2020 рр."), в Агентстві з реструктуризації та модернізації сільського господарства, Великопольській аграрній палаті, Великопольському центрі аграрного консультування, в мерії Старого Мяста. Відбулися зустрічі з групою виробників Amazis, групою виробників овочів Chenczke & Janas, відвідано ферму Романа Фратчака, село Лісків.

Цей візит сприятиме підвищенню знань і навичок щодо використання інструментарію управління розвитком сільських територій на регіональному та місцевому рівні.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ]

 

12 червня 2018 р.

Студентська рада Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з головою студентського самоврядування Бірюковою О. вже вкотре подарували кілька радісних годин малечі, яка живе в будинку–інтернаті. Цього разу молодь Інституту відвідала Обласний центр соціально–психологічної реабілітації дітей. Студенти ФСЕУ окрім своїх усмішок подарували дітлахам книжки, одяг, іграшки, солодощі та канцелярію, які напередодні було зібрано в стінах Інституту в рамках соціально–благодійної акції "Теплі серця". Вихованці дитячого будинку були знову раді бачити наших студентів, а вони їх.

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. А що робити коли такі спогади відсутні? Ми готові до співпраці з цією малечою, яка завжди чекає на нас. Очі, які сповнені надії, сподівань, щирості, відвертості, радощів – це багато чого варто! Вкотре переконуємося, що займаємось своєю справою!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ]

 

7 червня 2018 р.

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочав роботу VІІІ Міжнародний форум "Україна – Європейський Союз: новий рівень кооперації", який вже ввосьме збирає науковців та практиків в рамках циклу заходів Харківської обласної державної адміністрації та ХарРІ НАДУ, присвячених відзначанню Дня Європи в Україні. [ Докладніше ]

програма ] [ інформаційний лист ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ]

 

6 червня 2018 р.

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась зустріч з представником Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Вірою Терновською (Відділ зв'язків з громадськістю). Пані Терновська презентувала програми академічних обмінів, акцентуючи увагу на напрямку для фахівців на середньому етапі розвитку кар'єри (Hubert H. Humphrey Program).

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

5 та 6 червня 2018 року команда інституту у складі проф. В.В. Мамонової, проф. В.Г. Бульби, проф. Ю.О. Куца, проф. М.А. Латиніна, доц. О.С. Конотопцева, к.держ.упр. О.В. Безуглого та к.держ.упр. О.В. Дорошенко в межах реалізації проекту з навчання та консалтингу з питань місцевого економічного розвитку (МЕР) здійснила візити–консультації до Мереф'янської і Роганської ОТГ. Візити–консультації проводилися в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ХарРІ НАДУ є регіональним партнером програми DOBRE.

Команда ХарРІ НАДУ взяла участь у засіданні Координаційної ради з питань місцевого економічного розвитку при Виконавчому комітеті Мереф'янської міської ради та Дорадчої ради з МЕР при постійній комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально–економічного розвитку Роганської селищної ради.

Ціллю візитів стало надання консультацій–порад та практичної допомоги щодо формування Програми МЕР та Плану пріоритетних проектів. Обговорювалися питання: Як формувати і впроваджувати Програму МЕР? Як через імплементацію проектів МЕР (інструментів МЕР) створювати сприятливе економічне середовище в громаді? Як підготувати презентацію Програми МЕР та ін.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ]

 

4 червня 2018 р.

Викладачі інституту проф. В.В. Мамонова, проф. М.А. Латинін, доц. О.С. Конотопцев узяли участь в заході з місцевого економічного розвитку (МЕР) "Synergy III Session", який проводився в рамках реалізації Програми DOBRE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Обговорювалися питання: як громадам, які беруть участь у Програмі DOBRE, переходити від "Стратегії до діі" стосовно місцевого економічного розвитку; яка специфічна допомога від Програми DOBRE доступна для ОТГ; які МЕР можливості та які виклики існують в громадах щодо реалізації пріоритетних проектів та ін. Захід проводили Мік Мюллей (експерт з місцевого економічного розвитку) та Віталій Юрків (спеціаліст з місцевого економічного розвитку) за участю Юлії Єсмуханової – заступника директора Програми DOBRE.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

2 червня 2018 р.

На базі Національного університету цивільного захисту України відбувся ІV обласний зліт волонтерів Харківщини "Волонтер ХХІ", який вже вкотре проходив під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, та за ініціативи Харківського університетського консорціуму та Ради ректорів ЗВО Харківської області. Цього разу учасниками заходу стали 270 студентів та курсантів із 21 закладу вищої освіти, а також учні закладів середньої освіти Харківщини. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ]

 

1–2 червня 2018 року група слухачів І курсу факультету публічного управління та адміністрування під керівництвом доцента кафедри державного управління Набоки Л.В. взяла участь у виїзних семінарських заняттях з навчальної дисципліни "Інституціональне забезпечення публічної влади", які відбулися на базі Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Також під час поїздки слухачі мали чудову нагоду познайомитися з історичними й архітектурними пам’ятками столиці, відвідати Національний парк "Межигір'я".

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ]

 

1 червня 2018 р.

28–31 травня відбулась навчальна поїздка до Берліну представників Інституту - директора проф. Бєлової Л.О. та завідувача кафедри політології та філософії проф. Дзюндзюка В.Б., організована Берлінською школою економіки та права і Німецько–Українською Школою Врядування в рамках реалізації спільного проекту щодо розробки та удосконалення навчальної програми для підготовки бакалаврів з публічного управління та адміністрування. У навчальній поїздці брали участь представники й інших регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.