Архів новин


Червень 2017 р.

 

28 червня 2017 р.

У м. Харкові відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Незалежності України з нагоди Дня Конституції України. В церемонії взяли участь керівники області та міста, зокрема, Голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Светлична, Голова Харківської обласної ради С.І. Чернов, Перший заступник Харківського міського голови І.О. Терехов, представники Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи на чолі з Генеральним секретарем Конгресу Андреасом Кіфером, які, до речі, вперше відвідали Харківщину, а також представники громадськості, мешканці та гості нашого міста.

Святкову атмосферу відчули на собі й представники Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, делегація якого, складена з числа студентів факультету соціально-економічного управління, на чолі с доцентом кафедри управління персоналом та економіки праці Орлом Ю.Л., також взяла активну участь в урочистостях.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

27 червня 2017 р.

Кабінетом Міністрів України офійційно презентовано результати Національного дослідження “Моніторинг впровадження інструментів електронного урядування в органах місцевого самоврядування найбільших міст України” за редакцією доцента кафедри інформаційних технологій і систем управління ХарРІ НАДУ Серенка Артема Олексійовича. [ Докладніше ]

результати дослідження ]

 

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

26 червня 2017 р.

Відділом підвищення кваліфікації ХарРІ НАДУ для працівників органів державної влади та представників органів місцевого самоврядування в межах тематичного семінару «Лідерство та методи управління персоналом в органах влади» було проведений тренінг партнерського ділового спілкування в публічному управлінні за темою «Моделі конструктивної поведінки в конфліктах». Заняття було проведено професором кафедри політології та філософії, д.держ упр., канд. психол. наук, професором Крутій О.М. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ]

 

20 червня 2017 р.

У групі ЕЗ-16 відбулося нетрадиційне практичне заняття з навчальної дисципліни «Українська ділова мова», у ході якого начальник відділу кадрів нашого інституту О.А. Носик ознайомила студентів із особливостями роботи з документами, розповіла про вимоги до їх оформлення та специфіку документообігу на прикладі свого структурного підрозділу. Працівники відділу продемонстрували зразки ділових паперів, журнали обліку, умови зберігання документів і радо відповіли на поставлені питання. Студенти дізналися багато цікавого й корисного для своєї подальшої роботи.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

16 червня 2017 р.

Студенти ФСЕУ та співробітники Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління вiдвiдали поранених бiйцiв АТО в Військово-медичному Клінічному Центрі Північного Регіону. Адміністрація ХарРІ НАДУ передала бійцям АТО гостинці та необхідні засоби особистої гігієни. Головною метою було спілкування з захисниками нашої Вітчизни. Візит подарував бійцям добрий настрій та впевнив їх, що ми пам'ятаємо та вдячні їм за те, що вони ризикуючи своїм життям, захищають нас і нашу державу. Слава Україні!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

15 червня 2017 р.

13.06.2017 р. делегація Тяньцзіньської адміністративної академії відвідала Харківський міський центр зайнятості, де ознайомилася з розмаїттям послуг для населення, що надаються державою безкоштовно. Розповідь про роботу державної служби зайнятості розпочав директор Харківського обласного центру зайнятості Міненко В.Л. Вона продовжилася демонстрацією роботи пересувних палаток і візитом до Дергачівського центру професійно-технічної освіти.

Того ж дня у Золочівському районі відбулася презентація роботи Золочівської райдержадміністрації і соціально-економічного потенціалу району за участі голови РДА Гуріна І.М. Китайських колег вразило відвідування с. Сковородинівки, музея великого українського філософа Г.С. Сковороди, піша екскурсія старовинним парком і особливо – теплий прийом місцевих творчих колективів селища.

14.06.2017 р. день був присвячений знайомству з містом Чугуїв. Роботу органів управління міста представила його мер Г.М. Мінаєва. Гості також відвідали музичну школу, де для них виступали юні учасники музикальних відділень, бібліотеку, територіальний оздоровчий комплекс, садибу художника І. Репіна та міську картинну галерею.

У другій половині дня делегацію ТАА приймав Центр Конфуція при Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна за участю проректора з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків та співробітництва Назирова З.Ф. А на завершення китайські гості насолодилися чудовим виступом харківської балетної трупи під час перегляду балету у ХНАТОБ.

 

Студенти та слухачі ХарРІ НАДУ побували в Золочівському районі Харківської області, де відвідали село Сковородинівка - місце, де жив свої останні роки видатний філософ Г.С. Сковорода. Для відвідувачів провели цікаву екскурсію по музею та території парку. Життя Г.С. Сковороди та краса навколишньої природи надихнули молодь на філософські думки...

Наша екскурсія завершилась на могилі видатного українського поета, філософа, педагога — Г.С. Сковороди, де студентки ФСЕУ — Олександра Бірюкова та Юлія Бартош, в знак поваги прочитали вірш поета "Всякому місту звичай і права…"

Приємним подарунком для студентів та магістрів став обідній стіл, де після цікавої екскурсії гості мали змогу скуштувати польову кашу, вареники з полуницею та ще багато інших страв.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ]

 

12 червня 2017 р.

У Будинку рад відбулась зустріч першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка з китайською делегацією на чолі з Віце-Президентом Тяньцзіньської адміністративної академії (ТАА) Фаном Цжіціангом. У зустрічі також взяла участь директор ХарРІ НАДУ Людмила Бєлова. Сторони обговорили актуальні питання співробітництва та подальші плани роботи.

«Співробітництво між двома навчальними установами у галузі навчального, методичного, наукового та кадрового забезпечення закладів є безперечно дуже важливим для нас, - зазначив Віктор Коваленко. Адже під час візитів представники наших вишів мають можливість брати участь у актуальних дискусіях з питань державного управління, відкритих лекціях, круглих столах та майстер-класах з проблематик, що викликають взаємний інтерес, а також відвідувати установи державної влади та органів місцевого самоврядування, знайомитись з економічними досягненнями. Таке співробітництво розширює можливості професійного росту, світогляду, сприяє впровадженню сучасних методів навчання та праці».

Віце-Президент Тяньцзіньської адміністративної академії виказав бажання й надалі всіляко розвивати співробітництво між двома навчальними закладами.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

В рамках наукового візиту делегації Тяньцзіньської адміністративної академії до ХарРІ НАДУ відбулася зустріч з професорсько-викладацьким складом Інституту, присвячена питанням підготовки державних службовців в Україні та КНР. Зустріч відкрила директор Л.О. Бєлова, висловивши думку про необхідність поновлення традиційних наукових обмінів і пошуку нових форм співпраці між двома нашими інституціями. Після коротких змістовних виступів першого заступника директора Карамишева Д.В. та завідувача кафедри державного управління Мартиненка В.М., в яких було надано характеристику сучасного стану та завдань професійної освіти держслужбовців, свою доповідь представив голова китайської делегації Віце-Президент ТАА п. Фан Чжіціанг. Яскрава розповідь про науково-освітній потенціал міста Тяньцзінь, опис змін, що відбулись в Академії в останні роки, а також пропозиції щодо розширення співробітництва вразили присутніх і укріпили впевненість представників обох навчальних закладів у доцільності поглиблення існуючих академічних зв’язків.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ]

 

Доцентом кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальовою було проведено виїзне заняття з першокурсниками ФСЕУ спеціальності "Публічне управління та адміністрування" в Харківському окружному адміністративному суді. Студенти ознайомилися зі структурою та основними функціями суду, а також були присутні на судовому засіданні в режимі відеоконференції.

фото 1 ]

 

Студенти Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідали ХАТОБ, де проходила 1/8 фіналу Слобожанської Ліги Сміху. Цей вечір пройшов дуже енергійно і весело та залишив купу позитивних емоцій.

Студенти ХарРІ НАДУ виражають подяку адміністрації Інституту за квитки.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

09 червня 2017 р.

Студенти, аспіранти та співробітники Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України брали участь в урочистому відкритті «Днів Литви у Харкові» за участю Президента Литовської Республіки Далі Грибаускайте та голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни в Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького.

Вітаючи гостей свята, Даля Грібаускайте зазначила, що з часу її останнього візиту в Харківську область наш регіон відчутно змінився, став більш європейським, Юлія Світлична, в свою чергу, подякувала Далі Грібаускайте за те, що саме наша область була обрана місцем зустрічі президентів України і Литви, а також - місцем проведення Днів Литви.

Після промов обох представників було проголошено відкриття на честь якого були запущені в небо кульки з кольорами українського та литовського прапорів.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

В Києві студентка ФСЕУ ХарРІ НАДУ - Олександра Бірюкова взяла участь у студентському обговоренні документів про акредитацію освітніх програм. Зустріч відбулась за участі Микити Андрєєва, представникастудентства у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Захід пройшов у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Студентами були обговорені нагальні питання, які стоять перед Нацагентством. Особливу увагу звернули на акредитацію освітніх програм та ролі студентства у цих процесах.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

06 червня 2017 р.

Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Наглядової ради ХарРІ НАДУ, голова фракції «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» в облраді Віктор Коваленко нагородив почесною відзнакою Харківської обласної ради доктор наук з державного управління, професора кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування ХарРІ НАДУ при Президентові України Валентину Мамонову.

Віктор Коваленко зазначив, що нагорода Валентині Василівні вручається за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти і розбудову місцевого самоврядування регіону, підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Також, з нагоди закінчення навчального року та днів науки в Україні, перший заступник голови облради вручив професорсько-викладацькому складу інституту грамоти Національної академії державного управління при Президентові України.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

01 червня 2017 р.

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за ініціативи Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА відбулась інформаційна сесія щодо умов участі у Програмі сприяння громадській активності «ДОЛУЧАЙСЯ!» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) для представників неурядових громадських організацій Харківської області та професорсько-викладацького складу ВНЗ Харківської області. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ]

 

З ініціативи Студентської ради та деканату факультету соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України була проведена акція благодійності в інституті до Міжнародного дня захисту дітей. Студентський актив відвідав Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де відбулося святкове дійство з нагоди Дня Захисту дітей. Вихованці притулку підготували чудову виставу, яка дала можливість зануритись в світ дитинства і отримати величезний заряд енергії, царила дружня атмосфера та любов. Студенти передали вітання дітям від співробітників інституту та студентів і привітали зі святом солодощами, які діти так люблять.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.