Архів новин


Червень 2016 р.

 

30 червня 2016 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

30 червня 2016 р.

Відбулося заняття учасників «Школи педагогічної майстерності». Лекцію за темою: «Методика підготовки до проведення лекцій» провела д.держ.упр., професор Мамонова Валентина Василівна.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

28 червня 2016 р.

Представники Інституту прийняли участь в урочистому заході покладання квітів до монументу Незалежності. Захід було присвячено 20-ій річниці прийняття Конституції України.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

23 червня 2016 р.

Відбувся круглий стіл «Трансформація конституційних засад публічного управління та адміністрування», організований кафедрою права та європейської інтеграції нашого Інституту. Мета заходу - широке обговорення процесу внесення змін до Конституції України та його впливу на поточну реформу децентралізації влади, сфер правосуддя та юстиції. [ Докладніше ] [ Програма ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

21—24 червня 2016 р.

У рамках співпраці між регіональними інститутами державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, з метою всебічного сприяння залучення молоді до наукової діяльності Рада молодих учених ХарРІДУ НАДУ при Президентові України провела Літню школу молодих учених у галузі науки «Публічне управління та адміністрування»  в ОРІДУ НАДУ при Президентові України. Привітав учасників Літньої школи молодих учених у галузі науки Публічне управління та адміністрування Іжа М. М. – директор ОРІДУ НАДУ при Президентові України, д.політ.н., професор, Заслужений працівник освіти України; Куц Ю. О. – завідувач кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування ХарРІ НАДУ при Президентові України, д.держ.упр., професор; Попов С. А. – заступник директора з наукової роботи ОРІДУ НАДУ, д.держ.упр., професор. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ]

 

18 червня 2016 р.

При підтримці Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації в рамках всеукраїнського – «СтудМіс України 2016» у клубі «Місто» був проведений міжвузівський конкурс краси «СтудМіс Харків 2016». Студентка 1 курсу факультету соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ, Бірюкова Олександра стала переможницею конкурсу, а також отримала титул «Мисс сногшибательность».

Олександра буде представляти харківські Вузи на всеукраїнському конкурсі – «СтудМіс України 2016». Вітаємо Олександру та бажаємо й надалі бути переможницею!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

17 червня 2016 р.

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулось громадське обговорення проекту Закону України «Про молодь», організоване спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

В обговоренні взяли участь науковці ХарРІ НАДУ д.держ.упр. доцент Ульянченко Ю. О., к.держ.упр. Кулініч О. В., а також молодіжні лідери з Харківської, Сумської та Полтавської областей.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

9 червня 2016 р.

Відбулася зустріч між представниками Харківського регіонального інститута державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і компанією UBC Group (торгово-промисловий холдинг, що працює в області холодильної техніки і промо-продуктів). [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

7 червня 2016 р.

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Сергєєва Людмила Миколаївна 7-го червня 2016 р. прийняла участь у засіданні робочої групи з підготовки впровадження курсу з протидії торгівлі людьми у навчальні плани підвищення кваліфікації фахівців. У робочій групі представлені такі партнерські структури, як: держслужбовці з департаментів соціального захисту населення, охорони здоров'я, освіти Харківської обласної державної адміністрації, обласного та міських центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

3 червня 2016 р.

1-3 червня ц.р. наш заклад відвідав виконавчий директор Бременської міжнародної вищої школи соціальних наук (BIGSSS) д-р Крістіан Петерс. Метою візиту німецького партнера було, в першу чергу, обговорення питань, пов'язаних зі спільною розробкою нової програми підготовки докторів філософії, розпочатою серією зустрічей та відео контактів ще минулого року.

В ході візиту д-ра Петерса було укладено Меморандум про взаєморозуміння між BIGSSS і ХарРІ НАДУ, що передбачає розвиток таких напрямів співробітництва, як обмін інформацією, знаннями та матеріалами, зокрема в галузі управління науковими дослідженнями, проведення зустрічей консультативного характеру та інші види діяльності, що становлять спільний інтерес.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

2 червня 2016 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

1 червня 2016 р.

З нагоди Дня Захисту дітей студенти Харьківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України разом з деканом ФСЕУ відвідали Харківський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Вихованці притулку підготували чудову виставу про двох мандрівників, які подорожували казками.

Сутденти, с свою чергу, передали вітання від керівництва інституту та подарунки дітям, побажали кожному занайти свої місце у життя та щастя.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.