Архів новин


Червень 2015 р.

 

 

ВІТАЄМО!

З присвоєнням вченого звання професора

Володимира Золотарьова, Наталію Статівку, Олександра Жадана, Віталія Солових, Олександра Труша.

 


 

30 червня 2015 р.

відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

24 червня 2015 р.

під час ділового візиту до Харкова в рамках програми відвідування регіонів України Бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета завітав до Харківського регіонального інституту державного управління, де провів ділову зустріч з підприємцями та посадовцями Харківщіни.

Під час зустрічи було розглянуто основні проблеми ведення бізнесу, що турбують підприємців. Серед питань, що підіймалися: неповернення ПДВ; невиплата державою компенсацій підприємствам, співробітників яких мобілізовано до АТО; суперечливі рішення органів місцевого самоврядування, що зачіпають права підприємців; безпідставні порушення кримінальних справ, що не підлягають оскарженню в суді; захист інтересів бізнесу у державних органах та протидія корупції.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

23 червня 2015 р.

з нагоди Дня державної служби відбулася робоча зустріч начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в Харківській області С. М. Лайкова та директора Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Л. О. Бєлової, в ході якої підписано угоду про співпрацю терміном на один рік з можливістю пролонгації.

Метою даної Угоди є організація та зміцнення двостороннього співробітництва для забезпечення сучасної якості підготовки профільних кадрів, проведення наукових досліджень, обміну конкретними розробками та досвідом відповідно до чинного законодавства.

Укладена угода визначає узгоджені позиції та дії сторін в межах їх компетенції, що направлені на підвищення рівня правової свідомості, ведення наукових розробок у сфері соціально-трудових відносин, отримання студентами практичних знань щодо законодавчо визначених шляхів вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), зниження рівня конфліктогенності та стабілізації соціально-трудових відносин в колективах підприємств (установ, організацій), надання освітянських, наукових послуг та реалізацію інших спільних проектів.

фото 1 ].

 

23 червня 2015 р.

з нагоди Дня державної служби працівників ХарРІ НАДУ було відзначено грамотами та подяками Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Департаменту науки і освіти та Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

[ докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

22 – 28 червня 2015 р.

Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України спільно з Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України була проведена літня школа молодих учених на базі ОРІДУ НАДУ.

У роботі літньої школи взяли участь представники Національної академії державного управління при Президентові України, Дніпропетровського, Одеського, Харківського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (всього 44 учасники).

 

Докладніше ]

 

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

21 червня – 02 липня 2015 р.

Група представників ХарРІ НАДУ за ініціативи та на чолі із завідувачем кафедри політології і філософії Дзюндзюком В. Б. стали учасниками міжнародної Літньої школи демократії, організованої Інститутом політології Вроцлавського університету (Польща) для вищих навчальних закладів Центральної і Східної Європи. У школі брали участь студенти та аспіранти навчальних закладів Хорватії, Чеської Республіки, Румунії, Словенії, Іспанії, Польщі, України.

Стажери пройшли двотижневий курс із двох навчальних тематичних блоків: Відповідальність у публічному адмініструвані та Відповідальність мас-медіа. Під час Літньої школи професор Дзюндзюк В. Б. провів лекцію «Історичні та моральні аспекти відповідальності в державному управлінні». За результатами роботи наша група підготувала звіт і зробила презентацію на тему «Соціальна відповідальність як запорука сталого розвитку».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

16 червня 2015 р.

відбулося засідання Науково-експертної Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

15 червня 2015 р.

відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

10 червня 2015 р.

у місті Полтава на базі Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів відбувся науково-практичний семінар «Інструменти підтримки мобільності науковців в рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки». Організаторами семінару були: Фундація CentralEuropeanAcademyStudiesandCertification (CEASC), м. Бидгош, Університет Економіки (WSG), м. Бидгош, Європейський центр ім. Роберта Шумана та мережа пунктів Європейської інформації EuropeDirect.

У роботі семінару взяли участь співробітники інформаційно-аналітичного відділу ХарРІ НАДУ: Калінкіна Н. В. і Черноіваненко А. В.

Семінар проводив Смолінський Микола Володимирович, який є президентом CEASC та вже багато років реалізує освітні проекти в Європі: для українських студентів, викладачів, науковців та бізнесменів. У семінарі було висвітлено питання стосовно ролі післядипломної освіти в сучасному європейському освітньому просторі. Була надана інформація про програми: Horyzon 2020 (структуру програми, умови участі, конкурснудокументацію, ParticipantPortal), Акція MarieSklodowskiej-Curie, Erasmus+ та інші програми.

З матеріалами семінару можна ознайомитись в управлінні координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

10 червня 2015 р.

кафедра державного управління провела круглий стіл за темою "Децентралізація державної влади й управління та розвиток місцевої демократії"

[ програма ], [ резолюція ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

08 – 10 червня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Т. О. Самофалова взяли участь у роботі навчально-практичного семінару «Викладання ключових аспектів державно-приватного партнерства» для викладачів з державно-приватного партнерства, який проводився у рамках Програми розвитку державно-приватного партнерства Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Семінар, який проводився на базі офісу навчально-методичного центру «Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в України» (м. Київ), відкрили директор «Програми» М. Мюллей, менеджер «Програми» О. Маслюківська. З практикою застосування державно-приватного партнерства в Україні учасників ознайомила Н. Доценко-Білоус; учасники обмінялися досвідом викладання даної дисципліни (підходи, методика).

Учасники отримали сертифікати та навички проведення тренінгів з питань державно-приватного партнерства.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

04 – 05 червня 2015 р.

у рамках реалізації проекту «Культура державного службовця в умовах демократії» для слухачів денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління відбувся тренінг на тему «Гнучка демократія». Його провели на базі філіалу кафедри соціальної і гуманітарної політики у приміщенні Харківської районної ради Харківської області професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Т. О. Самофалова. З метою удосконалення навчального процесу в системі Національної академії державного управління при Президентові України заняття проходило за методикою кейс-стаді.

Тренінг проходив за організаційної підтримки директора ХарРІ НАДУ при Президентові України Л. О. Бєлової, голови Харківської районної ради Харківської області М. В. Третяка, заступника директора ХарРІ НАДУ з наукової роботи Д. В. Карамишева, декана факультету підготовки магістрів державного управління В. Г. Бульби, керуючого справами Харківської районної ради Харківської області Ю. І. Шевченка.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

03 червня 2015 р.

У Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації відбулося нагородження дипломами переможців щорічного IX регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».

Заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління освіти і науки В. В. Ігнатьєв вручив дипломи: за І-е місце випускниці-2014 р. ФСЕУ ХарРІ НАДУ при Президентові України Катерині Кіндяковій (тепер працює провідним спеціалістом відділу з питань соціально-трудових відносин Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Київського району Харківської міської ради); за ІІ-е місце – студенту 3-го курсу ФСЕУ Олександру Корженку. Головний спеціаліст відділу вищої освіти і науки Н. А. Сухорукова також привітала переможців і розповіла про історію конкурсу та досягнення в даному напряму молодих науковців регіону.

Вітаємо переможців конкурсу!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

02 – 03 червня 2015 р.

доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики ХарРІ НАДУ А. В. Меляков взяв участь в роботі Міжнародного наукового семінару «Спокуса пропаганди і масові народовбивства в Україні у ХХ- на початку ХХІ ст.» (Український дім, м. Київ). Організаторами форуму стали Ukrainian Jewish Encounter, Український центр досліджень Голодомору, Центр «Ткума» та ін.

Учасники заходу активно дискутували з актуальних питань інформаційної політики, проблем історичної пам’яті, аналізували суперечності міжетнічних та міжконфесійних відносин. Спікерами семінару виступили відомі вітчизняні та закордонні науковці, громадсько-політичні діячі, представники мас-медіа: проф. А. Граціозі (Італія), проф. В. та Л. Гриневичи (Україна), проф. М. Дичок (Канада), А. Каратницький (США), А. Куликов (Україна), проф. П.-Р. Магочій (Канада), П. Померанцев (Велика Британія), проф. В. Смолій (Україна), Р. Чубаров (Україна).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.