Архів новин


Червень 2014 р.

 

26 червня

в Інституті кафедрою права та європейської інтеграції було проведено круглий стіл за темою: «Актуальні проблеми реалізації прав людини і громадянина в контексті конституційної реформи», присвячений 18-й річниці прийняття Конституції України. У роботі круглого столу взяли участь представники Ради адвокатів Харківської області, Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, науковці та співробітники навчальних закладів Харківської і Сумської області та Інституту.

рекомендації круглого столу ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

23 червня

в Інституті проходили урочистості з нагоди професійного свята – Дня державної служби України.

презентація ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

20 червня

Силами слухачів, студентів та співробітників для потреб поранених військовослужбовців було придбано та передано до госпіталю апарат для розробки рухливості колінного та тазостегнового суглобів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

16 – 20 червня

в Інституті проходять вступні іспити для бажаючих навчатися в магістратурі державного управління. Вступники під час проходження конкурсного відбору продемонструють свою обізнаність з державно-управлінських, політико-правових, соціально-економічних, історико-культурних питань.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

16 – 19 червня

за сприяння Національного агентства з питань державної служби на базі Інституту проводиться щорічний Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець".

 

Серед керівників:
фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

Серед спеціалістів:
фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

11 червня

в першому залі відбувся круглий стіл за темою: "Про основні зміни в Конституції України щодо децентралізації державної влади". У заході взяли участь заступник голови - керівник апарату Харківської ОДА Василь Хома, секретар Харківської міської ради Олександр Новак, голова постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування Микола Тітов, директор Інституту Людмила Бєлова, а також директори Департаментів Харківської ОДА, голови райдержадміністрацій.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

6 червня

відбулася зустріч з віце-президентом НАДУ при Президентові України проф. Мариною Білинською щодо перспектив розвитку освітньої галузі "Державне управління". На зустрічі були присутні заступники директора, декани факультетів, завідувачі кафедр.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

2 червня

відбулася зустріч з групою студентів Інституту політологічної науки Університету Регенсбурга під керівництвом професора Єржи Мачкова. Зі сторони ХарРІ НАДУ на зустрічі були присутні: заступник директора із загальних питань Нікітін В. В., декан факультету підготовки магістрів ДУ Бульба В. Г., завідувач відділу заочної форми навчання Труш О. О. та інші.

В ході зустрічі відбувся обмін думками стосовно поточної політичної ситуації в Україні, та була обговорена можливість співпраці у рамках програми «Еразмус», що стосується обміну студентами та науковими публікаціями.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

1 червня

щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Cтуденти факультету соціально-економічного управління нашого інституту взяли активну участь у організації та проведенні святкового концерту «Чарівний ключик» присвяченого Дню захисту дітей на базі Дитячого центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Студенти запросили вихованців центру взяти участь у випускному вечорі 2014 року.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.