Архів новин


Червень 2013 р.

 

Шановні колеги!
Вітаю Вас зі святом — Днем Конституції!

 

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

 

Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства!

 

З повагою,
Директор інституту В.А. Ландсман


Шановні колеги!
Вітаю Вас зі святом — Днем державної служби!

 

Саме від Вашого професіоналізму та високого фахового рівня, від надійності та непримиренності у відстоюванні інтересів добра та справедливості, від якісного та чіткого контролю за дотриманням прав і свобод громадян значною мірою залежить ефективність всієї системи державного управління!

 

Зичу Вам та Вашим родинам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху, творчої наснаги та здійснення усіх задумів!

 

З повагою,
Директор інституту В.А. Ландсман


 

5 та 6 червня

на базі Інституту проводилось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури.

 

8 червня

майбутні студенти на базі Інституту проходили зовнішнє незалежне оцінювання з іноземної мови.

 

12 та 13 червня

на базі Інституту проходило зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

 

15 червня

на базі Інституту проходило зовнішнє незалежне оцінювання з географії.

 

29 червня

в рамках святкування 20-ї річниці з дня заснування Кабардино-Балкарського наукового центру Російської Академії Наук відбувся міжнародний симпозіум «Сталий розвиток: проблеми, концепції, моделі», присвячений ювілею.

На цьому заході ХарРІ НАДУ представляли Дунаєв І.В., к.держ.упр., доцент, і Бабаєв В.Ю., к.держ.упр., доцент. Іванову Петру Моцавичу, директору КБНЦ РАН, було вручено святкову адресу від імені директора ХарРІ НАДУ Ландсмана Вадима Аркадійовича.

Дунаєв І.В. виступив на секції «Концепції, моделі, соціально-економічні аспекти сталого розвитку» з доповіддю на тему «Проектування Харківської міської платформи співпраці в загальноєвропейському контексті».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

 

17-21 червня

в Інституті проходили вступні іспити для абітурієнтів, які мають бажання навчатися в магістратурі за спеціальністю «Державне управління».

 

 

 

До 20 червня в Інституті працювали експерти з державного управління Акредитаційної комісії України, які підготували висновки щодо видачі нових ліцензій на підвищення кваліфікації державних службовців та підготовку фахівців за напрямом "Державна служба".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

 

17-21 червня

в Інституті проходили вступні іспити для абітурієнтів, які мають бажання навчатися в магістратурі за спеціальністю «Державне управління».

 

 

 

11 червня

в рамках святкування в Харківській області 1025-ї річниці Хрещення Русі в Інституті відбулося засідання круглого столу, присвяченого проблемам участі Православної Церкви в розбудові та формуванні української державності.

 

 

5 червня

науково-педагогічні працівники Інституту взяли участь в нараді-семінарі "Удосконалення атестації наукових кадрів вищої кваліфікації з державного управління в Національній академії", який проходив у форматі відеоконференції. Директор Інституту Вадим Ландсман зупинився на загальних питаннях, пов'язаних із діяльністю спеціалізованих вчених рад, визначення спеціалізації наукових досліджень, актуалізації тематики дисертаційних робіт.

 

З 4 червня

в Національній академії державного управління при Президентові України протягом тижня працювала виставка-презентація нашого Інституту. Мета виставки – інформування громадськості, науково-педагогічних працівників, слухачів і гостей Національної академії про діяльність регіонального інституту, ознайомлення з основними досягненнями у сфері підготовки фахівців за спеціальностями галузі знань "Державне управління".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.