Архів новин


Червень 2011 р.

 

22 червня до Дня державної служби в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ відбувся круглий стіл "Державна служба України в історичному аспекті", учасниками якого були державні службовці, науковці, аспіранти Інституту.

На круглому столі обговорювалися питання щодо історичних особливостей становлення державної служби в Україні, розглянуто світовий досвід та практичні аспекти розвитку державної служби, підвищення ролі державної служби на регіональному рівні.

На завершення засідання В.А. Ландсман, директор ХарРІ НАДУ, привітав всіх учасників круглого столу зі святом та нагородив грамотами кращих державних службовців Інституту.

В роботі круглого столу прийняли участь Л.М. Юдіна, заступник директора Державного архіву Харківської області; М.А. Балишев, заступник директора Центрального державного науково-технічного архіву; О.В. Ніколаєв, головний спеціаліст управління державної служби Головного управління державної служби України в Харківській області; В.М. Мартиненко, завідувач кафедри публічного адміністрування та кадрової політики ХарРІ НАДУ; В.М. Щегорцова, старший викладач кафедри публічного адміністрування та кадрової політики ХарРІ НАДУ.

Модератор круглого столу – В.Ф. Золотарьов, заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

22 червня

Відповідно до плану-графіку впровадження компоненту ІІІ комплексної програми підготовки викладачів у сфері державного управління у рамках проекту Твіннінг за програмою ТоТ (Навчання навчаючих) відбулася зустріч експерта ЄС пані Віолети Москалю з тренерами – учасниками проекту.

Під час зустрічі тренери зробили попередню презентацію пілотного навчального курсу "Управління людськими ресурсами" з метою отримання відповідних коментарів та рекомендацій.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

16 червня у рамках виїзного заняття студенти 1 курсу факультету соціально-економічного управління денної форми навчання разом з доцентом кафедри державного управління та менеджменту Д.А. Тимохою відвідали автосалон офіційного дилера компанії MAZDA в Харкові і області ТОВ "АЛЬФА-М ПЛЮС".

Основна дидактична мета даного практичного заняття – розширення, поглиблення й деталізація наукових знань, отриманих студентами на лекціях та в процесі самостійної роботи, а також підвищення рівня засвоєння навчального матеріалу, розвиток наукового мислення та усного мовлення студентів.

Директор автосалону Юрій Євгенович Стоянов детально розповів про організаційну побудову підприємства, господарську діяльність, особливості управління колективом, а також поділився досвідом застосування сучасних управлінських технологій. Цікава доповідь викликала інтерес у майбутніх фахівців з менеджменту, що виявилося у чисельних запитаннях та подальших дискусіях.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

16 червня

О 1450 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради Інституту.

[ порядок денний ]

 

 

15 червня в Інституті відбувся літературний вечір "Від Тараса Шевченка до Ліни Костенко". Тематика заходу невипадкова – у цьому році виповнилося 150 років з часу перепоховання на українській землі тіла великого українця Тараса Шевченка, крім того у лютому 2011 р. до Харкова вперше завітала відома українська поетеса Ліна Костенко.

З цікавістю слухачі денного факультету магістерської підготовки та студенти Інституту слухали розповідь доцента кафедри української мови Лариси Семенівни Загребельної про невідомі біографічні факти з життя великих українців.

На літературний вогник завітали декан денного факультету магістерської підготовки Володимир Бульба, провідний спеціаліст деканату денного факультету магістерської підготовки Наталія Колісник. Учасники вечора також змогли переглянули фрагменти зустрічі з Ліною Костенко, що відбулась у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.В. Лисенка 7 лютого 2011 р. та послухали пісні Ольги Богомолець на слова поетеси.

Їхній увазі також було презентовано книжкову виставку з домашньої бібліотеки Загребельної Лариси Семенівни "Берестечко", "Вибране", "Творчість Ліни Костенко", періодичні видання про Тараса Шевченка.

Кожен з присутніх мав змогу продекламувати улюблені вірші та презентувати власні літературні доробки – авторську поезію та прозу.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

02 червня

На спортивному майданчику біля гуртожитку № 2 зібрались палкі любителі волейбола. Змагання відбулись між слухачами денного факультету магістерської підготовки Інституту під гаслом "Рух – це життя". У ході гри гравці проявили неабияку реакцію, фізичну силу та порадували вболівальників ефективними подачами.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.