Архів новин


Червень 2010 р.

22-28 червня, під час візиту до України, в Інституті перебувала делегація Тяньцзінської Адміністративної Академії (Китай). Відповідно до програми перебування члени китайської делегації 22 та 23 червня перебували в НАДУ при Президентові України, 24 червня проведено зустріч з професорсько-викладацьким складом Інституту. 25 червня відбувся круглий стіл за темою "Перспективи розвитку місцевого самоврядування в КНР". Тяньцзінську Адміністративну Академію представляли:

Ян Яньпу - проректор ТАА, професор;

Цзя Сіпін - заступник завідуючого кафедрою політології ТАА, професор;

Лі Юн - заступник завідуючого кафедрою економіки ТАА, доцент;

Лі Лі - доцент кафедри суспільного управління ТАА;

Жуань Сяоцін - голова профспілки ТАА;

Сюй На - заступник завідуючого кафедрою загальних дисциплін, доцент

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

9 червня в Інституті з відкритою лекцією для слухачів МРА на тему "Глобалізація і безпека в умовах фінансової кризи" виступив професор Ральф Ролофф, що працює в Європейському центрі досліджень проблем безпеки ім. Джорджа К. Маршалла

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

1 червня студенти-першокурсники нашого інституту разом з практикантами педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди влаштували справжнє свято для дітей з притулку.

Тільки початок ранку, а у притулку на Краснодарській 102а діти вже радіють солодким подарункам у їдальні! А ще попереду чудова казка та багато інших сюрпризів!!!

Об’єднавши зусилля, першокурсники нашого інституту та практиканти з Педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди зробили для дітей справжнє свято!

Феєричне шоу зі спецефектами на тематику «Хроніки Нарнії» перенесло глядачів у країну , де тварини можуть говорить, магія нікого не дивує, а добро бореться зі злом.

Як завжди студенти нашої академії на зібрані в академії кошти купили дітям подарунки: м’які іграшки, пазли , костюми!

Чудовий акробатичний номер показала студентка першого курсу Шумицька Тетяна зі своїм партнером.

Актив факультету соціально-економічного управління вкотре вдячний усім студентам, співробітникам структурних підрозділів академії, адміністрації за постійну допомогу та підтримку обласного притулку.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.