Архів новин


Червень 2009 р.


Шановні колеги!

Вітаємо Вас з загальнодержавним святом Днем Конституції України!

У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

Від щирого серця зичимо міцного здоров'я, бадьорості духа та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої держави.

Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства!


25-29 червня, під час візиту до України, в Інституті перебувала делегація Тяньцзінської Адміністративної Академії (Китай).

Відповідно до програми перебування 25 червня проведено зустріч з професорсько-викладацьким складом Інституту.

26 червня відбувся круглий стіл за темою "Проблеми соціально-економічного розвитку сільських територій".

Тяньцзінську Адміністративну Академію представляли: заступник директора академії Лі Ядун, завідуючий кафедри політології Чжао Сяоху, завідуючий кафедри суспільного управління Мао Юаньшен, доцент кафедри теоретичної економіки Лю Цзінь, начальник господарського відділу Чень Баотун, лектор кафедри загальних дисциплін Ці Сіньюань.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

23-24 червня викладачі кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції взяли участь в Євроатлантичному форумі, який проходив у Харкові. Дводенна конференція на вищому рівні зібрала провідних міжнародних експертів з метою розглянути стан справ у відносинах України з Євросоюзом та НАТО. Увагу учасників буде прикуто до питань перспектив, що з’являються у зв’язку із новою міжнародною політикою адміністрації президента Обами, до можливої нової ролі, яку Євросоюз готовий відігравати в регіонах ініціативи «Східного партнерства», а також розвитку суспільної думки в Україні та наслідків глобальної фінансової та економічної кризи. На другий день відбулися публічні дебати на тему «Євроатлантичне майбутнє України» за участю народних депутатів та представників харківського студентства.

 

23 червня на розширеному засіданні директорату свій звіт із закордонного стажування в Європейському Центрі з досліджень проблем безпеки імені Джоржа Маршалла (м. Гармаш, Німеччина) представили двоє співробітників Інституту.

Це вже другий візит наших колег до знаного у світі закладу, що організований за сприяння Посольства США та Посольства Федеративної Республіки Німеччини. Цього разу безпекові студії пройшли: доцент кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки Фесенко Наталія Святославівна та старший викладач кафедри державного будівництва Козлов Костянтин Іванович.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ],

[ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ],

[ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ]

 

09-10 червня відбулися виїзні заняття слухачів денного факультету магістерської підготовки груп Д-28, Д-38, Д-48 до с. Сковородинівки в музей видатного українського просвітителя, філософа, поета Г.С. Сковороди.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

[ докладніше ]

 

 

2 червня відбувся круглий стіл за участю слухачів магістерської підготовки та волонтером корпусу миру Едвардом Ріелом на англійській мові за темою: “Як досягти успіху в сучасному суспільстві?”

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.