Архів новин


Червень 2008 р.

 

26-27 червня в приміщенні Інституту проходить навчальний семінар на тему "Сприяння проведенню адміністративно-територіальної реформи в Україні та її адаптації до європейських стандартів управління територіями через призму польського досвіду". Семінар буде проводитись спільно з Асоціацією агенцій регіонального розвитку України (місто Київ) та східноєвропейським Демократичним Центром (місто Варшава).

[ фото 1 ],[ фото 2 ]

 

26 червня о 14:50 в залі №1 відбулося засідання Вченої ради.

 

25 червня Кабінет Міністрів України вніс зміни до положення "Про прийом, стажування слухачів та працевлаштування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, а також переліку органів, де проводиться стажування слухачів Академії". Відповідно до цих змін в Інституті буде проводитись 2 тур вступних випробувань в період з 26 - 29 серпня для тих, хто бажає навчатися за договорами та за державним замовленням на денній формі навчання.

[ Положення ]

 

25 червня відбувся другий тур вступних іспитів. За результатами співбесіди з актуальних проблем державного управління для зарахування на денну, заочну, заочно-дистанційну та вечірню форми навчання, буде рекомендовано осіб, що отримали прохідний бал.

 

23 червня відбувся перший тур вступних іспитів з державно-управлінських, соціально-економічних, політико-правових, історико-культурних питань.

 

З 9 по 13 червня п.р. на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходили наступні заходи:

- 2 тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації для начальників та спеціалістів управлінь, відділів та інших виконавчих органів Харківської міської ради та районних у м.Харкові рад;

- 2 тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації для заступників голів районних рад Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей;

- тематичний семінар “Організаційно-правові та практичні аспекти здійснення організаційної та мобілізаційної роботи” для керівників підрозділів оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрацій, виконавчих органів міських міст обласного значення рад Харківської області.

 

З 24 травня по 1 червня делегація Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ на чолі з першим заступником директора Інституту, д.е.н., проф. О.Ю. Амосовим перебувала з офіційним візитом у Тяньцзинській Адміністративній Академії (м. Тяньцзінь, КНР). Метою візиту було: поглиблення ділових, творчих взаємовідносин у сфері навчального, методичного, наукового і кадрового забезпечення вищих навчальних закладів, що займаються підготовкою, перепідготовкою і підвищенням кваліфікації службовців для органів державного управління і місцевого самоврядування.

[ фото 1 ],[ фото 2 ], [ фото 3 ],[ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ],[ фото 9 ].

 

У травні-червні в рамках конституційних ініціатив Президента України В.А. Ющенка в Інституті на факультетах магістерської підготовки та підвищення кваліфікації проходили дебати за темою "Україні потрібна Конституція національного творення"

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.