Архів новин


Червень 2007 р.

 


З 19 по 23 червня в Інституті проходили вступні іспити для абітурієнтів, що навчатимуться за програмою підготовки магістрів Державного управління.

 

1 червня студенти ХарРІ НАДУ вже вкотре відвідали притулок для неповнолітніх по вул. Краснодарській, 102а. Під час свята діти отримали масу подарунків, серед яких було чимало водяних пістолетів. Ввечері для вихованців притулку була організована святкова дискотека.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ],

[ фото 7 ], [ фото 8 ].

Велика подяка всім, хто витратив свій час та терпіння на підготовку свята: Левківській Оксані, Слєпцовій Каті, Бугай Віті, Бондаренко Олені, Семененко Інні, Каніболоцькому Віталіку, Батуєвій Лєсі, Бєлухі Ксюші, Кочуріну Максиму, Лисяку Богдану, Рудюк Ані, Шульженко Аллі, Бруєвій Насті, Севастьянову Сергію.

 

Протягом червня на базі Центру підготовки та удосконалення кваліфікації управлінських кадрів (м. Феодосія) факультетом проводилися навчання керівників та спеціалістів органів державної влади та органів місцевого самоврядування АР Крим, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.