Архів новин


Травень 2018 р.

 

30 травня 2018 р.

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась конференція – навчальний семінар для представників національно–культурних товариств "Харківщина моя рідна". Захід був сумісно організований Управлінням внутрішньої політики Департаменту масових комунікацій Харківської обласної державної адміністрації та адміністрацією ХарРІ НАДУ, за участі представників національно–культурних товариств та районних державних адміністрацій. Під час зустрічі було обговорено актуальні питання діяльності національно–культурних товариств в Україні, а також проблеми їх взаємодії із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Конференція відбулася за участі представників ХарРІ НАДУ, зокрема модератором на заході виступив професор кафедри соціальної і гуманітарної політики, к.і.н., доцент – Меляков Антон Володимирович, участь в обговоренні основних доповідей на конференції взяли декан факультету соціально–економічного управління Орел Ю.Л. та доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Кулініч О.В., а студенти ФСЕУ взяли участь у демонстрації національного вбрання різних народів світу. Єднаймося навколо любові до України!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

29 травня 2018 р.

Співробітниками Бібліотеки нашого Інституту та Наукової бібліотеки Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого було здійснено взаємний книгообмін науковими та навчальними виданнями. Зустріч відбулася на базі Навчально–бібліотечного комплексу юридичного університету за участі завідувача Бібліотеки ХарРІ НАДУ – Тетяни Володимирівни Гриценко, директора Наукової бібліотеки НЮУ ім. Я. Мудрого – Надії Петрівни Пасмор, завідувача відділу комплектування та каталогізування – Наталії Миколаївни Буліч та студентів університету.

Завдяки здійсненому книгообміну, Бібліотека Інституту одержала літературу з питань права, національної безпеки, державного та корпоративного управління, історії української культури та інформаційного забезпечення.

Дуже дякуємо нашим колегам з Наукової бібліотеки НЮУ ім. Я. Мудрого та сподіваємось на плідне співробітництво у майбутньому.

Пропонуємо ознайомитися з літературою, що надійшла, за Переліком або безпосередньо у приміщенні Бібліотеки Інституту. [ перелік ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

В рамках навчальної дисципліни "Публічне адміністрування в країнах ЄС", за участі декана факультету соціально–економічного управління Орла Ю.Л. та доцента кафедри соціальної і гуманітарної політики Кулініча О.В., відбулося виїзне заняття студентів факультету соціально–економічного управління (група ПУД–16) на базі Харківського ВП Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування", що створений за підтримки Програми "U–LEAD з Європою" та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України.

Перед студентами ХарРІ НАДУ виступили директор Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування Діана Баринова та радник з питань децентралізації Віктор Нестеренко, які проаналізували хід реформи місцевого самоврядування та об'єднання громад на Харківщині, надали інформацію про польський досвід реформування та особливості здійснення місцевого самоврядування Республіки Польща. Також під час зустрічі мова йшла про ефективну систему управління та розвиток сільських територій. Маємо надію, що плідна співпраця між ХарРІ НАДУ та Центром розвитку місцевого самоврядування триватиме й надалі. Висловлюємо вдячність керівництву та всьому колективу Центру за можливість поспілкуватися з особами, які безпосередньо здійснюють процес децентралізації на Харківщині.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

25 травня 2018 р.

У Національній академії державного управління при Президентові України відбулась Всеукраїнська науково–практична конференція за міжнародною участю "Публічне врядування в Україні: стан, виклики та перспективи розвитку". У межах конференції для участі пройшла Виставка наукових видань та досягнень регіональних інститутів. Наш заклад представили: Ульянченко Юрій Олександрович, д.держ.упр, проф., професор кафедри економічної політики та менеджменту; Якіменко Ольга – слухач факультету публічного управління та адміністрування.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ]

 

Кафедрами української мови та соціальної і гуманітарної політики в рамках дисциплін "Ділова українська мова" й "Основи суспільних наук" з метою здобуття фахових і фонових знань було організоване й проведене виїзне заняття в Державному архіві Харківської області.

Студенти груп ПУД–17–1 і ПУД–17–2 переконалися у важливості стану документознавства й діловодства для управління роботою підприємств, закладів, організацій, впливу на економічні результати й ефективність діяльності різних установ, а також упровадження автоматизованих систем управління.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

24 травня 2018 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

У Харківському медіа центрі "Время" було проведено круглий стіл "Актуалізація питань подолання та протидії гендерно–обумовленого та домашнього насильства в Харківській області", який було організовано за ініціативою Харківської обласної державної адміністрації. До круглого столу було запрошено представників громадських організацій, науковців, правоохоронні органи, працівників служб соціального захисту, помічника Голови Національної поліції України А. Ткачов та помічницю заступника Голови Національної поліції України О. Юськевич. Із вступним словом щодо зазначеної проблеми виступив заступник голови обласної державної адміністрації Михайло Черняк. В роботі круглого столу взяли участь викладачі кафедри права та європейської інтеграції, доценти Сергєєва Л.М. та Дубовик К.Є.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

23 травня 2018 р.

Делегація кафедри державного управління у складі завідувача кафедри Мартиненка В.М., професора Мельтюхової Н.М. та доцента Набоки Л.В. взяла участь у нараді–семінарі на тему "Вдосконалення діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування шляхом застосування наукових підходів до управління на прикладі Чугуївської міської ради". Захід відбувся під головуванням Чернова С.І. – голови Харківської обласної ради, президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

19 травня 2018 р.

Студенти І та ІІ курсів спеціальності "Публічне управління та адміністрування" взяли участь у заході, який з нагоди Дня Європи проводився Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми U–LEAD з Європою та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства. Студенти вищих навчальних закладів м. Харків у форматі "світового кафе" обговорювали питання "Яким має бути майбутнє української молоді, що мешкає в об'єднаних територіальних громадах, у контексті євроінтеграції". Одними з найактивніших учасників заходу були Олег Тарасенко та Євген Головін, які успішно представили результати роботи групи, учасники якої з'ясовували, що залежить від них особисто, щоб прийняти рішення про повернення в ОТГ після навчання.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

18 травня 2018 р.

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова разом зі студентом 2–го курсу групи ПУД–16 ХарРі НАДУ при Президентові України Тарасенком Олегом взяли участь у Всеукраїнському студентському форумі "Сучасні виміри безпеки", що проводився Національною юридичною академією ім. Ярослава Мудрого. Тема доповіді, яка була спільно підготовлена студентом і науковим керівником та представлена на форумі – "Мовний чинник національної безпеки".

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

17 травня 2018 р.

Керівництво інституту на чолі з директором Людмилою Бєловою, працівники, студенти, слухачі та аспіранти відзначили Всесвітній день вишиванки. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від місця проживання, соціального статусу та віросповідання. Це свято національної єдності, яке покликане об'єднати українців і зберегти споконвічні народні традиції виготовлення та носіння етнічного одягу. Метою святкування є популяризація українських цінностей серед населення нашої країни і світовою спільнотою.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

Відбувся Другий традиційний фестиваль пісень іноземними мовами. Організаторами виступили Харківський університетський консорціум та Департамент науки і освіти ХОДА за ініціативи ХарРІ НАДУ при Президентові України під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації. Захід був проведений у Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості.

Почесними гостями фестивалю були: Карпова Л.Г. – директор Департаменту науки і освіти ХОДА, Бєлова Л.О. – президент Харківського університетського консорціуму, керівники закладів вищої освіти Харківського університетського консорціуму. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ]

 

Викладачі інституту на чолі з директором Л.О. Бєловою взяли участь у семінарі з нарощування потенціалу "Підтримка децентралізації в Україні: Роль місцевої влади у підтримці промислового переходу", що проводився в рамка проекту "Організація економічного співробітництва і розвитку" (ОЕСР) "Підтримка децентралізації в Україні", який отримує фінансову підтримку Європейського Союзу, урядів Чехії, Фландрії (Бельгія) та Польщі.

Учасники семінару обговорили питання щодо ролі місцевих органів влади у підтримці промислового переходу для регіонального розвитку, зокрема – як регіони можуть скористатися новими можливостями для створення робочих місць в сучасних умовах технологічних змін; як регіональна політика може допомогти уникнути соціальної ізоляції в регіонах промислового переходу та забезпечити рівний доступ до освіти, робочих місць та інвестиційних можливостей та ін. Особливу увагу було приділено питанням відповідності між робочими місцями і професійними навичками, розширенню спроможності та підвищенню ефективності систем освіти для забезпечення високоякісних і привабливих навчальних можливостей, спрямованих на задоволення потреб працівників і роботодавців.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

16 травня аспіранти та науково–педагогічні працівники ХарРІ НАДУ взяли участь у Весняній школі докторів філософії «Сучасні тренди і виклики підготовки докторів філософії за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"» (у режимі відео–конференції).

З вітальним словом до учасників Весняної школи звернулась віце–президент НАДУ, д.держ.упр., професор Марина Білинська. Своїми думками про підготовку здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії поділилася провідні вчені НАДУ та регіональних інститутів.

Професор Колумбійського університету Юрій Шевчук та директор Програми імені Фулбрайта в Україні Марта Коломиєць провели круглий стіл за темою "Сучасні освітні системи: тренди, виклики й кон'юнктура", на якому подискутували на тему ролі української мови в Україні та всесвіті.

17 травня д.держ.упр., професор Лариса Гаєвська зробила доповідь за темою "Методологія та індикатори ефективної підготовки дисертаційного дослідження". Також відбулась презентація дослідницьких робіт дисертантів Харківського, Львівського, Одеського та Дніпропетровського регіональних інститутів. На закінчення Весняної школи д.держ.упр., професор Марина Білинська провела дискусію за темою "Сучасний дизайн та архітектура дослідницького інструментарію: адекватність вибору та доцільність використання".

 

16 травня 2018 р.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична та Президент Харківського університетського консорціуму Людмила Олександрівна Бєлова зустрілися з фіналістами турніру – командами школярів та студентів харківських навчальних закладів під час відвідування Харківського навчально–наукового інституту Університету банківської справи. Серед фіналістів у заході приймали участь і представники команди Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України: капітан команди Олександра Бірюкова, тренер команди Микола Миколайович Коваленко.

Незважаючи на те, що турнір проходив вперше, участь у ньому прийняли 296 осіб: 18 команд з вищих навчальних закладів Харкова та 23 команди з загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Харківщини. Турнір проводився з метою створення основ для підвищення фінансової грамотності учнівської молоді та студентства, як необхідної умови підвищення рівня і якості життя, а також налагодження освітнього, наукового, організаційно–методичного співробітництва, спрямованого на розвиток фінансової грамотності громадян України. Голова ХОДА повідомила, що турнір з фінансової грамотності, започаткований у 2017 році, стане щорічним.

фото 1 ]

 

В актовому Інституту відбувся святковий захід "Перлина інституту в рамках конкурсу краси міс ХарРІНАДУ". В образах попелюшки, Мерілін Монро, місіс Бонд, Шахерезади, Клеопатри, Коко Шанель, Афродіти заворожували і приковували погляди глядачів студентки факультету соціально–економічного управління Гаркава Дар'я (ПТД–17), Юлія Лагуткіна (ПУД–16), Сагітова Ганна (МД–15), Джаббарова Єлизавета (ПУД–17), Балахонова Наталя (ПУД–17), Мележик Лариса (МД–17) і Ножка Анна (ПУД–17). [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ]

 

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, в рамках Школи розвитку "Академія управлінської майстерності" відбувся конкурс проектів серед лідерів учнівського самоврядування, в якому взяли участь близько 100 учнів шкіл м. Харкова і Харківської області. Перед конкурсним журі у складі: заступника директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьова В.Ф, директора Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості Підберезкиної Т.Є., декана факультету соціально–економічного управління Орла Ю.Л., ст. викладача кафедри економічної політики та менеджменту Петрова О.Г. та доцента кафедри управління персоналом та економіки праці Смаглюк А.А. виступили 12 команд, які презентували 12 проектів за різними напрямками: екологія та навколишнє середовище; культура та мистецтво; здоровий спосіб життя; громадська активність; національно–патріотичне виховання; освіта та наука. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

15 травня 2018 р.

У рамках предметів "Ділова українська мова" і "Психологія та управління конфліктами" у групах ПУД–17–1, ПУД–17–2 кафедрами української мови й управління персоналом та економіки праці з метою здобуття фонових і фахових знань проведені виїзні заняття в Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г.  Короленка.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

Інститут відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні

14 травня 2018 р. Харківський регіональний інститу державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович.

Захід було присвячено старту Тижня державної служби, який зараз проходить у США.

У зустрічі взяла участь голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, яка зазначила, що між Харківською областю й Посольством США в Україні активно розвивається співробітництво, зокрема, в регіоні реалізується кілька спільних проектів ХОДА та посольства США.

Під час зустрічі відбулося спілкування зі студентами, слухачами, аспірантами та молодими викладачами ХарРI НАДУ, відбувся обмін думками з питань належного врядування, відповідальності та підзвітності в публічному управлінні, боротьби з корупцією і оцінки ефективності управління, демократичних інститутів в США і Україні. [ відео ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ]

 

14 травня 2018 р.

Викладачі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та студенти факультету соціально–економічного управління взяли участь у Першому онлайн марафоні "Форум освітніх можливостей", який було проведено за ініціативою представництва Європейського Союзу в України та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського університетського консорціуму.

Під час форуму його учасники були ознайомлені з можливостями міжнародної співпраці в галузі освіти, зокрема Програми ЄС "Креативна Європа", Програми ЄС "Горизонт 2020", програми ЄС "Ерасмус+", British Council та ін. Сподіваємось, що отримана інформація дозволить студентам опанувати нові теоретичні знання та практичні навички, використовуючи досвід провідних закладів вищої освіти Європи та світу.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

9 травня 2018 р.

На Меморіальному комплексі "Висота Маршала Конєва" в урочистих заходах, присвячених Дню пам'яті та примирення і Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, взяла участь делегація Інституту. Було вшановано пам'ять загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

В Тянзінському Адміністративному інституті (КНР) пройшов міжнародний семінар, присвячений питанням підготовки державних службовців. В ньому прийняли участь науковці з ХарРІ НАДУ: проф. Ю. Куц, проф. В. Наконечный, доц. В. Косенко, аспіранти О. Малишева, Н. Меуш, Л. Мірошниченко.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

8 травня 2018 р.

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Л.О. Бєловою 8 травня 2018 року взяла участь у жалобних заходах з нагоди Дня пам'яті та примирення на Меморіалі слави у Лісопарку. Працівники закладу вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні – взяли участь у церемонії покладання квітів.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ]

 

В Тянзінському Адміністративному інституті (КНР) пройшов міжнародний семінар, присвячений механізмам економічного регіонального розвитку. В ньому прийняли участь науковці з ХарРІ НАДУ: проф. Ю. Куц, проф. В. Наконечный, доц. В. Косенко, аспіранти О. Малишева, Н. Меуш, Л. Мірошниченко.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.