Архів новин


Травень 2017 р.

 

30 травня 2017 р.

Студенти МД-14 та УД-15 факультету соціально-економічного управління разом із доцентом кафедри права та європейської інтеграції Інституту Сергєєвою Л.М. у межах навчальних дисциплін «Конституційне право» і «Трудове право» відвідали Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м. Харкові. У межах виїзного заняття, заступник директора Фонду Собченко В.В. ознайомила студентів із Положенням, основними завданнями та функціями дирекції.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

29 травня 2017 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

27 травня 2017 р.

Відбувся третій обласний волонтерський зліт студентів Харківщини «Волонтер ХХI століття», який було проведено на території Національної академії Національної гвардії України за ініціативи Харківського університетського консорціуму при підтримці Харківської обласної державної адміністрації. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ]

 

26 травня 2017 р.

Кафедра регіонального розвитку та місцевого самоврядування вітає професора кафедри Валентину Василівну Мамонову з нагородженням відзнакою військового комісара Луганського обласного військового комісаріату «За заслуги» ІІ ступеня – за бездоганну і сумлінну працю на благо держави, професіоналізм та значний внесок в розбудову місцевого самоврядування в Україні та з нагоди 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

Відділом підвищення кваліфікації ХарРІ НАДУ для працівників органів державної влади та представників органів місцевого самоврядування в межах тематичного семінару «Лідерство та методи управління персоналом в органах влади» було проведений тренінг партнерського ділового спілкування в публічному управлінні за темою «Моделі конструктивної поведінки в конфліктах». Заняття було проведено професором кафедри політології та філософії, д.держ упр., канд.. психол. наук, професором Крутій О.М.

Тренінгові заняття відбувалися на базі лабораторії психосоціального діалогу, що створена за результатами проекту та ініціативою громадської організації «Харківські університетський консорціум» при підтримки Німеччини (GIZ) і Харківської обласної державної адміністрації.

Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ]

 

25 травня 2017 р.

в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов VІІ Міжнародний форум "Україна – Європейський Союз: новий рівень кооперації". Мета Форуму полягає в аналізі концептуальних основ і практичних моделей організації сучасних систем управління в країнах ЄС, творчій адаптації кращого європейського досвіду в процесі демократизації та децентралізації вітчизняної політико-адміністративної системи.

У межах Форуму відбулись:

— пленарне засідання "Україна – Європейський Союз: новий рівень кооперації";

— семінар-тренінг для представників об’єднаних територіальних громад "Управління проектами: від ідеї до результату";

— круглий стіл "Міжнародний досвід практикоорієнтованої підготовки сучасних управлінців в умовах євроінтеграції".

— На пленарному засіданні учасників привітали:

— Труш Олександр Олегович – кандидат наук з державного управління, професор, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації;

— Влодзімєж Лещинський – консул з політично-економічних питань Генконсульства Республіки Польща у м. Харкові.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ] [ фото 40 ] [ фото 41 ] [ фото 42 ] [ фото 43 ] [ фото 44 ] [ фото 45 ] [ фото 46 ] [ фото 47 ]

 

З 14 по 24 травня 2017 року слухачі денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управліня Князєв Олександр та Ірина Тризна взяли участь у англомовній літній школі на базі Берлінської школи економіки і права (Berlin School of Economics and Law – BSEL, м. Берлін, Німеччина).

Ця літня школа об’єднала українських, польських та німецьких студентів. Метою заходу було вивчення призначення, особливостей і тенденцій, пов’язаних з інтеграційними процесами в Європі; їх наслідків на міжнародному рівні; основних тенденцій розвитку інтеграційних процесів між країнами Європи; сутності основних механізмів створення найефективнішого на даний момент інтеграційного об'єднання.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

23 травня 2017 р.

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Бєловою Людмилою Олександрівною взяла участь в урочистостях з нагоди Дня науки в Україні, які відбулись в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Нагороди та почесні відзнаки в різних номінаціях одержали керівники закладів, провідні вчені та молоді науковці Харківщини. Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації за значний внесок у розвиток науки в Харківському регіоні нагороджений перший заступник директора Інституту, д.держ.упр., проф. Карамишев Дмитро Васильович.

Після урочистої частини на присутніх чекала неймовірна концертна програма.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

20 травня 2017 р.

У Харкові пройшов 12-й Велодень під гаслом «Рулиш ти!». В цьому році у ньому взяли участь майже 15 тисяч осіб, серед яких не загубилися і наші співробітники - декан ФСЕУ Минко П.Є., викладачі Орел. Ю.Л. та Соболь Р.Г. з сім’єю.

Перш ніж подолати маршрут в 8,6 км, велосипедисти приєдналися до флешмобу на площі Свободи. Цього року учасники Велодня зі своїми байками вишикувалися у величезні літери «Я люблю Харків» (слово «люблю» в цій фразі замінило серце).

З головної сцени свята учасників привітала голова області Юлія Світлична.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

Представники факультету-соціально економічного управління Інституту взяли участь у студентському квесті з нагоди Дня науки, в якому змагались представники команд двох десятків вищих навчальних закладів області.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ]

 

19 травня 2017 р.

Представники Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на чолі з директором Інституту Людмилою Олександрівною Бєловою 18-19 травня 2017 року взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції "Публічне адміністрування в умовах змін та перетворень: проблеми організації та правового забезпечення" на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (спільно з Асоціацією фахівців з безпекознавства).

18 травня з доповідями виступили:

— завідувач кафедри політології та філософії д.держ.упр., проф. В.Б. Дзюндзюк (доповідь на тему "Національна держава ХХІ століття: глобальні виклики");

— завідувач кафедри державного управління д.держ.упр., проф. В.М. Мартиненко (доповідь на тему "Актуальні проблеми професійної підготовки кадрів для сфери публічного адміністрування");

— доцент кафедри права та європейської інтеграції к.держ.упр., доц. С.М. Клімова (доповідь на тему "Адміністрування як правова форма управління у сфері публічних фінансів").

19 травня у студентській науковій дискусій взяли участь слухачі групи Д-16 Грабченко А.М., Ємець О.А., Листова А.А., Кириченко Ю.В.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Мамонова В.В. в рамках дисципліни «Стратегічне планування сталого розвитку регіону» провела виїзне заняття в Департаменті містобудування, архітектури та генерального плану Харківської міської ради для групи 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління «Управління регіональним розвитком». Архітектор Київського району м. Харкова Довбня О.Б. розповів про склад містобудівної документації, роботу із зверненнями громадян щодо схвалення планів будівництва та отримання інших дозволів у сфері містобудування. Особливий інтерес у слухачів викликали програмне забезпечення діяльності Департаменту, а також організація електронного документообігу.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

18 травня 2017 р.

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за ініціативи студентів факультету соціально-економічного управління відбулись урочисті заходи в відзначення Всесвітнього дня вишиванки.

Гостями свята стали слухачі магістерської підготовки, викладачі та працівники, гості закладу. Прикрасою свята стали українські пісні, вірші, запальні танці, флеш-моб, і головне - яскраві вишиванки.

Атмосфера свята продемонструвала, що освітня родина Інституту відчуває себе справжніми українцями та налаштована на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ] [ фото 29 ] [ фото 30 ] [ фото 31 ] [ фото 32 ] [ фото 33 ] [ фото 34 ] [ фото 35 ] [ фото 36 ] [ фото 37 ] [ фото 38 ] [ фото 39 ]

 

До дня науки молоді учені Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відвідали з екскурсією Фізико-технічний Інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України. Відбулася зустріч представників нашого навчального закладу з директором Інституту, відомим науковцем, академіком НАН України Сергієм Леонідовичем Гнатенко

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

17 травня 2017 р.

Україна являє собою державу з високим рівнем освіти і науки. Національна Академія Наук України була заснована 27-го листопада 1918-го року і зараз має 3 секції, близько 14-ти відділень і 170 інститутів та інших наукових установ, а також близько 1400 науково-дослідних інститутів і 330-ти вищих навчальних закладів, в яких працюють більш ніж 7000 докторів і 78000 кандидатів наук.

У незалежній Україні на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України День науки був встановлений Указом Президента України № 145/97 від 14-го лютого 1997-го року і відзначається у третю суботу травня. У 2017 році День науки в Україні відзначається 20-го травня.

У нашому Інституті напередодні Дня науки відбулось урочисте нагородження Грамотами директора Інституту студентів ФСЕУ за кращі доповіді на ХІІ-тій студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи» та за активну участь у науковому житті студентства Інституту. Грамоти отримали такі студенти: Оноша Едуард, Резниченко Ганна, Руденко Поліна, Ізотова Катерина, Ющенко Ганна, Поліщук Юлія, Бірюкова Олександра, Зоценко Тетяна, Боярчук Артем та студентка Народної української академії Шило Катерина.

Також, до святкування Дня науки в Інституті приурочено такі заходи, як Вчена рада, наукові заходи в рамках VІІ Міжнародного форуму “Україна –ЄС: новий рівень коорперації”, Школа молодого вченого та відкриті лекції провідних вчених Інституту.

Приєднуємось до привітань на адресу всіх вчених, молодих науковців, слухачів, студентів, а також всіх причетних до наукової діяльності.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ]

 

У рамках навчальної дисципліни «Соціальні системи та духовне життя суспільства» професор кафедри соціальної і гуманітарної політики Сичова В.В. провела виїзне семінарське заняття за темою «Сім’я як соціальний інститут і мала соціальна група» для слухачів спеціалізації СГП 2-го курсу вечірнього відділення Факультету підготовки магістрів державного управління в Управлінні у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім?ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Фахівці Управління у справах сім’ї та молоді ознайомили слухачів із діяльністю даного органу місцевого самоврядування у сфері реалізації сімейної та ґендерної політики, висвітлили його роль в системі підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми. Слухачі також ознайомилися з напрямами діяльності громадської організації «Соціальний кризовий центр» (ГО «СКЦ») та досвідом її роботи щодо попередження насильства в сім’ї.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

16 травня 2017 р.

В Зміївському районі відбулись урочисті Загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області з нагоди 10-річчя з дня її заснування. За значний внесок в процеси становлення і розвитку системи місцевого самоврядування, а також активну участь в життєдіяльності територіальних громад Харківської області почесною відзнакою Асоціації нагороджено директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Людмилу Олександрівну Бєлову.

У своїй промові Президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов звернув увагу на те, що ініціатива створення першої в Україні обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на території Харківської області виявилася позитивною і згодом знайшла своє поширення в інших регіонах України. Також Президент Асоціації наголосив на тому, що Харківська обласна рада й Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області вже тривалий час підтримує міцні стосунки і реалізує спільні проекти з Інститутом. Така співпраця дозволяє не тільки належним чином здійснювати навчання й підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування, а розробляти стратегічні документи щодо соціально-економічного розвитку територій Харківської області, запроваджувати принципи децентралізації влади на регіональному рівні, а також забезпечувати науковий супровід розвитку інституту місцевого самоврядування Слобожанщини.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

Слухачі І курсу факультету підготовки магістрів державного управління в межах вивчення навчальних дисциплін «Прийняття рішень в публічному управлінні» та «Сучасні концепції публічного управління» (викладач к.держ.упр., доц., доцент кафедри державного управління Набока Л.В.) взяли участь у виїзних семінарських заняттях, що проходили на базі Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Під час занять була проведена екскурсія у сесійному будинку Верховної Ради України та відбувся візит до Будинку Уряду України, де слухачі відвідали музей урядів України, ознайомилися із основними напрямами комунікаційної політики Уряду й засадами організаційної діяльності Секретаріату Кабінету Міністрів України. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ]

 

15 травня 2017 р.

Новообрана Студентська рада розпочала свою діяльність з благодійної акції «Посади квітку-озелени Інститут»!, в якій взяли активну участь студенти, адміністрація та співробітники Інституту.

У ході акції були висаджені саджанці чорнобривців, целозій, ірисів та антирринумів.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ]

 

14 травня 2017 р.

Представники інституту взяли участь у Молодіжному заході у Центральному парку культури та відпочинку ім. М.Горького, який пройшов під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної.

Головною ідеєю свята стало відзначення історичної для нашої країни події - затвердження Радою ЄС рішення про безвізовий режим для громадян України.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

11 травня 2017 р.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2003 року № 339/2003. Цього року третя субота травня – це 20 травня – офіційно День Європи в Україні. Головною метою даного свята є демонстрація прагнення до зближення з країнами Європейського союзу через плани України вступити до ЄС.

11 травня Міністри ЄС з питань сільського господарства затвердили візову лібералізацію для України. Це останній законодавчий крок перед підписанням наступного тижня – орієнтовно 17 травня безвізового режиму для України – на пленарній сесії Європарламенту в Стасбурзі, яка пройде з 15 по 17 травня.

Для відзначення цієї події студенти, слухачі та викладачі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України брали участь в урочистому піднятті прапорів ЄС та України біля центрального входу Інституту та на майдані Свободи.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

09 травня 2017 р.

На меморіальном у комплексі "Висота Маршала Конева" представники ХарРІ НАДУ прийняли участь у мітингу і урочистому покладанні квітів.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

08 травня 2017 р.

Делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України 8 травня 2017 року на Меморіалі слави у Лісопарку взяла участь у жалобних заходах з нагоди Дня пам'яті та примирення. Працівники закладу вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні - взяли участь у церемонії покладання квітів і богослужінні.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

05 травня 2017 р.

Студенти групи УД-15 ФСЕУ під керівництвом доцента кафедри права та європейської інтеграції Сергєєвої Людмили Миколаївни 5 травня 2017 року в межах навчальної програми відвідали Ленінський районний суд м. Харкова.

Керівник апарату суду Безбородова Олена Леонідівна провела екскурсію приміщенням суду, розповіла про веб-сторінку суду на порталі «Судова влада», продемонструвала порядок роботи в комп’ютерній програмі «Д-3», ознайомила з функціонуванням проекту «Електронний суд». Також увагу студентів було звернуто на інформаційні стенди, за допомогою яких відвідувачі суду мають можливість ознайомитися зі списками справ, призначених до розгляду, зразками документів, ставками та платіжними реквізитами для сплати судового збору, графіком особистого прийому керівництвом суду та судів вищих інстанцій тощо.

Студенти були присутні на судовому засіданні на якому розглядалася кримінальна справа.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

01 травня 2017 р.

Слухачі І курсу факультету підготовки магістрів державного управління денної форми навчання з 22 по 30 квітня 2017 року взяли участь в Програмі навчального візиту до Польщі. Програма візиту досить насичена, в рамках семінару «Державне управління в Польщі - завдання і обов'язки» ми щодня слухали лекції, брали участь у тренінгах на різні тематики. Лектори, тренери, запрошені представники міністерств охоче ділилися досвідом та знаннями у сфері публічного управління, боротьби з корупцією, ефективного менеджменту, функціонування органів місцевого самоврядування, участі у міжнародних проектах та ефективне використання грантів. В Програму також ввійшов і візит до Польського Сейму. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.