Архів новин


Травень 2015 р.

 

КОЛЕКТИВ ІНСТИТУТУ ВІТАЄ!

Редіна Петра Олексійовича

з присвоєнням Президентом України почесного звання «Заслужений працівник освіти України»

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

КЕРІВНИЦТВО ІНСТИТУТУ ВІТАЄ!

Кушнерук Ганну Володимирівну

студентку 5 курсу факультету соціально-економічного управління денної форми навчання, яка визнана переможцем міського конкурсу «Волонтер року» в номінації «Кращий волонтер в сфері розвитку творчого потенціалу»

 


 

29 травня 2015 р.

Делегація ХарРІ НАДУ при Президентові України на чолі з директором, професором Л.О. Бєловою та заступником директора з короткотермінового підвищення кваліфікації, професором В.Ф. Золотарьовим взяла участь у роботі щорічної Всеукраїнської науково-практичної конференції за міжнародною участю «Інституційне забезпечення кадрової політики у державному управлінні: становлення та розвиток», яка відбулася у Національній академії державного управління при Президентові України. На секційних засіданнях з доповідями виступили професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова, доцент кафедри політології та філософії В.В. Діуліна, професор кафедри економічної політики та менеджменту С.В. Майстро.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

29 травня 2015 р.

напередодні Міжнародного дня захисту дітей традиційно студенти факультету соціально - економічного управління нашого інституту привітали вихованців Харківського обласного притулку для неповнолітніх. На зібрані в Інституті студентами - волонтерами кошти були придбані іграшки, солодощі та махрові рушники. Діти з притулку підготували святковий концерт для всіх гостей, які прийшли їх привітати.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

28 – 29 травня 2015 р.

студенти факультету соціально-економічного управління відвідали з навчальним візитом українське представництво всесвітньо відомої компанії Samsung Electronics.

Під час занять в Академії Samsung студенти мали можливість познайомитися з історією, сучасністю та баченням майбутнього розвитку корпорації Samsung, взяти участь у тренінгах, роботі в малих групах, на практиці перевірити отриманні знання і навики, познайомитися з сучасними освітніми технологіями, зустрітися з керівництвом компанії.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ], [ фото 39 ], [ фото 40 ].

 

28 – 29 травня 2015 р.

під час перебування в місті Київ студенти факультету соціально-економічного управління відвідали інтерактивний фестиваль «Арсенал ідей» якій проходив в Національному культурно-художньому і музейному комплексі «Мистецький Арсенал» де проходили нових освітніх тенденцій, проектах і програм. Тема фестивалю – «Змінимо світ».

Студенти відвідали тематичні лабораторії «Арсенал ідей» – Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Біології, Грошей.

Компанія Майкрософт представила особливу інноваційну освітню програму. На її базі викладач кафедри економічної політики і менеджменту Тимоха Д. А. провів практичне заняття з менеджменту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ].

 

28 травня 2015 р.

Інститут відвідав п. Мігель Родас – державний службовець уряду автономної громади регіону Екстрамадура (Іспанія), викладач, докторант кафедри соціальних і правових наук Університету Екстрамадури, м. Кацерес.

Метою візиту було ознайомлення з Інститутом, обговорення планів співпраці з професорсько-викладацьким складом кафедри права та європейської інтеграції. Пан Родас передав директору Бєловій Л. О. вітальний лист від декана Факультету бізнесу та публічного адміністрування Унверситету Екстрамадури як перший крок у налагодженні зв’язків між ХарРІ НАДУ та Університетом Екстрамадури, що передбачає обмін викладачами і студентами в рамках Європейської освітньої програми.

Також планується проведення анкетування серед слухачів на тему мотивації державних службовців.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

28 травня 2015 р.

від волонтерів військового шпиталю надійшло повідомленя, що остраждалі терміново потрібують допомоги.

Зусиллями небайдужих студентів, викладачів та співробітників Інституту було зібрано кошти та придбано засоби особистої гігієни, спеціальну воду для людей, які перебувають у реанімації, фрукти, одноразовий посуд, чай тощо.

Студенти ХарРІ НАДУ Мутазаккі Катерина, Ібрагімов Тимур, співробітник інституту Алфьорова О. С. та представник волонтерського штабу Ланецький Ярослав особисто передали необхідну допомогу. Волонтери війського шпиталю та військові були дуже вдячні за допомогу і переказували щирі вітання.

Висловлюємо особисту подяку кожному, хто сприяв допомозі нашим військовим.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

28 травня 2015 р.

кафедрою права та європейської інтеграції було проведено тематичний семінар на тему: „Правове регулювання публічного управління в контексті європейської інтеграції».

На тематичному семінарі були присутні викладачі кафедри та слухачі денної форми магістерської підготовки.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

28 квітня 2015 р.

відбулося засідання Науково-експертної Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

 

27 травня 2015 р.

до Дня Європи в Україні Радою молодих вчених ХарРІ НАДУ було організовано та проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», в якій взяли участь студенти Дніпропетровського, Одеського, Львівського та Харківського регіональних інститутів. Гра відбулася в он-лайн режимі на базі Харківського регіонального інституту. Перемогу здобула команда Дніпропетровська, отримавши 8 призових балів з 15! Наша команда посіла друге місце. Вітаємо переможців та висловлюємо щиру вдячність всім учасникам заходу за плідну співпрацю та дружню атмосферу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

27 травня 2015 р.

У рамках тематичного короткострокового семінару «Основні напрями децентралізації влади в Україні», організованого відділом підвищення кваліфікації ХарРІ НАДУ при Президентові України 26-28 травня 2015 р., відбувся тренінг «Формування професійної компетентності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в умовах децентралізації». Його провели професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова та доцент кафедри економічної теорії та фінансів Т.О. Самофалова за методикою кейс-стаді. Начальники, заступники начальників відділів виконавчого апарату обласних рад; секретарі міських рад міст обласного значення; заступники міських голів міст обласного значення, керуючі справами (секретарі) виконкомів міських рад міст обласного значення; міські голови міст районного значення, заступники директорів департаментів міських рад міст обласного значення; заступники голів районних рад; сільські та селищні голови успішно проаналізували та розв'язали кейс «Земельна децентралізація».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

27 травня 2015 р.

у ХарРІ НАДУ було проведено черговий етап Акції, що відбувся у рамках святкування «Дня Європи». До участі у Акції було запрошено школярів 10 класів шкіл міста Харкова та області, учнів технікумів та коледжів, представників ХОДА, талановиту музичну молодь Харківщини. У програмі заходу був майстер-клас завідувача кафедри іноземних мов Шура Валерія Матвійовича «Ми йдемо в Європу» за методикою масового навчання, метою якого є підвищення зацікавленості молоді у вивченні іноземної мови та наближенні до європейських культурних цінностей.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ].

 

26 травня 2015 р.

відбулася зустріч з професором Девідом Тарттером (США, Програма Фулбрайта в Україні) в ході якої професор Девід Тарттер прочитав лекцію, що складалася з показу відео епізодів: прибуття поліції на місце скоєння злочину, проведення попереднього огляду, бесіда з підозрюваною на місці, потім допит її в поліцейській дільниці, включаючи попередження про право зберігати мовчання (право Міранда), а згодом визнання її права на адвоката і припинення допиту. У ході показу відео, професор Девід Тарттер коментував те, що відбувалося з точки зору захисника, розповів з якими труднощами адвокат може зіткнутися в ході поліцейських процедур. У такому форматі висвітлювалася і роз'яснювалася суть 4-й і 5-й Поправок до Конституції США і як заходи захисту громадян здійснюються на практиці.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

26 травня 2015 р.

представники Ради молодих учених ХарРІ НАДУ при Президентові України разом зі слухачами І курсу факультету підготовки магістрів державного управління та студентами ІI-го курсу факультету соціально-економічного управління в рамках виїзного заняття ознайомилися з процесом підготовки та подання проектних пропозицій, направлених на сталий розвиток територіальних громад, на базі Регіонального центру міжнародних проектів і програм. Висловлюємо щиру вдячність Ігнатьєву Станіславу Євгеновичу, директору Регіонального центру міжнародних проектів і програм, за співпрацю у вихованні нового покоління висококваліфікованих управлінців.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

23 травня 2015 р.

на полігоні ГУМВС під патронатом Харківської обласної державної адміністрації за підтримки Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України та Харківського національного університету військових сил відбувся перший обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ ст.».

У заході взяло участь 20 навчальний закладів, понад 10 волонтерських організацій («Станція Харків», «Help army», асоціація «Амма», «Харків Мобілізаційний» та ін.), загалом, 150 студентів підтвердили, що Україна у надійних руках.

Докладніше ]

 

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

22 травня 2015 р.

у Харкові пройшов масштабний соціальний захід «Наукові пікніки». Представники Ради молодих вчених разом зі студентством та викладачами ХарРІ НАДУ при Президентові України взяли активну участь задля популяризації наукової діяльності серед молоді.

Відвідувачі стенду нашого закладу змогли стати учасником інсталяції "Козаки пишуть смс турецькому султану"; прийняти участь у дослідженні "Управління державою очима дітей", взяти участь в інтерактивній грі "Знання дітьми кордонів держави запорука її цілісності".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ].

 

22 травня 2015 р.

у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся ювілейний V Міжнародний форум «Україна – Європейський Союз: новий рівень кооперації», який традиційно проводиться наприкінці травня в рамках циклу заходів Харківської обласної державної адміністрації та ХарРІ НАДУ, присвячених відзначанню Дня Європи в Україні.

Метою проведення Форуму є залучення наукової громадськості Харківського регіону до активної співпраці з місцевими органами державного управління, представництвами дипломатичного корпусу країн ЄС в Україні у справі популяризації позитивного досвіду взаємодії України з країнами Європейського Союзу, обговоренню перспективних напрямків реалізації Стратегії розвитку Харківської області в контексті європейської інтеграції; питань, пов’язаних з адаптацією освіти і науки України до Європейського освітнього простору; проблем організації спільної діяльності влади і бізнесу в умовах входження України до європейських структур тощо.

Докладніше ]

 

Пленарне засідання:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ].

 

«Круглий стіл» № 1:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

«Круглий стіл» № 2:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

«Круглий стіл» № 3:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

22 травня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне заняття в Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» у рамках навчальної дисципліни «Соціальні системи та духовне життя суспільства» для слухачів вечірнього відділення факультету магістерської підготовки за спеціалізацією «Соціальна та гуманітарна політика».

Директор «ЄрміловЦентру» Н. Іванова ознайомила слухачів із напрямами діяльності закладу імені Василя Єрмілова (харківського художника, піонера українського авангарду), а також творчістю заслуженого художника України, Лауреата Державної премії імені Т. Г. Шевченка, харків’янина В. Гонтарова.

Виїзне заняття на тему «Духовне життя суспільства: проблеми та шляхи їх розв’язання» носило проблемно-пошуковий характер. На прикладі «ЄрміловЦентру» слухачі з’ясували роль недержавних установ у сфері культури, проаналізували чинники впливу на розвиток духовної сфери, місце суспільних інститутів у духовному житті суспільства.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

21 травня 2015 р.

за підтримки студентської ради ФСЕУ в нічному клубі «Holiday» пройшов конкурс краси «Перша Леді ФСЕУ». Конкурсантки, спонсори та гості заходу подарували глядачам море вражень. Виступали: танцювальний колектив «LA DANCE SCHOOL» та Демченко Дмитро (студент ФСЕУ), - продемонструвавши свої таланти публіці. Студенти ХарРІ НАДУ приймали участь у різноманітних конкурсах, де мали змогу виграти приємні призи від організаторів та викладачів Інституту.

Титулом «Перша Леді ФСЕУ», подарунками від спонсорів та оваціями глядачів була нагороджена переможниця конкурсу Морозова Софія, студентка першого курсу факультету соціально-економічного управління!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ]. [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

20 травня 2015 р.

у рамках циклу заходів, присвячених Дню Європи в Харкові, що проходять в ХарРІ НАДУ, відбувся круглий стіл за темою стажування групи представників Інституту в органах місцевого самоврядування м. Марбург, Німеччина. Учасниками круглого столу і дискусії були слухачі денної та заочної форм навчання, викладачі, керівництво факультету підготовки магістрів державного управління. У доповідях і яскравих презентаціях було зроблено наголос на соціальній орієнтації роботи мерії Марбурга, громадських та волонтерських організацій, державних служб міста з пропозиціями щодо запровадження корисного досвіду в Україні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

20 травня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова в межах профорієнтаційної роботи ознайомила учнів 11-х класів Харківської гімназії № 86 з умовами вступу до ХарРІ НАДУ при Президентові України; перевагами навчання у нашому закладі; спеціальностями, за якими готують фахівців на факультеті соціально-економічного управління; перспективами працевлаштування та продовження навчання.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

15 травня 2015 р.

в відбулась зустріч студентів факультету соціально-економічного факультету з Еленою Тимковою, онлайн-маркетинг менеджером, і Андрієм Адамчуком, продакт менеджером бізнес груп Windows та Office компанії Microsoft Ukraine які розказали: що таке "ДаєшWorkOut"; як використати безкоштовні інструменти для віддаленої роботи; як знайти надихаючі місця та не переплутати роботу з відпочинком.

Мета зустрічі підготувати майбутніх менеджерів до ефективної роботи в умовах стрімкого розвитку інформаційних технологій, підвищення мобільності населення, зникнення кордонів для гарних ідей і товарів.

Коротка, але цікава і інформативна зустріч стане для студентів одним з етапів їх професійного злету.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

14 травня 2015 р.

відбулось урочисте засідання вченої ради Інституту, присвячене Дню науки.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ].

 

13 травня 2015 р.

доцентом кафедри права та європейської інтеграції Клімовою С. М. було проведено лекцію з антикорупційного законодавства з посадовими особами місцевого самоврядування і представниками юридичних осіб публічного права міста Харкова у залі Адміністрації Київського району Харківської міської ради.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

12 травня 2015 р.

професором кафедри української мови Гамовою Г. І. організовано й проведено в групах Д-14 і Д-24 аудіогазету, присвячену Дню пам’яті й примирення, Дню Перемоги у Другій світовій війні (1939-1945 рр.). Слухачі Марія Куцан й Ольга Ткаченко виступили з повідомленнями про трагічні й героїчні сторінки історії України ХХ століття. Було наведено страшну статистику загиблих у Другій світовій війні – понад 54 млн. людей, із них громадян колишнього Радянського Союзу – близько 30 млн., а громадян України – понад 14 мільйонів: кожен 5-ий українець загинув у тій страшній війні на фронтах, під час бомбардувань, помер від ран у госпіталях, закатований у концтаборах. Слухачі розповіли про своїх близьких і родичів, які визволяли нашу землю від гітлерівської окупації.

У контексті розповіді на заняттях із риторики слухачі вийшли на сьогодення, провівши паралелі між подіями 70-річної давнини й тими, що зараз відбуваються на Сході нашої країни, де українські бійці захищають Батьківщину від сучасного агресора, продовжуючи традиції своїх славних пращурів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

12 травня 2015 р.

відбулось відкрите засідання Ради молодих учених Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Під час засідання прийнято рішення про обрання голови, заступників та секретаря Ради, які представили план роботи Ради на 2015 рік та її оновлений склад. За результатами голосування Головою Ради обрано доцента кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування, к.держ.упр. Решевець О. В., заступником голови Ради з наукової роботи – доцента кафедри інформаційних технологій і систем управління, к.держ.упр. Серенка А. О., заступником голови Ради з організаційної роботи – доцента кафедри економічної політики та менеджменту, к.держ.упр. Гнатенко А. І., секретарем Ради – студента ІІ курсу факультету соціально-економічного управління Іванову Г. О.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

11 травня 2015 р.

Слухачі 2-го курсу вечірнього відділення факультету підготовки магістрів державного управління груп В-13, В-23 з професором кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичовою були на прем’єрі комічної опери Д. Обера «Фра-Дьяволо, або готель у Террачині» у Харківському академічному театрі музичної комедії. Відвідування театру відбулося за ініціативи старости групи В-13 О. І. Зубрицької та підтримки начальника бюро театру з організації глядача Н. М. Вострікової.

Слухачі отримали завдання виконати індивідуальні роботи з модулю «Соціальні системи та духовне життя суспільства». Така форма навчально-виховної роботи сприяє формуванню наукового підґрунтя для осмислення існуючого культурного простору та його впливу на духовність особистості, окремих груп населення, соціуму в цілому.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

09 травня 2015 р.

делегація Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у складі Д. Карамишева, В. Нікітіна, Ю. Ульянченко, Ю. Орла та І. Бабаєва взяла участь в урочистій церемонії покладання квітів на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва» з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом і Дня Перемоги та у мітингу на честь Дня Перемоги.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

07 травня 2015 р.

у рамках співпраці вищих навчальних закладів студентський актив ХарРІ НАДУ при Президентові України відвідав Харківський національний медичний університет, де студенти ФСЕУ пройшли курс навчання першої невідкладної допомоги. Ми дуже вдячні керівництву та студентам-волонтерам ХНМУ за знання, що допоможуть нам та нашим близьким у скрутній ситуації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

06 травня 2015 р.

в Інституті відкрито книжкову виставку «День Перемоги – день пам’яті та надії» (До 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни). Завідувач бібліотечного відділу Т. В. Гриценко розповіла слухачам факультету підготовки магістрів державного управління про книги та фотодокументи, присвячені подіям Другої світової війн, що зберігаються в бібліотеці Інституту.

Одночасно відбулося засідання «круглого столу» на тему «Пам’ятні сторінки історії Харкова у роки Другої світової війни» для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління. З ґрунтовною доповіддю виступив кандидат історичних наук, доцент кафедри соціальної та гуманітарної політики А. В. Меляков.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.