Архів новин


Травень 2011 р.

 

З 30 травня по 03 червня на базі факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Інституту проходив ІІ тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" за номінацією "Кращий спеціаліст" серед керівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Харківської облдержадміністрації та райдержадміністрації Харківської області.

Учасники конкурсу склали іспити з питань державного управління, етики, етикету та іміджу державного службовця. Також кожен з учасників підготував та презентував публічний виступ.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

29-31 травня, у рамках виїзних занять, слухачі факультету магістерської підготовки разом з доцентом кафедри української мови Л.С. Загребельною та доцентом кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування О.С. Конотопцевим відвідали Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди, що знаходиться у с. Сковородинівка Золочівського р-ну Харківської обл.

На території музею, що розташований на площі 18,2 гектари, знаходиться могила філософа (національний пам'ятник історії з 1965 р.), пам'ятник Сковороді роботи Івана Кавалеридзе, колодязь, фруктовий сад і парк з липовими алеями, які збереглися із XVIII ст.

У експозиційних залах слухачі ознайомились із соціально-економічним становищем у Росії та Україні XVIII ст., із життям Григорія Сковороди, його філософською, поетичною й педагогічною спадщиною, пройшлися по алеях парку і поїхали з думкою – обов'язково повернутись у ці мальовничі місця.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

27 травня

Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова інформує: Забезпечення соціальних гарантій залежить від страхового внеску кожного.

[ докладніше ]

 

 

26 травня професор кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування В.В. Мамонова та декан факультету соціально-економічного управління П.Є. Минко взяли участь у роботі ІХ міжнародного наукового форуму "Державна влада та місцеве самоврядування в Росії: історія та сучасність", який проходив на базі Північно-Західної академії державної служби (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація). В роботі форуму приймали участь науковці та практики – представники органів влади м. Санкт-Петербург та Ленінградської області, представники навчальних закладів України, Белорусі, Китаю.

 

25 травня відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Інституту до м. Полтава. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення пробного комп'ютерного тестування та співбесід з особами, рекомендованими органами влади Полтавської влади до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.

Представники інституту працювали на базі Полтавського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів.

В рамках візиту керівник групи – начальник Центру з навчальної інфраструктури В.П. Єлагін здійснив зустрічі із заступником голови Полтавської ОДА В.О. Пархоменко, начальником Управління державної служби ГУДС України в Полтавській області О.І. Черчатим.

Члени робочої групи приймальної комісії інституту здійснили прийом документів від вступників, а також надали консультації щодо оформлення документів всім, хто бажає вступити до інституту.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

25 травня, у рамках виїзного заняття, слухачі факультету магістерської підготовки денної форми навчання разом з доцентом кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування О.С. Конотопцевим відвідали Краснокутську райнну раду, голова якої поділився з майбутніми фахівцями державного управління проблемами соціально-економічного розвитку району.

Змістовна програма виїзного заняття до органів місцевого самоврядування супроводжувалась відвіданням визначних культурних та історичних місць Краснокутського та Богодухівського районів – старовинного дендропарку, заснованого ще на початку 19 століття власником тутешнього маєтку І.Н. Каразіним та палацу Л. Кеніга у селищі Шарівка.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

24 травня на базі Інституту проходила відеоконференція з представниками Міністерства регіонального розвитку та будівництва та житлово-комунального господарства України на тему "Створення об'єднань ОСББ – вагомий поступ у реформуванні житлово-комунального господарства України". У відеоконференції взяли участь керівники обласних підрозділів, які опікуються питаннями ЖКХ, голови ОСББ та представники ЗМІ.

Модератором заходу виступив перший заступник Міністра Юрій Хіврич. Учасники відеоконференції обговорили сучасний стан створення і розвитку ОСББ в різних регіонах країни, висловили проблеми, що виникають на цьому шляху, та внесли пропозиції щодо необхідності актуальних змін у нормативно-правових актах.

 

23 травня слухачі денного факультету магістерської підготовки у супроводі доцента кафедри української мови Л.С. Загребельної відвідали музей легендарної естрадної співачки, актриси театру і кіно Клавдії Шульженко.

Музеїв, присвячених співачкам, у світі не так вже і багато. У Європі всього два: один у Франції – пов'язаний з ім'ям Едит Піаф, а другий в Україні – про життя Клавдії Шульженко.

Вже близько десяти років у Харкові існує музей, в якому зібрані особисті речі, меблі, документи Клавдії Іванівни, концертні сукні від Славка Зайцева, ноти з позначками, чисельні платівки співачки, багата відеотека.

У ході екскурсії слухачі співали відомі пісні актриси, переглянули автобіографічний фільм.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

19 травня на базі Харківської Національної академії міського господарства, у рамках Спартакіади ХАРІ НАДУ відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед збірних команд слухачів денного факультету магістерської підготовки, студентів ІІІ, ІV курсів Інституту.

За результатами підсумкових матчів було визначено команди переможців – І місце виборола команда слухачів, ІІ та ІІІ місця – відповідно студенти ІІІ, ІV курсів Інституту, яких було відзначено грамотами.

Як кращого воротаря грамотою відзначили студента ІІІ курсу – Олега Мазура, а кращим нападаючим визнали слухача денного факультету магістерської підготовки Олександра Мальцева.

В урочистостях взяв участь декан факультету соціально-економічного управління П.Є. Минко, який і нагороджував переможців.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

18 травня відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Інституту до м. Суми. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Сумської області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.

Представники інституту працювали на базі Сумської ОДА, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних іспитів.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

18 травня у Центральному державному науково-технічному архіві України спільно з кафедрою зовнішньої політики та національної безпеки Інституту було проведено тематичний семінар "Міжнародне свято – День Європи". У його роботі брали участь науковці та працівники Центрального державного науково-технічного архіву України, викладачі, аспіранти кафедри зовнішньої політики та національної безпеки, слухачі магістерської підготовки денної форми навчання. Метою проведення семінару було ознайомлення з одним з найпоширених свят європейських держав, обговорення актуальних проблем процесу входження України до Європейського Союзу.

Перед аудиторією виступив заступник директора Центрального державного науково-технічного архіву України М.А. Балишев, який проінформував аудиторію про основні напрями діяльності установи, досягнення та проблеми науково-технічного архіву, що з'явилися у зв'язку з вимогами приєднання України до європейської науково-технічної сфери. Доповідь викладача кафедри Н.С. Фесенко "День Європи – доробок європейських країн щодо спільної політики економічного зростання та мирного співіснування" була присвячена історії появи Дня Європи, етапам становлення Європейського Союзу, пам'яті про минуле як чиннику розвитку мирного співіснування європейських держав.

Під час проведення тематичного семінару обговорювалися також стратегічні напрями забезпечення безпеки країн-членів ЄС та приєднання України до цієї сфери; діалог культур як фактор європейської інтеграції нашої держави; реалізація спільних політик учасників Євроспівтовариства та співпраця України і ЄС у різних галузях, зокрема, архівній справі.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

12 травня відбулася відеоконференція Віце-прем'єр-міністра України – Міністра соціальної політики Сергія Тігіпка на тему "Основні напрями соціальної політики Уряду", у якої взяли участь керівники та провідні фахівці управлінь Харківської облдержадміністрації, які опікуються питаннями соціальної політики, соціального забезпечення та соціального захисту населення, а також представники ЗМІ.

 

12 травня відбувся виїзд робочої групи приймальної комісії Інституту до м. Луганськ. Метою візиту було поширення інформації про діяльність інституту, умови вступу до нього, проведення співбесід з особами, рекомендованими органами влади Луганської області до вступу на навчання, а також прийом документів від вступників.

Представники інституту працювали на базі Луганської ОДА, де всі бажаючі вступати на навчання до інституту мали можливість подати відповідні документи та отримати консультації щодо оформлення документів та підготовки до вступних екзаменів.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

11 травня, спільно з Харківською міською радою, Союзом рекламістів України та Інститутом соціальної політики регіону у приміщенні міськвиконкому було проведено круглий стіл на тему "Соціальна реклама в Харкові та регіоні: проблеми й перспективи". Головними темами стали оцінка стану соціальної реклами в Харкові й регіоні, вироблення шляхів і механізмів взаємодії влади, громадянського суспільства, творчої і наукової громадськості в поліпшенні ситуації, що склалася.

У засіданні взяли участь заступник Харківського міського голови, к.соц.н. С.О. Горбунова-Рубан, голова Союзу рекламістів України, д.держ.упр. Є.В. Ромат, завідувач кафедри соціальної та гуманітарної політики Інституту, к.і.н. В.Г. Бульба, директори департаментів Харківської міськради, представники районних адміністрацій, керівники вищих навчальних закладів, представники наукової громадськості міста, лідери недержавних громадських організацій, представники рекламних фірм, громадських організацій, які багато років займаються соціальною рекламою, слухачі Інституту.

Учасниками було запропоновано створити при Харківському міському голові Раду з питань соціальної реклами, до якої мають увійти представники органів місцевого самоврядування, керівники комерційних структур у сфері реклами, лідери неурядових громадських організацій, учені, журналісти.

У міськіу програму сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення закладено позицію, пов'язану з розвитком соціальної реклами. Згідно з нею міська влада запропонує надавати певні пільги учасникам рекламного ринку, які розміщуватимуть соціальну рекламу.

Заступник Харківського міського голови також повідомила про проведення у Харкові Міжнародного фестивалю соціальної реклами, для якого вже розробляється логотип і сайт фестивалю. "Сподіваємося, що цей фестиваль буде поштовхом до просування соціальної реклами в Харкові. У місті багато креативних, професійних людей, які можуть запропонувати якісний продукт. Враховуючи, що ми перебуваємо в очікуванні ЄВРО-2012, то на конкурсі буде запропоновано й цю тематику", – зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.