Архів новин


Травень 2010 р.

 

28 травня викладачі та слухачі ХарРІ НАДУ взяли участь у щорічному науково-практичному семінарі "Правове забезпечення оперативно-службової діяльності Служби безпеки України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення", що відбувся в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого.

Від Інституту доповіді були на такі теми:

• М.О. Тучак (кандидат юридичних наук): "Особливості виконання постанов про накладання стягнень за порушення правил дорожнього руху";

• О.Г. Рогова (кандидат юридичних наук): "Відшкодування моральної шкоди. Завданої незаконними діями лікувально-профілактичних закладів";

• О.В. Сагайдак (слухач 1-го курсу факультету магістерської підготовки): "Організаційно-правові засади діяльності Служби безпеки Україні в сфері боротьби з корупцією".

В перерві господарі провели для учасників семінару екскурсію по Інституту та огляд музейної кімнати, відбулося знайомство та спілкування з активом курсантсько-слухацького самоврядування.

Нещодавно між Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Інститутутом підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого було підписано Договір про взаємодію та співробітництво в навчальній та науково-дослідній діяльності. Тому сподіваємося на подальшу співпрацю в цих сферах та спілкування і дружбу між активістами слухацького самоврядування

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

21 - 23 травня делегація слухачів ХарРІ НАДУ при Президентові України здійснила візит до колег з Одеського регіонального інституту. Окрім, власне, зустрічі з адміністрацією Інституту, наша делегація була на екскурсіях Південною Пальмірою та відвідала відомий на весь світ Одеський оперний театр.

Такі поїздки вже стали доброю традицією, бо кожного року відбувається обмін дружніми візитами між слухачами Харківського та Одеського Регіональних Інститутів.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

19 травня в рамках IV Всеукраїнського фестивалю науки в Інституті відбувся позачерговий семінар Школи молодого вченого під керівництвом завідуючої кафедри державного управління та менеджменту к.е.н., доц. Мельтюхової Надії Миколаївни. В його роботі взяли участь аспіранти денної форми навчання.

Широкі дискусії розгорнулись під час обговорення результатів досліджень аспірантів 3-го року навчання: Лисенко Лілїї Володимирівни (тема: „Місцеве самоврядування як чинник розвитку сільських територій”), Ваніної Яни Адольфівни (тема: „Реалізація принципів відкритості та прозорості в діяльності органів місцевого самоврядування”) та Мацокіна Андрія Павловича (тема: „Механізми державного управління процесом соціалізації студентської молоді”).

Найбільшою цінністю зазначено заходу, проведення якого стало вже доброю традицією, є можливість молодих дослідників не лише презентувати власні доробки, а й предстати перед авдиторією в якості експертів наукових здобутків своїх колег.

Результатом цього стали цікаві пропозиції щодо підходів та перспектив подальших розвідок як за окремими напрямами досліджень, так і для галузі науки державного управління в цілому.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

18 травня – Всесвітній день музеїв.

Цього року і в цей день для слухачів І курсу денного факультету магістерської підготовки ХарРІ НАДУ при Президентові України з ініціативи кафедри української мови і з участю кафедри економічної теорії та фінансів було проведене виїзне заняття, метою якого було знайомство з роботою обласних закладів культури, їх фінансуванням, управлінськими рішеннями з питань культури в районах області; поглиблення знань з історії, вітчизняної культури; набуття знань із ділової публічної комунікації.

План заняття передбачав:

1. Відвідування пам'ятника жертвам Голодомору.

2. Екскурсія до Літературно-меморіального музею Г.С. Сковороди (с. Сковородинівка Золочівського району).

3. Зустрічі і бесіди з керівниками районного масштабу.

4. Ознайомлення з Воєнно-меморіальним комплексом "Висота Маршала Конєва".

Усе нетрадиційне заняття відбувалося у позитивному руслі. Слухачі отримали максимум корисної інформації, необхідної для більш глибокого освоєння риторики та державного управління в економічній сфері. Цьому сприяли і гарний травневий день, і творче піднесення, підкріплене єдиним духовним поривом, повагою до історії та сучасності нашої держави.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

16 - 26 травня делегація студентів і слухачів магістерської підготовки на чолі з деканом факультету соціально-економічного управління Петром Минко перебувала на стажуванні в місті-побратимі Цинциннаті (США). Стажери прийняли участь в цікавій волонтерській програмі, відвідали навчальні заклади, соціальні служби. Культурна частина програми передбачала неформальне спілкування з американською молоддю, відвідування відомого у світі зоопарку.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ]

 

13 травня Інститут спільно з київськими, дніпропетровськими, одеськими та львовськими колегами відзначав День Європи. У рамках заходу було проведено тематичну зустріч у форматі відеоконференції, на якій були присутні Жозе Мануель Пінту Тейшера, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні, та Золтан Салаі, керівник відділу політики, преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні, а також організовано виставку публікацій Європейського Союзу та Світового банку.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.