Архів новин


Травень 2009 р.

29 травня Національна академія провела в режимі відеоконференції з регіональними інститутами науково-практичну конференцію за міжнародною участю "Демократичне врядування: наука, освіта, практика".

 

22 травня слухачі та студенти ХарРІ НАДУ вшанували пам’ять великого поета та художника Тараса Григоровича Шевченка. Біля монументу у парку Шевченка на вул. Сумській лунали вірші, пісні поета про Україну, про майбутнє українського покоління та останнє слово Кобзаря – Заповіт.

 

 

18 травня в Інституті в рамках Дня Європи спільно із Громадською Лігою Україна-НАТО та Харківською обласною державною адміністрацією пройшла конференція "Роль України в євроатлантичній системі безпеки". Також, в межах конференції відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи (МРГ) з інформаційних питань в складі Міжвідомчої комісії з питань підготовки України до вступу в НАТО.

У конференції взяли участь Сергій Джердж - голова Громадської ліги України НАТО, Лі С.Д. - департамент інформаційної політики Держкомтелерадіо України, Тролс Фролінг - голова Асоціації Атлантичного договору, Генеральний секретар міжнародної Асоціації Атлантичного Договору.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ],

[ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ],

[ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ]

 

14 травня за підтримки Головного управління державної служби wУкраїни та Державного комітету інформатизації України у режимі телемоста з регіональними інститутами Національної академії буде проведено "День електронного урядування" у рамках проголошеного ООН щорічного "Всесвітнього дня телекомунікацій та інформаційного суспільства".

 

13 травня в рамках Всеукраїнського фестивалю науки в Інституті відбувся позачерговий семінар Школи молодого вченого під керівництвом завідуючої кафедри державного управління та менеджменту к.е.н., доц. Мельтюхової Надії Миколаївни. В його роботі взяли участь аспіранти денної форми навчання. До уваги аудиторії результати своїх досліджень представили:

  – Барановська Тетяна Миколаївна – аспірант кафедри права та законотворчого процесу (тема „Державна політика підтримки і розвитку територіальної громади”);

  – Писаренко Жанна Анатоліївна – аспірант кафедри державного управління та місцевого самоврядування (тема „Культурологічні засади державного управління”);

  – Поступна Олена Вікторівна – аспірант кафедри соціальної і гуманітарної політики (тема „Механізми державного управління вищою освітою на регіональному рівні”);

  – Чурсіна Наталія Вікторівна – аспірант кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки (тема „Механізми державного регулювання транскордонного співробітництва України”).

  – Щегорцова Вікторія Миколаївна – аспірант кафедри публічного адміністрування та кадрової політики (тема „Мотивація праці державних службовців”).

Аспіранти мали можливість повправлятися не лише у вмінні представити свої доробки, а також робити аналіз та формулювати власні пропозиції стосовно досліджень колег. У результаті обговорення доповідей, використовуючи метод «мозкового штурму», були вироблені цікаві пропозиції щодо підходів та напрямів подальших розвідок у науці державного управління.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

З 12 по 20 травня триватиме книжкова виставка до Дня Європи.

Серед матеріалів представлених на виставці: загальна інформація про Європейський Союз, сфери його діяльності, а також дослідження українських науковців про співробітництво ЄС та України.

9-го травня 1950 року міністр закордонних справ Франції Роберт Шуман виступив з пропозицією про створення об'єднаної Європи як необхідної умови для підтримки миру на європейському континенті.

[ фото ]

 

12 травня розпочалась трьотижнева сесія слухачів 1-го курсу заочного факультету магістерської підготовки.

 

З 1 по 15 травня група слухачів денного факультету магістерської підготовки ХарРІ НАДУ пройшла стажування в Німеччині у дивовижному місті Марбург.

Протягом напруженої та змістовної програми, розробленої у відповідності до тематик магістерських робіт, слухачі відвідали відділ будівництва міста Марбурга, відділ спорту, соціального забезпечення, охорони здоров’я, будинок молоді, завод з очистки питної води, громадську організацію Marburger Tafel, що допомагає малозабезпеченим сім’ям продуктами харчування, а також влаштовує безкоштовні сніданки у школах для дітей. Крім цього відбулося знайомство слухачів з організацією бюджетного процесу в місті Марбург у міському фінансовому управлінні. Напрочуд пізнавальною була презентація роботи поліцейського відділення.

Ключовою стала зустріч з обербургомістром м. Марбург – Egon Vaupel. Він розповів історію міста, починаючи з XIII століття, на прикладі діяльності осіб, які відіграли важливу в ньому роль. Безцінними стали для слухачів поради обербургомістра з теорії та практики управління. Головним його кредо є: «До кожної людини треба відноситися з повагою та довірою. Більшість людей – це хороші люди, а два, три, чотири розчарування можна і пережити»

Невимушено заряджаєшся енергією та оптимізмом цих людей. Дивує високий рівень активності як у професійній діяльності, в громадському житті та і під час відпочинку. Приваблює увагу загальне прагнення мешканців міста до самовдосконалення, пізнання, любов до життя, самоповага, гордість за суспільство, націю та державу в цілому. Від усього серця спасибі за щедрість і гостинність “Дружбі сердець” і тим, хто організував цю поїздку – Манфреду, Курту, Удо та Андреасу.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.