Архів новин


Травень 2008 р.

 

У травні-червні в рамках конституційних ініціатив Президента України В.А. Ющенка в Інституті на факультетах магістерської підготовки та підвищення кваліфікації проходили дебати за темою "Україні потрібна Конституція національного творення"

[ фото 1 ],[ фото 2 ]

 

У рамках заходів, присвячених Дню науки 29 травня в Інституті було проведено чергове засідання політологічного дискусійного клубу «Коловрат». Предметом обговорення цього разу був німецький досвід державного адміністрування. Досвідом, здобутим під час стажування у органах управління, організаціях та закладах м. Марбург, поділилися слухачі денного факультету магістерської підготовки ХарРІ НАДУ: Ліна Чала, Володимир Татаренко та Микола Криницький. Під час засідання пролунали думки про доцільність втілення раціональних управлінських рішень з німецького досвіду в Україні.

 

29 травня відбулася зустріч науково-педагогічних працівників Інституту із головою комітету з питань науки і освіти Верховної ради України, народним депутатом України Полохало Володимиром Івановичем за темою „Актуальні проблеми розвитку вищої освіти України в контексті сучасних глобальних викликів”

 

27 травня в Інституті спільно з Харківською обласною державною адміністрацією та Фондом місцевої політики проводився круглий стіл "Україна-ЄС-НАТО: чи стали ми ближче?". Під час обговорення порушувалися питання європейських стандартів державного управління та місцевого самоврядування, ролі громадської думки у визначені пріоритетів євроінтеграційної політики.

 

З 26 по 30 травня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходии наступні заходи:

- 2 тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації для заступників начальників та спеціалістів відділів Харківської облдержадміністрації, заступників начальників, завідувачів секторами та спеціалістів Головних управлінь, самостійних відділів Харківської облдержадміністрації, які вперше прийняті на державну службу;

- тематичний семінар “Територіальна організація влади” для начальників та спеціалістів управлінь, відділів та інших виконавчих органів Харківської міської ради, районних у м.Харкові рад;

- тематичний семінар “Закупівля товарів, робіт та послуг за державні кошти” для керівників та членів тендерних комітетів апарату Харківської облдержадміністрації, виконавчого апарату Харківської обласної ради, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Харківської облдержадміністрації.

- тематичний семінар “Актуальні проблеми розвитку місцевого самоврядування” для сільських голів Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

 

З 24 травня по 1 червня делегація Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ на чолі з першим заступником директора Інституту, д.е.н., проф. О.Ю. Амосовим перебувала з офіційним візитом у Тяньцзинській Адміністративній Академії (м. Тяньцзінь, КНР). Метою візиту було: поглиблення ділових, творчих взаємовідносин у сфері навчального, методичного, наукового і кадрового забезпечення вищих навчальних закладів, що займаються підготовкою, перепідготовкою і підвищенням кваліфікації службовців для органів державного управління і місцевого самоврядування.

[ фото 1 ],[ фото 2 ], [ фото 3 ],[ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ],[ фото 9 ].

 

З 19 по 23 травня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів прозодили наступні заходи:

- 2 тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації для заступників начальників Головних управлінь облдержадміністрацій, кадрового резерв на посади: начальників, заступників начальників Головних управлінь, начальників управлінь, самостійних відділів та інших структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, начальників відділів апарату обласних державних адміністрацій, перших заступників голів районних державних адміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей;

- 1 тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації для заступників начальників та спеціалістів відділів Харківської облдержадміністрації, заступників начальників, завідувачів секторами та спеціалістів Головних управлінь, самостійних відділів Харківської облдержадміністрації, які вперше прийняті на державну службу;

- тематичний семінар “Реформування житлово-комунального господарства” для кадрового резерву на посади начальників управлінь, відділів виконавчих апаратів обласних рад; секретарів міських рад міст обласного значення, заступників міських голів міст обласного значення, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення; директорів, перші заступників, заступників департаментів міських рад міст обласного значення Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей;

- тематичний семінар “Актуальні проблеми соціогуманітарного розвитку” для начальників та спеціалістів управлінь та відділів соціогуманітарного напряму Харківської облдержадміністрації, виконавчих комітетів Харківської міської ради, районних у м.Харкові рад;

- на госпрозрахунковій основі тематичний семінар “Пенсійне забезпечення в сучасних умовах” для представників управлінь Пенсійного фонду в Україні Харківської області та м.Харкова.

 

18 червня о 14:50 в залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради.

 

15 травня голова Харківської обласної державної адміністрації Аваков А.Б. нагородив переможців третього обласного конкурсу "Найкращий молодий науковець Харківщини".

В номінації "Держава і право" перемогу отримав Стрельцов В.Ю. ВІТАЄМО!

 

13 травня о 14:50 в залі №1 відбулося засідання Вченої ради.

 

З 12 по 16 травня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів пройшов 1 тиждень навчання за професійної програмою підвищення кваліфікації для заступників начальників Головних управлінь облдержадміністрацій, кадрового резерв на посади: начальників, заступників начальників Головних управлінь, начальників управлінь, самостійних відділів та інших структурних підрозділів обласних державних адміністрацій, начальників відділів апарату обласних державних адміністрацій, перших заступників голів районних державних адміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

На базі Центру підготовки та удосконалення управлінських кадрів ХарРІ НАДУ в м.Феодосії відбулися заняття:

- 2 тижня навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації для перших заступників голів Кіровської, Ленінської, Ніжньогірської та Советської райдержадміністрацій АР Крим та кадрового резерву на ці посади; секретарів Феодосійської, Судацької, Керченської міських рад, заступників голів з питань діяльності виконавчих органів цих рад та кадрового резерву на ці посади, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів Феодосійської, Судацької, Керченської міських рад, заступників голів Кіровської, Ленінської, Ніжньогірської та Советської районних рад АР Крим;

- тематичний семінар “Актуальні проблеми місцевого самоврядування в Україні” для представників райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування Ленінського, Кіровського, Ніжньогірського та Совєтського районів АР Крим; кадрового резерву на посади перших заступників голів райдержадміністацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

 

З 12 травня розпочалася сесія слухачів першого курсу заочного факультету магістерської підготовки.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.