Архів новин


Травень 2007 р.

 

З 21 по 29 травня відбувся черговий робочий візит представників ХарРІ НАДУ та НАДУ до Тяньцзінської Адміністративної Академії (ТАА) в рамках “Угоди про співробітництво № 40 від 28.04.2003 між Харківським регіональним інститутом державного управління Української академії державного управління при Президентові України і Тяньцзінською Адміністративною Академією (КНР)”

Метою візиту було: встановлення ділових, творчих взаємовідносин в області навчального, методичного, наукового і кадрового забезпечення вищих навчальних закладів, що займаються підготовкою, перепідготовкою і підвищенням кваліфікації службовців для органів державного управління і місцевого самоврядування.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ відео ].

 

19 травня о 17 год. 50 хв. та 20 травня о 20 год. 20 хв. на каналі "ОТБ-ХАРКІВ" транслювали відеофільм про Інститут.

 

17 травня о 14.50 в залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання експертної ради.

 

16 травня голова Харківської обласної державної адміністрації Аваков А.Б. нагородив переможців другого обласного конкурсу "Найкращий молодий науковець Харківщини". Вітаємо наших викладачів Майстро С.В., Клімову С.М., Падафет Ю.Г. та Шамраєву В.М., які були нагороджені за напрямом "Держава і право".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

16 травня відбулася відеоконференція "Сучасні проблеми розвитку публічного управління" за участю Dr. Eric Austin Montana State University (США)

16 травня в рамках фестивалю науки відбулася "Школа молодого вченого" за участю аспірантів та докторантів Інституту.

 

15 травня в Інституті відбулася Вчена рада.

 

З 14 по 25 травня на факультеті було проведено навчання начальників управлінь і відділів обласної ради та кадрового резерву на ці посади, секретарів міських (міст обласного значення) рад, заступників міських (міст обласного значення) голів з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад з Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей за професійною програмою підвищення кваліфікації.

На базі Центру перепідготовки та удосконалення кваліфікації управлінських кадрів інституту з 14 по 18 квітня п.р. було проведено тематичний семінар "Територіальна організація влади" для сільських голів Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей і голів сільських та селищних рад, які розташовані на території Феодосійської, Судацької міських рад, Ленінської, Кіровської, Ніжньогірської та Совєтської районних рад АР Крим. В цей період також буде здійснено навчання перших заступників голів та кадрового резерву на посади голів і перших заступників голів Ленінської, Кіровської, Ніжньогірської та Совєтської райдержадміністрацій АР Крим за професійною програмою підвищення кваліфікації.

 

11 травня в Інституті відбувся Круглий стіл "Роль і функції національних інтересів країни в системі державного управління України", метою якого є обговорення сучасного стану досліджень національних інтересів України як елемента стратегічного підходу в державному управлінні за участі представників Секретаріату Президента України, Секретаріату Кабінету міністрів України, РНБО, НАДУ, Національного інституту стратегічних досліджень, Таврійського національного університету (м. Сімферополь), громадських експертних організацій.

 

10 травня в Інституті відбулася відеоконференція.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.