Архів новин


Квітень 2018 р.

 

29 квітня 2018 р.

В Харкові відбувся один з найбільших бігових заходів України – Open Mind Kharkiv International Marathon. В Марафоні, з метою підтримки та популяризації спорту і здорового образу життя, взяла участь і делегація ХарРІ НАДУ. Представники обох факультетів, обох деканатів, викладачі, слухачі і студенти стали частиною неймовірної атмосфери, що вирувала того дня над найбільшим в Європі майданом Свободи.

Загалом же, у V Харківському Міжнародному марафоні взяли участь більше 10 тисяч бігунів. Серед них були спортсмени з 25 країн світу: Німеччини, Польщі, Японії, Китаю, Кенії, Австралії, США та інших.

Дружня родина ХарРІ НАДУ вітає всіх з травневими святами, бажає міцного здоров'я і побільше перемог на життєвому шляху!!!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

26 квітня 2018 р.

Відбувся ХVІІІ Міжнародний науковий конгрес "Публічне управління ХХІ століття: світові практики та національні перспективи".

Головним здобутком Конгресу стали узагальнення й оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі науки публічного управління і практики державотворення та розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади та місцевого самоврядування.

Привітання Голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни ]

На сторінку Конгресу » ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

В Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулось відкриття виставки Заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки художників України доцента факультету архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва Харківського Національного університету міського господарства ім. О.Н. Бекетова Сторожука Леоніда Костянтиновича, карикатуриста, ілюстратора, художника–графіка та художника–мультиплікатора.

Відомий митець є учасником всеукраїнських та обласних виставок живопису і графіки, більше ніж 400 міжнародних конкурсів карикатури, сатиричної графіки і шаржів, є лауреатом міжнародних конкурсів карикатури в Україні, Польщі, Італії, Литві, Франції, Японії.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

25 квітня 2018 р.

У Харківському міському центрі зайнятості відбулась, ініційована Харківським університетським консорціумом та службою зайнятості, нарада щодо забезпечення зайнятості молоді. У нараді взяли участь представники провiдних закладiв освiти м. Харкова, якi опiкуються питанням працевлаштування студентiв. ХарРI НАДУ на цьому заходi був представлений доц. кафедри управління персоналом та економіки праці Смаглюк А.А., яка пiд час обговорення питання створення електронного банку резюме і розгляду можливостi формування електронного реєстру на базi платформи "SmartJob" рейтингу випускників закладів вищої освіти, виступила зi словами практичноi значущостi i актуальностi надання випускникам навчальних закладiв першого робочого мiсця. Дистанційний "SmartJob" дозволяє створити електронне портфоліо, яке можна просувати на ринку праці. Резюме, відеорезюме, сертифікати, інформаційні матеріали – це ті інструменти, які вкладаються в один електронний кейс та відправляються роботодавцю у вигляді посилання. Студенти i слухачi ХарРI НАДУ залучайтесь до новацiйних заходiв, що сприяють працевлаштуванню молодi.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

24 квітня 2018 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

21 квітня 2018 р.

В Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшов День відкритих дверей, який відвідало близько 600 абітурієнтів з м. Харкова і області. Учасники взяли участь в ярмарку спеціальностей факультету соцiально–економiчного управлiння: "Економіка", "Менеджмент", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Публічне управління та адміністрування", яку підготували випускаючі кафедри управління персоналом та економіка праці (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Статівка Н.В.), економічної політики та менджементу (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Латинін М.А.), та державного управління (завідувач – доктор наук з державного управління, професор Мартиненко В.М.). Майбутнi абiтурiєнти також пройшли тренiнг з аналiзу проблемних питань, якi виникали пiд час пробного ЗНО з основних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, іноземної мови та географії. Чекаэмо на нових членiв родини нашого iнституту у липнi–серпнi 2018 року.

 

20 квітня 2018 р.

В рамках співпраці між Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ та Школою публічного адміністрування KSAP у місті Варшава (Польща) відбувається стажування слухачів факультету публічного управління та адміністрування на чолі з професором кафедри соціальної та гуманітарної політики Інституту Антоном Меляковим. Делегація Інституту відвідала Сейм Польщі, інші органи центральної та регіональної влади, провели зустрічі з адміністрацією та викладачами побратимського навчального закладу.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

19–20 квітня 2018 р. у Харкові відбувся семінар "Знай свою громаду!" в рамках Програми DOBRE ("Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Захід організовано Подільською агенцією регіонального розвитку (м. Вінниця) та Харківським регіональним інститутом державного управління НАДУ при Президентові України, які є регіональними партнерами Програми DOBRE. Команда ХарРІ НАДУ взяла активну участь у підготовці та проведенні семінару. Представники Мереф'янської, Роганської та Старосалтівської ОТГ дізналися, які саме інструменти місцевого економічного розвитку (МЕР) можуть допомогти громадам вдосконалити їхню еко–систему з метою підтримки бізнесу та інвесторів, відпрацювали Excel–методологію формування економічного профілю громади, здійснили опис проектів МЕР, які можуть бути реалізовані в громадах.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

19 квітня 2018 р.

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

16 квітня 2018 р.

Викладачі кафедри права і європейської інтеграції, доценти Сергєєва Л.М. та Дубовик К.Є. 16 квітня 2018 року прийняли участь у роботі круглого столу "Харків, дружній до дітей та молоді", учасниками якого були представники державних органів та громадських організацій. Під час проведення круглого столу було розглянуто питання девіантної поведінки підлітків, дітей з особливими потребами та механізми захисту їх прав. Дубовик К.Є. у своєму виступі звернула увагу на проблемні питання багатодітних родин та труднощі у роботі громадських організацій які такими сім’ями опікуються.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

13 квітня 2018 р.

Завершився триденний семінар Малопольської школи публічного адміністрування (МШПА) за Програмою "DOBRE". Учасники семінару, ХарРІ НАДУ висловили щиру подяку польським колегам за змістовне обговорення питань освіти з публічного адміністрування.

Керівництво ХарРІ НАДУ, разом з представниками інших навчальних закладів, які брали участь у роботі семінару, уклало угоду з про створення Консорціуму для інтеграції академічної спільноти в Україні з метою поліпшення спроможності системи освіти сфери публічного адміністрування.

У майбутньому планується проведення низки заходів з розробки освітніх та професійних стандартів підготовки фахівців для органів державної влади та місцевого самоврядування.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова взяла участь у навчальному семінарі для депутатів, помічників депутатів та працівників виконавчого апарату Харківської обласної ради, де виступила з доповіддю "Перебіг децентралізації в Україні: уроки та перспективи". Голова Харківської обласної ради С.І. Чернов, відкриваючи семінар, зазначив, що чотири роки тому Кабінетом Міністрів України була схвалена Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, тому сьогодні можна проаналізувати, що вдалося зробити за цей час та що потрібно здійснити у перспективі, аби реформа не застопорювалася.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

У ХарРІ НАДУ відбулося відкриття експозиційної виставки, присвяченої Четвертій річниці з початку Антитерористичної операції на Сході України. За ініціативи студентів факультету соціально–економічного управління Інституту, зокрема, студента групи ПУД–1–17 Євгена Головіна, за підтримки адміністрації Інституту та керівництва факультету, вдалося організувати куточок слави на честь пам'яті про трагічні події непроголошеної війни, які мають місце в Україні вже більше чотирьох років. Таким чином, активісти нашого Інституту вкотре продемонстрували свою чітку громадську позицію та наголосили: "Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!" [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ]

 

12 квітня 2018 р.

11 квітня 2018 року у стінах нашого Інституту, в рамках діяльності Школи розвитку для лідерів учнівського самоврядування, відбулися чергові профорієнтаційні заходи. Як завжди, цього разу учасникам було запропоновано новий формат проведення навчання: тренінг з розвитку особистих лідерських компетенцій, який було проведено доцентом кафедри державного управління Набокою Л.В., тренінг з підготовки до написання проектних заявок для участі у конкурсі учнівських проектів ХарРІ НАДУ, який було проведено доцентом кафедри соціальної та гуманітарної політики Кулінічем О.В. та деканом факультету соціально–економічного управління Орлом Ю.Л., а також ділова гра "Інфляція та економіка для всіх", модератором в якій виступила доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Крамарева О.С.

Під час заходу майбутнім абітурієнтам було запропоновано визначитися з пріоритетними чинниками для побудови ефективної команди лідерів, а також встановити найбільш актуальні проблеми у молодіжній сфері, аби за допомогою розроблених ними проектів сприяти їх розв'язанню. Крім того, учасникам було надано інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка у ХарРІ НАДУ, а також щодо можливостей, які відкриваються перед ними у разі обрання нашого ВИШу для навчання.

Датою наступної, заключної в рамках цьогорічної вступної кампанії, зустрічі було визначено 16 травня 2018 року. Саме в цей день відбудеться захист проектів, поданих для участі у конкурсі та визначено 10 переможців, які вже наприкінці травня у складі делегації від ХарРІ НАДУ матимуть можливість відвідати столицю нашої держави м. Київ та взяти участь у ознайомчому візиті до Верховної Ради України.

Судячи по кількості додаткових питань від школярів, а також безлічі позитивних вражень та відгуків, маємо надію, що вже цього року наша освітня родина поповниться новими представниками з усіх куточків Харківської області!

Чекаємо на навчання у 2018 році!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ]

 

11 квітня 2018 р.

11–13 квітня 2018 р. на базі ХарРІ НАДУ при Президентові України в рамках проекту "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), проходитиме семінар для 20 представників провідних університетів Харкова, які виявили бажання співпрацювати у галузі підготовки фахівців для сфери управління.

Семінар проводить директор Малопольської школи публічного адміністрування Краківського економічного університету (Польща) д–р Кшиштоф Гвуц разом з координатором проекту д–ром Р. Жебчуком. Слід зазначити, що це вже третя зустріч пана Гвуца з харківськими освітянами у стінах ХарРІ НАДУ.

Програма триденного семінару присвячена розгляду сфери публічного адміністрування, реформ публічного сектора, моделей освіти з публічного адміністрування, розвитку та акредитації програм з публічного адміністрування бакалаврського, магістерського та пілядипломного рівнів.

В ході візиту польських колег планується формування Консорціуму українських вищих навчальних закладів, який працюватиме над формуванням освітніх стандартів для підготовки фахівців сфери державного управління і місцевого самоврядування України.

Гостей Інституту зустріли директор Л.О. Бєлова та перший заступник директора Д.В. Карамишев. В ході дружньої професійної бесіди було досягнуто взаєморозуміння щодо цілей та перспектив співробітництва.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

10 квітня 2018 р.

29 та 30 березня 2018 року команда інституту у складі проф. В.В. Мамонової, проф. В.Г. Бульби, проф. Ю.О. Куца, проф. М.А. Латиніна, доц. О.С. Конотопцева, к.держ.упр. О.В. Безуглого та к.держ.упр. О.В. Дорошенко в межах реалізації проекту з навчання та консалтингу з питань місцевого економічного розвитку (МЕР) здійснила візити–консультації до Мереф'янської і Роганської ОТГ. Візити–консультації проводилися в рамках програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком'юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). ХарРІ НАДУ є регіональним партнером програми DOBRE.

Під час візитів до громад проведено фокус-групи з місцевими підприємцями, а також зустрічі з представниками органів влади ОТГ і громадськості, у ході яких обговорювалися питання: Як сприяти створенню економічного профілю ОТГ? Як формувати Робочу групу з питань МЕР? Яким інструментам МЕР віддається перевага щодо використання в ОТГ?

За результатами проведених заходів у кожній громаді схвалено ідею створення Робочої групи з МЕР, окреслено її якісний склад; визначено конкретні інструменти МЕР для впровадження в ОТГ, уточнено дані для формування економічного профілю громади, рекомендовано для подальшого опрацювання декілька проектів місцевого економічного розвитку.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ]

 

2 квітня 2018 р.

На підтримку правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я маю право" було проведено міжкафедральний тематичний семінар за темою: "Я маю право на життя без насильства". У роботі тематичного семінару взяли участь студенти групи МД–17 та ПУД–16 факультету соціально–економічного управління, які представили свої індивідуальні роботи на зазначену тематику та змагалися у вікторині щодо знання основних прав людини і застосування механізмів захисту у разі їх порушення. В тематичному семінарі прийняли викладачі кафедр Сергєєва Л.М., Тимоха Д.А. та Дубовик К.Є.

Мету тематичного семінару, який побудовано на інтегрованій основі, спрямовано на створення передумов для більш глибокого засвоєння навчального матеріалу з дисциплін "Теорія та практика публічного адміністрування", "Основи конституційного права", "Менеджмент та адміністрування".

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

В Інституті тривають супервізії для фахівців Центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Харківської області за підтримки директора ХарРІ НАДУ при Президентові України, президента ГС "Харківський університетський консорціум", професора Бєлової Л.О. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.