Архів новин


Квітень 2016 р.

 

29 квітня 2016 р.

Слухачі вечірнього відділення факультету магістерської підготовки відвідали виставку «Che 30 + Fu 5» (Чорнобиль 30 + Фукусіма 5), присвячену 30-й річниці Чорнобильської атомної катастрофи і 5-й річниці трагедії в Фукусімі, що проходить у Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» у рамках Міжнародного проекту, за ініціативи Асоціації дизайнерів-графіків "4-й Блок" під головуванням професора О. Векленка.

Виїзне заняття організувала професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова у рамках навчальної дисципліни «Соціальні системи та духовне життя суспільства» з метою вшанування пам’яті загиблих під час ліквідації аварій на Чорнобильській АЕС (у 1986 р.) та Фукусімі (2011 р.). Слухачі обговорили проблеми, пов’язані з впливами екологічних катастроф на функціонування відповідних соціальних систем українського суспільства, проаналізували чинники впливу на розвиток духовної сфери, з’ясували роль органів державного управління та недержавних установ у сфері культури, у духовному житті суспільства.

Директор «ЄрміловЦентру» Н. Іванова ознайомила слухачів із напрямами діяльності закладу імені Василя Єрмілова (харківського художника, піонера українського авангарду).

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

28 – 29 квітня 2016 р.

Студенти факультету соціально-економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академї державного управління при Президентові України, а саме групи МД-12 в рамках вивчення дисципліни «Ризик менеджмент» під керівництвом доцента кафедри економічної політики та менеджменту к.держ.упр., доц. Д. А. Тимохи, групи МД-13 в рамках вивчення дисципліни «Економіка і фінанси підприємства» під керівництвом доцента кафедри економічної політики та менеджменту к.держ.упр. Гнатенко Аліни Ігорівни, групи УЕК-15 в рамках вивчення дисципліни «Державний контроль в сфері економічної конкуренції» під керівництвом доцента кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування к.держ.упр. Решевець Олесі Володимирівни та професора кафедри економічної політики та менеджменту д.держ.упр., доц. Ульянченко Юрія Олександровича) взяли участь у виїзних практичних заняттях до столиці нашої держави – міста Києва.

Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ]

 

28 квітня 2016 р.

доценти кафедри іноземних мов Сергєєва О.Ю. та Літвін Т.О. взяли участь у роботі Міжвузівського семінару для представників ВНЗ членів Університетського консорциуму, що проходив на кафедрі англійської мови як опорної кафедри факультету іноземних мов ХНУ імені В.Н. Каразіна з теми «Використання рольових ігор на заняттях з іноземної мови».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

26 квітня 2016 р.

виповнюється 30 років від дня Чорнобильської катастрофи, що стала найбільшою за всю історію ядерної енергетики у світі. 26 квітня 1986-го, о 01:23, вибухнув четвертий енергоблок Чорнобильської АЕС. Смертоносна радіоактивна хмара накрила навколишню територію, залишила слід над Європою й навіть сягнула східного узбережжя США. Променевого ураження зазнали близько 600 000 людей, передусім ліквідатори наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи.

Указом Президента № 702/2015 від 14.12.2015 р. «Про заходи у зв'язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» 2016-й рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

З метою вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, бібліотечним відділом ХарРІ НАДУ було підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…».

Чорнобильська трагедія завжди у нашій спільній пам’яті…

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ]

 

 

26 квітня 2016 р.

відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

25 – 27 квітня 2016 р.

у Національній академії державного управління при Президентові України за участю Національної школи управління Французької Республіки і Посольства Франції в Україні відбувся короткотерміновий семінар-тренінг з методики розробки та затвердження модулів спеціальної підготовки керівних кадрів (лідерів) територіальних громад, службовців органів місцевого самоврядування у рамках проекту трьохстороннього співробітництва "Децентралізація влади: розвиток потенціалу регіональних еліт". Навчання у рамках семінару-тренінгу пройшли: завідувач кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування, д.держ.упр., професор - Ю. О. Куц і доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування, к.держ.упр. - О. В. Решевець.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

23 квітня 2016 р.

в Інституті проведений тренінг для абітурієнтів з підготовки до складання ЗНО-2016, в якому прийняли участь 1090 випускників з майже усіх районів та міст Харківської області та міста Харкова. Учні 11-х класів шкіл у рамках заходу прийняли участь у тренінгах та отримали консультації і поради від викладачів Інституту та шкільних вчителів окремо з української мови та літератури, математики, історії України, англійської мови, географії. Під час тренінгу перед кожною групою випускників шкіл (за предметами) викладачі Інституту здійснили презентацію спеціальностей, за якими у цьому році здійснюється набір до Інституту на базі повної середньої освіти.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

23 квітня 2016 р.

колектив кафедри політології та філософії ХарРІ НАДУ під керівництвом доктора наук з державного управління, професора В. Б. Дзюндзка взяв участь у традиційній весняній толоці, під час якої викладачі наводили лад на прилеглих до будівлі інституту територіях. За декілька годин праці, яка проходила у супроводі веселих жартів та посмішок, вдалося прибрати автостоянку та в’їзд до території інституту з боку провулку Рижівського.

Коментуючи цю подію, члени кафедри висловили подяку господарським службам за наданий інвентар і підкреслили, що така праця стала для них приємною традицією, адже «кращий відпочинок – це зміна видів діяльності».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

22 квітня 2016 р.

в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося засідання круглого столу кафедри української мови «Актуальні проблеми культури мовлення в діловій комунікації», присвячене проблемам мовної особистості публічного управлінця, формуванню його риторичного іміджу.

У роботі круглого столу взяли участь: викладачі кафедри української мови, слухачі 1-го курсу факультету підготовки магістрів державного управління (денної форми навчання), а також запрошені провідні науковці-лінгвісти: К. Ю. Голобородько, д.філол.н., професор, директор Інституту мов світу Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди; О. О. Маленко, д.філол.н., професор, завідувач кафедри українознавства і лінгводидактики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Докладніше ]

 

 

22 квітня 2016 р.

доцент кафедри права та європейської інтеграції К. Є. Дубовик разом зі студентами 3-го курсу ФСЕУ групи МД-13 в рамках навчальної дисципліни "Господарське право" провела виїзне заняття в господарському обласному суді. Заступник голови суду Хотенець П. В. розповів про роботу суду, ознайомив з основними нормативно-правовими актами, які регламентують його роботу, навів приклади справ, що знаходяться на розгляді суддів. Студенти були присутніми на декількох судових засіданнях, на яких слухалися суперечки між підприємствами комунальної власності.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

21 квітня 2016 р.

Відбувся ХVІ Міжнародний науковий конгрес «Публічне управління ХХІ століття: форсайтинг успіху».

Метою Конгресу стали узагальнення й оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі науки державного управління і практики державотворення та розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади та місцевого самоврядування.

На сторінку Конгресу » ]

 

21 квітня 2016 р.

У рамках Угоди між Інститутом та ПАТ «Турбоатом» викладачі Інституту у межах постійно діючого тематичного семінару підвищення кваліфікації керівників підрозділів підприємства проводять лекції, теми яких запропоновані керівництвом підприємства.

У лютому п.р. перед заводчанами виступила д.н. з д.у., професор кафедри політології та філософії Крутій О. М., у березні – завідувач кафедри інформаційних технологій та систем управління, д.н. з д.у., проф. Орлов О. В.

21 квітня доцентами кафедри права та європейської інтеграції к. держ. упр. Н. С. Фесенко та к. держ. упр. Н. В. Мирною було проведено заняття на тему «Україна – ЄС: точки дотику».

Викладачі кафедри ознайомили аудиторію з історією становлення Європейського Союзу, сучасними тенденціями його розвитку, окреслили можливості та перспективи співробітництва між Україною та  С.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

20 квітня 2016 р.

професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В. В. Мамонова узяла участь у засіданні Регіональної Платформи розвитку місцевого самоврядування на тему: «Проект змін до Основного Закону України (в частині місцевого самоврядування): перспективи та можливості становлення спроможних громад», що проводилося в м. Чугуєві Харківської обл. в межах Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. В обговоренні проблем забезпечення децентралізації влади брали участь міські голови та секретарі рад міст обласного значення, а також депутати Харківської обласної ради.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

19 квітня 2016 р.

за підтримки співробітників Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України: к.держ.упр., доцента кафедри економічного політики та менеджменту – А. І. Гнатенко, к.держ.упр., доцента кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування – О. В. Решевець, к.держ.упр., доцента кафедри соціальної та гуманітарної політики – О. В. Кулініча, відбулися громадські слухання по питанню обговорення проекту Стратегічного плану сталого розвитку Старосалтівської об’єднаної територіальної громади Вовчанського району Харківської області на період до 2020 року.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

19 квітня 2016 р.

на базі Київського національного торговельно- економічного університету за участі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та Національного університету «Львівська політехніка» відбулася Міжвузівська студентська інтелектуальна гра «Конкурентна політика і антимонопольне регулювання».

Всі учасники в он-лайн режимі одночасно шукали відповіді на питання пов’язані з конкуренцією, дослідженнями ринків, конкурентного права, конкурентоспроможності тощо.

Команду від нашого Інституту представляли студенти ФСЕУ спеціальності «Управління в сфері економічної конкуренції», яку до участі підготували д.держ.упр., завідувач кафедри економічної політики та менеджменту – М. А. Латинін та д.держ.упр., професор кафедри економічної політики та менеджменту – Ю. О. Ульянченко. Вітаємо Вінніченко Олександру Юріївну, студентку 5 курсу, яка  посіла за підсумками двох турів 3-є місце серед 30 учасників змагань.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

18 квітня 2016 р.

Рада молодих учених спільно з кафедрою регіонального розвитку та місцевого самоврядування для молодих учених провели патріотичні заходи у Соколівському музеї бойового братерства с. Соколово. Метою заходу було ознайомлення молодих учених з експозиціями, в яких відображено бойовий шлях чехословацьких військових формувань від Соколово до Праги – фото і документи, особисті речі, обмундирування чехословацьких воїнів, зразки бойової техніки часів Вітчизняної війни, а також зі стендом, де розміщено обмундирування та особисті речі учасників АТО.

Також була проведена Акція, учасники якої провели прибирання берегів річки Мжа с. Соколово Зміївського району Харківської області. Акція пройшла у атмосфері дружби та згуртованості і кожен присутній зробив свій внесок у загальну справу.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ]

 

14 квітня 2016 р.

студенти, слухачи та співробітники ХарРІ НАДУ відвідали військовий шпиталь, та мали змогу особисто навідати поранених в зоні АТО військових у палатах, поспілкуватися з ними, підтримати та вручити мед, солодощі, фрукти та засоби особистої гігієни, які були придбані слухачами та студентами за підтримки керівництва Інституту.

Ця зустріч безсумнівно мала позитивні наслідки не тільки для військових, а також для самих студентів та слухачів.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

14 квітня 2016 р.

Вже тринадцятий рік поспіль кафедра іноземних мов Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України проводить студентську конференцію англійською мовою за участю студентів, слухачів магістерської підготовки та аспірантів нашого інституту та вищих навчальних закладів Харківського університетського консорціуму. Цього річ така конференція є особливо актуальною, адже проходить в рік, що проголошений Президентом України «Роком англійської мови».

В роботі конференції за темою „Характеристики та принципи нових управлінських підходів” взяли участь представники десяти вузів м. Харкова.

Учасники жваво обговорювали, ставили питання до доповідачів, висловлювали свою точку зору з даної тематики.

Конференція пройшла плідно!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ], [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ]

 

13 квітня 2016 р.

директор Інституту Бєлова Л. О. та заступник директора Золотарьов В. Ф. перебували в Луганській облдержадміністрації (м. Сєвєродонецьк) та прийняли участь у нараді з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області, керівництвом територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Луганської області з питань співпраці у реалізації можливостей підвищення рівня професійної компетентності посадовців в Інституті та направлення органами влади на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» для отримання освітнього ступеня магістра.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

13 квітня 2016 р.

доцент кафедри права та європейської інтеграції Л. М. Сергєєва разом зі студентами 2-го курсу ФСЕУ групи УД-14 в рамках навчальної дисципліни "Основи конституційного права" провели виїзне заняття в Червонозаводському суді міста Харкова. Керівник секретаріату суду Воронін О. О. розповів про роботу суду, ознайомив з основними нормативно-правовими актами, які регламентують його роботу, навів приклади цікавих ситуацій, що виникають на практиці. Студенти були присутніми на судовому засіданні, на якому слухалася цивільна справа щодо захисту трудових прав особи.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

11 квітня 2016 р.

на базі Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області було проведено робочу зустріч з розробки проекту стратегічного плану розвитку Старосалтівської об’єднаної територіальної громади. Інформаційно-консультаційну допомогу в роботі над проектом документа надали співробітники Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України: к.держ.упр., доцент кафедри економічного політики та менеджменту – А. І. Гнатенко, к.держ.упр., доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування – О. В. Решевець, к.держ.упр., доцент кафедри соціальної та гуманітарної політики – О. В. Кулініч.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

 

11 квітня 2016 р.

Відбулося засідання Науково-експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

08 квітня 2016 р.

Доцент кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д. А. представив педагогічний колектив Інституту на VІІ Всеукраїнський Форум "Учитель - новатор" організованому компанією «Майкрософт Україна».

Метою заходу є ознайомлення з передовими новітніми технологіями у роботі вчителів для підвищення якості середньої освіти в Україні.

Презентації з майстер-класів Форуму:

1. «Teacher Dashboard як елемент керування навчальним процесом» - Стромило Іван Миколайович,сертифікований учитель-експерт Microsoft, тренер освітньої програми Intel "Навчання для майбутнього", учитель інформатики ЗШ № 35 Вінницької міської ради;

2. «STEAM Технології» - Маргарита Калюжна сертифiкований учитель-експерт Майкрософт вчитель НВК Кiровоградський Колегiум;

3.  «Як підготувати учнів до віддаленої роботи в команді?» - Іван Іванов - засновник Центру нової освіти, сертифікований учитель, експерт Microsoft, дизайнер навчального контенту, тренер з інформаційних технологій.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

08 квітня 2016 р.

У Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна відбулась ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Якубинська наукова сесія» Харківського відділення Соціологічної асоціації України. До роботи конференції була запрошена перший заступник міністра освіти і науки України Совсун Інна Романівна оскільки проблематика цьогорічної конференції була безпосередньо пов’язана із питаннями реформування вищої школи. Делегація Інституту була представлена президентом Харківського університетського консорціуму, директором ХарРІ НАДУ, д.соц.н., проф., заслуженим працівником освіти України Бєловою Л. О., начальником інформаційно-аналітичного відділу, к.держ.упр. Калінкіною Н. В. та провідним спеціалістом інформаційно-аналітичного відділу Івановою Л. А.

Докладніше ]

«Реформа вищої школи України в оцінках учасників освітнього процесу» ]

 

07 – 08 квітня 2016 р.

у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. C. Сковороди відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова».

Педуніверситет гостинно зустрічав учасників олімпіади. Тут були представники ВНЗ з усієї України. Панували творча атмосфера і бажання здобути перемогу.

Від нашого інституту участь у цій олімпіаді взяла студентка групи УД-2-12 Кот Тетяна Миколаївна, яка перемогла в номінації «Майстер ораторського мистецтва».

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

07 – 09 квітня 2016 р.

представники випускаючих кафедр Інституту взяли участь у дев'ятій  спеціалізованій виставці за міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2016» на якій вони мали можливість продемонструвати досягнення науково-педагогічного колективу широкому колу громадськості, обмінятися досвідом роботи, ознайомити відвідувачів з новинками навчальної та технічної літератури.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

07 квітня 2016 р.

у стінах Харківського Національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка  відбувся турнір - "Брей-рінг з Менеджменту". Вітаємо нашу студентську команду «Президентський стандарт»! Вони з гідністю представили наш інститут та зайняли 3-є призове місце! Бажаємо завжди перемагати!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

07 квітня 2016 р.

у межах проведення ІХ спеціалізованої виставки з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2016» Радою молодих учених Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії проведено круглий стіл «Нові положення закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність» для молодих учених». Круглий стіл відбувся за підтримки Харківського університетського консорціуму та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Відкрив засідання «круглого столу» перший заступник Директора департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, к.держ.упр., доцент Олександр Труш.

В обговоренні взяли участь: проректор з науково-дослідної роботи Аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», д.т.н., професор Олександр Гайдачук, який висвітлив основні положення проблеми та методи вирішення питань щодо розвитку рад молодих вчених вищих навчальних закладів і наукових установ; член-кореспондент НАН України, директор Інституту електрофізики і радіаційних технологій НАН України, д.ф.-м.н., професор В'ячеслав Клепіков, який поділився досвідом подання публікацій до SCOPUS.

Члени Харківської обласної ради молодих вчених та спеціалістів підняли актуальні питання нових положень Закону України «Про наукову та науково-технічну діяльність», направлених на підтримку молодих учених. Обговорили проблеми плагіату у вищих навчальних закладах України.

Випускники Малої академії наук представили творче бачення майбутнього розвитку науки і техніки в Україні.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

06 квітня 2016 р.

відбулися виїзні заняття для слухачів другого курсу вечірнього відділення факультету підготовки магістрів державного управління. Група В-14 відвідала управління культури Департаменту культури і туризму ХОДА у рамках навчальної дисципліни «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» на тему «Культурна політика держави». Заняття організувала професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова за підтримки начальника управління культури Н. А. Плотник, яка ознайомила слухачів з особливостями культурної політики Харківської області. Група В-24 відвідала Департамент економіки та міжнародних відносин ХОДА у рамках дисципліни «Стратегічне планування» на тему «Регіональне стратегічне планування». Заняття організував доцент кафедри економічної політики та менеджменту І. В. Дунаєв.

Після занять слухачі переглянули виставу «Вечір балету на музику Ф. Шопена та Д. Шостаковича - «Шопеніана», «Панночка та хуліган». У ХНАТОБі ім. М. Лисенка слухачі продовжували обговорення проблемних питань регіонального розвитку з деканом факультету підготовки магістрів державного управління професором В. Г. Бульбою, а також мали бесіду з майстром сцени А. Казацьким.

Проведення виїзних занять переслідує мету ознайомити слухачів із напрямами роботи органів державного управління на регіональному рівні у соціо-гуманітарній та економічній сферах.

фото 1 ]

 

06 квітня 2016 р.

директор Інституту Бєлова Л. О., заступники директора Золотарьов В. Ф., Олійник Д. В. перебували в Сумській облдержадміністрації та прийняли участь у селекторній нараді з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з питань співпраці у реалізації можливостей підвищення рівня професійної компетентності посадовців в Інституті та направлення органами влади на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» для отримання освітнього ступеня магістра.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

06 квітня 2016 р.

у студентському гуртожитку № 2 було проведено турнір з настільного тенісу серед студентів факультету соціально-економічного управління. Змагання відбулися в індивідуальному та командному заліках.

В індивідуальному заліку переміг Таранов Сергій студент 1-го курсу, в командному переможцями стали Таранов Сергій та Бохонко Валерій студент 5-го курсу. Вітаємо всіх учасників та бажаємо успіхів!

фото 1 ]

 

05 квітня 2016 р.

відбулась зустріч представників студентського самоврядування факультету соціально-економічного управління з керівництвом Інституту, під час якої розглядалися принципові і важливі питання організації студентського життя:

• процес обрання студентами вибіркових дисциплін;

• перспективні напрямки роботи Студентської Ради (громадській і Волонтерській рух, спортивні змагання, художня самодіяльність);

• організація побуту студентів які мешкають у гуртожитку.

Директор Інституту Л. Бєлова запевнила студентів в підтримці ініціатив молоді з боку адміністрації та виказала бажання зробити такі зустрічі традиційними.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

04 квітня 2016 р.

доцент кафедри права та європейської інтеграції Т. В. Ковальова разом зі слухачами 2-го курсу факультету магістерської підготовки заочної форми навчання в рамках навчальної дисципліни "Правове забезпечення управлінської діяльності" провели виїзне заняття в територіальному управлінні Державної судової адміністрації Харківської області. Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій ТУ ДСА України в Харківській області Малишкіна Наталя Олегівна розповіла про роботу ТУ ДСА, основні нормативно-правові акти, які регламентують його роботу, навела приклади цікавих ситуацій, що виникають на практиці, зокрема щодо повернення судового збору та заставних коштів, відповіла на запитання слухачів, щодо практичної взаємодії ДСА з іншими органами державної влади, організаціями й установами.

фото 1 ] [ фото 2 ]

 

02 квітня 2016 р.

студенти факультету соціально-економічного управління, дотримуючись традицій нашого Інституту, провели прибирання території гуртожитку № 1 (вул. Клапцова, 2). Захід пройшов у атмосфері дружби та згуртованості, кожен присутній зробив свій внесок у загальну справу.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

01 квітня 2016 р.

студенти ФСЕУ відзначили День Сміху під гаслом «Сміємося, бо не здаємося!». На великій перерві пройшла жартівлива фотосесія «Посміхнись!» студентів та співробітників Інституту. Протягом усього дня учасники свята мали змогу ознайомитися з літературними експозиціями «Майстри гумористичного слова» і «Сміємося разом», організовані бібліотечним відділом Інституту. Атмосферу свята доповнювали вітальна музична композиція.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.