Архів новин


Квітень 2015 р.

 

30 квітня 2015 р.

в режимі відеоконференцзвязку з Міністерством освіти та науки проходила експертна зустріч щодо інтеграції науки та освіти. Передусім увагу було приділено проекту Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність». В обговоренні взяв участь голова Північно-Східного наукового центру (ПСНЦ) НАН і МОН України, академік Володимир Семиноженко.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

30 квітня 2015 р.

відбулося спільне засідання Студентських рад Харківського та Одеського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Під час заходу були обговорені актуальні питання студентського самоврядування та окреслені напрями подальшої співпраці щодо всебічного сприяння зацікавленості молоді у науковій діяльності, збереження та розвитку її інтелектуального потенціалу, реалізації професійних, творчих та інших інтересів студентства.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

30 квітня 2015 р.

відбулась зустріч професорсько-викладацького складу з депутатом Верховної Ради України, Заслуженим економістом України Олександром Кіршем.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

 

30 квітня 2015 р.

в Інституті у відповідності до плану заходів з відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни відкрито постійно діючу експозиції «Пам’ятаємо», присвячену вшануванню пам’яті учасників війни – рідних та близьких членів колективу Інституту.

Представлені на виставці оригінальні ілюстративні та документальні матеріали розповідають про військовий шлях дідусів Олени Борисівни Коротич – доктора наук з державного управління, професора та Владислава Миколайовича Монастирного – начальника сектору підготовки науково-педагогічних та педагогічних кадрів Інституту.

[ план заходів ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

29 – 30 квітня 2015 р.

делегація викладачів, аспірантів та студентів ХарРІ НАДУ при Президентові України відвідали виставу «Лебедине озеро» в Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету. У стінах Одеського літературного музею взяли участь у зустрічі-презентації повісті В. Мамонтова «І прийшов від Заволжжя до Дніпра», присвяченій до 70-річчя Великої Перемоги. Під час пішохідної екскурсії молодь мала змогу ознайомитися з найвидатнішими історичними пам’ятками та культурною спадщиною м. Одеса.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

29 квітня 2015 р.

представники Інституту – викладачі, аспіранти, студенти взяли участь у проведенні Науково-практичної конференції до 20-річчя ОРІДУ НАДУ при Президентові України «Розвиток системи регіонального управління в умовах децентралізації». На секційному засіданні з доповідями виступили провідні викладачі ХарРІ НАДУ при Президентові України – завідуючий кафедрою регіонального розвитку та місцевого самоврядування, д.держ.упр., проф. – Ю. О. Куц, доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування, к.держ.упр. – О. В. Решевець, доцент кафедри європейської інтеграції та права, к.держ.упр., доц. – С. М. Клімова. Неабиякий інтерес до заходу продемонструвала делегація студентів під науковим керівництвом доцента кафедри економічної політики та менеджменту, заступника декана факультету соціально-економічного управління з виховної роботи А. І. Гнатенко.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

27 квітня 2015 р.

Студенти факультету соціально-економічного управління Олександр Корженко (3 курс), Наталя Шапкіна (5 курс), слухачка факультету магістерської підготовки Олександра Капінус (2 курс, вечірнє відділення), а також випускниця ФСЕУ-2014 р. Кіндякова Катерина, яка зараз працює провідним спеціалістом відділу з питань соціально-трудових відносин Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Київського району Харківської міської ради, взяли участь у щорічному IX регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір». Наукове керівництво робіт здійснювала професор кафедри соціальної і гуманітарної політики, д.держ.упр. В. В. Сичова.

Конкурс проходив за організаційної підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Гендерного центру Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова. У цьому році на конкурс було подано більше 70 наукових робіт молодих науковців із різних вищих навчальних закладів Харкова.

За результатами конкурсу Катерина Кіндякова посіла І-е місце за конкурсну роботу «Гендерна експертиза колективних договорів, зареєстрованих в управліннях праці та соціального захисту населення районних адміністрацій м. Харкова (2010–2014 рр.)»; Олександр Корженко (3-й курс) – ІІ-е місце за конкурсну роботу «Гендерна експертиза ринку праці м. Харкова (за даними Харківського міського центру зайнятості протягом 1.02.2014 – 1.02.2015 рр.). Вони отримали сертифікати та дипломи.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

24 квітня 2015 р.

в Інституті відбулося два заходи за участі виконавчого директора Бременської міжнародної школи соціальних наук (BIGSSS), Німеччина, д-ра Крістіана Петерса. На першому з них д-р Петерс ознайомив професорсько-викладацький склад, аспірантів і магістрів Інституту із особливостями роботи мережі дослідницьких закладів Німеччини, окресливши можливість для нашого Інституту започаткування спільного проекту з одним із них. Також присутні мали можливість дізнатися про діяльність BIGSSS та про умови отримання гранту для написання дисертаційного дослідження в цій школі.

Другим заходом став круглий стіл «Культурні аспекти публічної політики і публічного управління», організований кафедрою політології і філософії, на якому було представлено доповідь д-ра Петерса на тему «Постсекулярне суспільство та держава в Західній Європі». Під час круглого столу відбулась активне обговорення питання взаємозв’язку та взаємовпливу між такими соціальними інститутами як держава, церква і громадянське суспільство.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

23 квітня 2015 р.

Відбувся ХV Міжнародний науковий конгрес “Публічне управління: стратегія реформ 2020”.

Метою Конгресу стали узагальнення й оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі науки державного управління і практики державотворення та розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інститутів державної влади та місцевого самоврядування.

Пленарне засідання:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ], [ фото 39 ], [ фото 40 ].

 

Робота в секціях:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ].

 

Підсумкове засідання:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

21 квітня 2015 р.

У рамках співпраці Харківської державної академії культури та Харківського регіонального інституту державного управління при Президентові України студентський актив та співробітники нашого навчального закладу відвідали гумористичне змагання КВК, що проходило у стінах ХДАК. Членами команд стали студенти ХДАК, а суддями – видатні гравці-харків’яни КВК.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ].

 

21 квітня 2015 р.

Вже дванадцятий рік кафедра іноземних мов Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України проводить студентську конференцію англійською мовою за участю студентів, слухачів магістерської підготовки та аспірантів нашого інституту та вищих навчальних закладів м. Харкова. Цього року темою конференції була: “Європейський та євроатлантичний вектор розвитку української держави”.

В роботі конференції взяли участь представники одинадцяти вузів м. Харкова. Гостем конференції був директор з міжнародних відносин Канадської компанії Providence Group from Toronto Пославський Тарас, який виступив з цікавою доповіддю.

Учасники жваво обговорювали, ставили питання до доповідачів, висловлювали свою точку зору з питань Європейської та євроатлантичної інтеграції України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

21 квітня 2015 р.

кафедра української мови Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України провела засідання круглого столу, присвячене проблемі культури роботи з офіційно-діловим документом як складової ділової етики.

У роботі круглого столу взяли участь: викладачі кафедри української мови, слухачі 1-го курсу факультету підготовки магістрів державного управління (денної форми навчання), а також запрошені провідні науковці-лінгвісти: К. Ю. Голобородько, д.філол.н., професор, директор Інституту мов світу Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди; О. О. Маленко, д.філол.н., професор, завідувач кафедри українознавства і лінгводидактики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Для обговорення були винесені такі питання:

1. Професійна компетентність працівника державної служби. Культура писемного й усного мовлення та її складові в роботі з діловим документом і в діловій комунікації.

2. Культура підготовки ділового документа і діловодство: засади, принципи, правила.

3. Морально-професійні принципи і вимоги до керівника в організації роботи з діловим документом і контролю за роботою державних службовців.

4. Типові порушення в роботі з діловим документом.

Учасники дискусії дійшли висновку про актуальність означеної проблеми й рекомендували: розробити державну програму підтримки словникарської справи, зокрема щодо створення й поширення електронних видань, для донесення до всіх верств населення і фахівців якісної інформації; запровадити новітні педагогічні технології (при опануванні мовними дисциплінами), використовувати ресурси мережі Інтернет, мультимедійні програми навчання, дистанційні форми вивчення української мови і справочинства.

[ резолюція круглого столу ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

18 квітня 2015 р.

Професорсько-викладацький склад і співробітники Інституту провели весняну толоку. Навіть дощ не зіпсував ані роботи, ані настрою. Прилегла територія при вході до Інституту стала чистою і красивою.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ]. [ фото 8 ].

 

17 квітня 2015 р.

Представники студентів ФСЕУ ХарРІ НАДУ відвідали центр соціально-психологічного реабілітування дітей, привітавши малюків зі святом Пасхи. Не залишились і студенти без подарунків, адже у стіни альма-матер повернулися з купою малюнків та плакатом! Дякуємо дівчатам благодійного відділу студентської ради за активну участь у студентському самоврядуванні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

17 квітня 2015 р.

У стінах гуртожитку відбулися змагання з настільного тенісу серед студентів ФСЕУ ХарРІ НАДУ при Президентові України. У захоплюючому змаганні перемогли найспритніші та найталановитіші:

1 місце – Городніченко Денис

2 – Моторний Сергій

3 – Вербицький Владислав

Також було проведено змагання між парами гравців, де першість здобули Роззувайло Сергій та Моторний Сергій

Вітаємо учасників !!!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 4 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

16 квітня 2015 р.

слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління, дотримуючись традицій нашого Інституту, провели прибирання території гуртожитку №2 (вул. 2-ї П’ятирічки, 65). Захід пройшов у атмосфері дружби та згуртованості і кожен присутній зробив свій внесок у загальну справу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

16 квітня 2015 р.

відбулося чергове засідання “Академії управлінської майстерності” Харківської обласної ради старшокласників.

У рамках проведення засідання відбулися: зустріч із студентами та слухачами Інституту щодо ознайомлення із європейським досвідом публічного управління; тестування школярів щодо їх професійних здібностей; навчальна програма “Вивчаємо іноземну мову разом!”; інтелектуальна гра “Що?Де?Коли?” за проблематикою публічного управління.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ].

 

16 квітня 2015 р.

відбулося засідання Науково-експертної Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

16 квітня 2015 р.

у групах Д-14 та Д-24 факультету підготовки магістрів державного управління у рамках дисципліни «Риторика» доц. Ткаченко Л.П. та доц. Загребельною Л.С. (тьютор групи Д-14) було проведене нетрадиційне за формою заняття (лекція-тренінг), яке передбачало формування риторичної особистості державного службовця й управлінця. Працювали над удосконаленням культури спілкування, майстерності публічного виступу, над презентуванням власних творчих доробок. Був представлений мистецький календар з коментарями, що допомагали шліфувати риторичну вправність через здобуття фонових знань. Гарно оформлена виставка і використання ТНЗ сприяли засвоєнню цікавої інформації.

Слухачі насолодилися спілкуванням, почули багато нового, поповнили свої знання і вміння з риторики як науки переконуючої комунікації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

15 квітня 2015 р.

в ХарРІ НАДУ відбулася зустріч з директором Програми ім. Фулбрайта в Україні Мартою Коломиєць та директором Київського офісу Інституту Кеннана Катериною Смаглій, які презентували стипендіальні програми імені Фулбрайта для навчання, стажування та досліджень у США для студентів старших курсів, слухачів, викладачів і науковців.

Під час зустрічі було досягнуто домовленість про встановлення більш тісних професійних контактів з Програмою ім. Фулбрайта шляхом залучення знаних американських професорів і фахівців-практиків для читання відкритих лекцій з широкого кола питань для аудиторії Інституту.

Як перший крок цього співробітництва пропонується 26 травня організувати проведення в ХарРІ НАДУ лекції проф. Девіда Тарттера з використанням відеоматеріалів на тему практичних рекомендацій щодо юридичної допомоги громадянам і захисту прав людини. Крім зацікавлених слухачів, аспірантів та викладачів Інституту, на лекцію планується запросити широкий загал практикуючих юристів, викладачів та студентів юридичних вишів Харкова.

 

15 квітня 2015 р.

у актовому залі, радник Алфьорова Ольга Сергіївна провела неформальну лекцію для студентського активу, присвячену грантовим програмам. Студенти змогли дізнатися про правила написання реєстраційних анкет, а також про портал gurt.org.ua. Окрім цього студенти більш детально ознайомилися з відомими донорами грантів: USAID, Фонд Кондара Аденауера, Фондом Петра Порошенко та ін.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

15 квітня 2015 р.

у групі МД-14 ФСЕУ в рамках дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» доцентом Загребельною Л.С. було проведене нетрадиційне за формою практичне заняття, яке передбачало перевірку володіння нормами сучасної української літературної мови, а також дотримання вимог культури усного й писемного мовлення.

Метою заняття було виховання шани до української мови, до мовних традицій через оволодіння фоновими знаннями. Використовувалися різні форми навчальної роботи, інноваційні методи і прийоми, ТНЗ. Виставка літературних джерел спонукала до знайомства з українською культурою та літературою.

Студенти демонстрували вміння і навички підготовки презентацій, здатність на власну творчість, розкривали свій потенціал. Це було зумовлене створення гарної атмосфери, в якій молоді люди почувалися вільно, отримуючи задоволення від щирого спілкування. Заняття відвідав куратор групи Ігор Володимирович Дунаєв.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

09 квітня 2015 р.

відбулася зустріч слухачів та студентів з активом Громадського координаційного комітету «Харків-космічний», присвячена Міжнародному дню авіації і космонавтики. Гостей представив голова Громадського координаційного комітету «Харків-космічний» Тупало Г. М.

Про виняткову роль Харкова в історії вітчизняної космонавтики цікаво, з душею і вражаючим ілюстративним матеріалом розповідав ветеранам член Громадського Координаційного Комітету «Харків ракетно-космічний» Кузьмін В. Г. Наш Харків є рекордсменом серед міст за кількістю підприємств та інститутів, які зробили свій внесок в освоєння космосу.

Також з нашим містом тісно пов'язані долі багатьох космонавтів - Олексій Архипович Леонов, який першим в історії космонавтики здійснив вихід у відкритий космос; Володимир Вікторович Аксьонов - творець радянських космічних апаратів; Василь Григорович Лазарєв, який готувався висадитися на Місяць; Олександр Олександрович Волков, який провів у космосі 391 день і багато інших космонавтів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ].

 

09 квітня 2015 р.

напередодні Свята Великодня пройшов майстер-клас з розпису писанок, який провела художниця Олеся Вакуленко. Студенти, слухачі та співробітники Інституту ознайомились з символікою, звичаями та обрядами, пов’язаними з писанкарством, та самі створювали писанки у різних техніках, що притаманні всім регіонам України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ].

 

07 квітня 2015 р.

в Інституті експертами Українського Інституту Міжнародної політики на чолі з його головою правління Ростиславом Томенчуком і координатором проекту «Подолання стереотипів стосовно децентралізації на основі кращих іноземних практик та українських законодавчих ініціатив» в Харківській області Інною Чуйко за підтримки Міністерства закордонних справа Федеративної Республіки Німеччина проведено інформаційний семінар.

Під час семінару обговорювалися питання щодо зміни повноважень та підзвітності місцевих органів влади як ключова особливість реформи з децентралізації в Україні, розглядалися кращі іноземні практики децентралізації та інші актуальні питання.

У семінарі приймали участь депутати місцевих рад, посадовці обласної державної адміністрації, представники міських, районних селищних та сільських рад, громадських організацій, професорсько-викладацький склад, аспіранти та докторанти ХарРІ НАДУ.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ].

 

27 березня – 03 квітня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Т.О. Самофалова проходили стажування на тренінгу для тренерів у рамках українсько-голландського проекту “Культура державного службовця в умовах демократії”, що відбувався в Національній академії державного управління при Президентові України. Співорганізаторами проекту виступили Всеукраїнська громадська організація “Центр “Розвиток демократії” та Голландський інститут державного управління (PBLQ ROI). Мета проекту – ознайомити викладачів Національної академії та регіональних інститутів із сучасними інтерактивними методами співпраці влади і громади, зокрема, «Liquid Democracy» (гнучка демократія). Голландські тренери Марк ван ден Мюйзенберг і Тереза Кардозо Рібейра допомогли учасникам проекту оволодіти методикою підготовки “кейс-стаді” для ухвалення рішень у сфері публічного управління та впровадження нових управлінських технологій.

2 квітня 2015 року у рамках проекту відбувся круглий стіл “Впровадження інтерактивних методів взаємодії влади і громади” за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Нідерланди в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхаувера, представників Адміністрації Президента України, регіональних і місцевих органів державної влади, міжнародних організацій, викладачів, аспірантів, слухачів, працівників Національної академії та її регіональних інститутів. По його завершенню президент НАДУ при Президентові України Юрій Васильович Ковбасюк вручив сертифікати 23 учасникам тренінгу, які успішно завершили підготовку з навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування запроваджувати принципи демократичного управління у повсякденну діяльність.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

01 квітня 2015 р.

представники студентської ради та співробітники ХарРІ НАДУ при Президентові України у рамках співпраці Інституту та Харківської державної академії культури відвідали святковий концерт, присвячений дню театру та святові 1 квітня, у стінах ХДАК. Ми були глибоко вражені чіткою організацією заходу, високим рівнем режисури та неповторним талантом акторів. На сцені виступали студенти 1-5 курсів як денної, так і заочної форми навчання. Неповторні образи, дотепний гумор та неабиякий спів запам’ятається нам ще на довго.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

01 квітня 2015 р.

у центрі культури Національної академії Національної гвардії України відбувся міжвузівський інтелектуальний конкурс «Брейн-ринг». У конкурсі прийняли участь команди із дев’яти вищих навчальних закладів міста Харкова: Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Національного університету цивільного захисту України, Української державної академії залізничного транспорту, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Національного фармацевтичного університету, Харківського торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.

Наш заклад представляла команда сформована с представників факультету соціально-економічного управління під назвою "Президентській стандарт".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

01 квітня 2015 р.

було проведено День Сміху під гаслом «Сміємося, бо не здаємося!». Зранку слухачі факультету магістерської підготовки організували вітальну зустріч «Сюрприз» для створення атмосфери позитивного настрою у всіх, хто заходив у приміщення Інституту. На великій перерві пролунала святкова радіогазета, створена під керівництвом доцента кафедри української мови Л. С. Загребельної, а також пройшла жартівлива фотосесія «Посміхнись!» від студентів факультету соціально-економічного управління. Протягом усього дня учасники свята мали змогу ознайомитися з літературними експозиціями «Майстри гумористичного слова» і «Сміємося разом», організовані бібліотечним відділом Інституту. Атмосферу свята доповнювали вітальна музична композиція та відеоколаж «Гарний настрій!». Весь колектив та гості Інституту отримали гарний настрій, віру та надію на краще майбутне.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.