Архів новин


Квітень 2014 р.

 

Усі на толоку!

Професорсько-викладацький склад, слухачі денного факультету магістерської підготовки та працівники Інституту проводять весняні толоки. Весело, з натхненням і бажанням зробити прилеглу територію чистою і красивою, оновлюють клумби, наводять лад на робочих місцях. На заходах панує дружня атмосфера, лунає сміх та добрі жарти.

 

26 квітня

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

12 квітня

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

9 квітня

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ].

 


 

Вітаємо Сороку Олену Сергіївну, студентку групи УЗ-2-10 факультету соціально-економічного управління з перемогою в ІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Творче змагання з мови та літератури кращих учнів загальноосвітніх шкіл, студентів і курсантів вищих навчальних закладів у нашій країні проводиться в три етапи – у межах навчального закладу (1 етап), обласні (2 етап) та загальнодержавні (3 етап). О. Сорока в листопаді стала переможницею в нашому інституті, у грудні посіла 1 місце на обласному конкурсі й тепер відзначена дипломом І ступеня як переможець ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів і курсантів негуманітарних спеціальностей ВНЗ ІІІ-ІУ рівнів акредитації. Це почесне звання Олена виборола в боротьбі з представниками студентської молоді провідних університетів України, виконавши завдання третього етапу й написавши наукову статтю про те, у яких творах і в який спосіб Тарас Шевченко синтезував різні види мистецтва.

Радість перемоги справедливо переживає й Лариса Семенівна Загребельна, яка впродовж багатьох років готує О. Сороку разом із іншими студентами інституту до творчих конкурсів імені Тараса Шевченка та імені Петра Яцика. Нашого досвідченого викладача також відзначено в наказі МОН України серед кращих педагогів.

 


 

29 квітня

слухачі та студенти Інституту на площі Конституції взяли участь в акції з масового співу гімну України і в такий спосіб висловили свою позицію щодо подій, які відбуваються в країні.

фото 1 ]

 

29 квітня

в рамках циклу заходів, присвячених Дню Європи, за підтримки програми Жана Моне Інститут відвідав Генеральний Консул Республіки Польща в м. Харків Ян Гранат, а також прочитав відкриту лекцію за темою "Досвід суспільних трансформацій в Польщі" польський профспілковий діяч і політик, один із лідерів руху "Солідарність" Збігнєв Буяк.

Пан Буяк розповів присутнім про головні проблеми, з якими стикнулась Республіка Польща під час свого становлення як повноправного члена Європейського Союзу, роль публічної адміністрації у часи перехідного періоду, важливість підготовки державних службовців.

Пан Буяк як колишній керівник Головного митного управління Республіки Польща поділився власним досвідом реформування митної та податкової служби, запровадження ефективних інструментів боротьби з корупцією, а також стимулювання і мотивації працівників митниці до кращої роботи.

Продовженням дискусії відбулося під час засідання круглого столу «Децентралізація влади: європейський досвід та перспективи» за результатами стажування слухачів факультету підготовки магістрів державного управління у Національній школі публічної адміністрації (м. Варшава).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ].

 

25 – 27 квітня

делегація Ради молодих вчених відвідала тренінг «Технології горизонтальних комунікацій», що відбувся в м. Суми. Захід було реалізовано в рамках проекту «Моя гідність – мій вибір», учасниками якого стали представники громадських організацій, ініціативних груп та активні студенти.

Складовими частинами тренінгу були можливості та технології горизонтальних комунікацій у суспільстві, брендінг громадських організацій, інноваційні інформаційні технології, співпраця громадських діячів зі ЗМІ, спостереження на виборах тощо.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

25 квітня

доцент кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д. А. взяв участь у II Міжнародній освітній конференції на тему: «Інформаційні технології в освіті: вдосконалення процесу навчання», яку провела Григорівська Міжнародна Школа (ГІС, Донецьк).

Спікерами виступили експерти в сфері освіти з Фінляндії і Швейцарії. Конференція пройшла у форматі майстер-класів, в ході яких вчителі та викладачі на практиці познайомилися з використанням нових технологій в освіті.

[ Скачати матеріали конференції ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

23 квітня

відбулася зустріч керівництва ХарРІ НАДУ з президентом Асамблеї європейських регіонів (АЄР) Ханде Бозатлі та генеральним секретарем АЄР Паскалем Горгеном. На зустрічі був присутній голова робочої групи АЄР по зв’язкам з регіонами України В’ячеслав Бережний. Директор Інституту Людмила Олександрівна Бєлова і представники АЄР обговорили питання подальшої співпраці між АЄР та ХарРІ НАДУ, досягнули домовленості щодо проведення на базі Інституту семінару з питань децентралізації та регіонального управління за участю європейських експертів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

23 квітня

відбулась зустріч студентів ІІІ-IV курсів факультету соціально- економічного управління з представниками компанії з іноземними інвестиціями "Філіп Морріс Україна".

Студентам запропонована участь в програмах стажування SMART START та ASPIRE.

Перша програма дає можливість отримати цінний досвід у підрозділах компанії, втілюючи індивідуальний проект за підтримки досвідченого наставника. В його рамках компанія пропонує:

• оплачуване стажування, що триває 5 місяців (з початку червня до кінця жовтня) за гнучким графіком;

• перспектива працевлаштування для найкращих стажерів;

• можливість пізнати бізнес провідної міжнародної компанії зсередини;

• інтенсивне навчання в обраній галузі;

• постійна підтримка з боку досвідченого наставника та командна робота в дружному колективі.

Другий вид стажування передбачає часткову зайнятість у літній час у відділі продажів. Кожен стажист працює у тандемі з досвідченим фахівцем, відповідальним за забезпечення збуту, і виконує завдання в сфері продажів за певну винагороду.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

22 квітня

в Інституті відбулося засідання круглого столу, присвячене проблемі роботи з діловим документом як складової професійної компетентності державного службовця.

У засіданні круглого столу взяли участь: викладачі кафедри української мови, слухачі 1-го курсу факультету підготовки магістрів державного управління (денної форми навчання), а також запрошені провідні науковці-лінгвісти: К. Ю. Голобородько, доктор філологічних наук, професор, директор Інституту мов світу ХНПУ ім. Г. С. Сковороди; О. О. Маленко, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри українознавства та лінгводидактики Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

17 – 21 квітня

У рамках співпраці студентських та слухацьких рад і ознайомлення з кращим досвідом регіональних інститутів Національної академії державного управління при Президентові України відбувся візит делегації студентів факультету соціально-економічного управління та слухачів факультету підготовки магістрів державного управління Інституту до Львівського регіонального інституту державного управління.

Такі акції спрямовані на інтеграцію студентсько-слухацьких спільнот та єдність нашого народу.

Делегація мала можливість взяти участь у майстер-класах з писанкарства у Шевченківському гаю, відвідала Крехівський монастир, поводила гаївки з дітлахами та завітали до м. Жовква.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ].

 

16 квітня

в Інституті відбулася щорічна науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи».

Інформаційний лист ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ].

 

11 квітня

відбулися змагання з футболу серед команд студентів факультету соціально-економічного управління на базі спортивного комплексу Харківської національної академії міського господарства. Команди були нагородженні грамотами, відзначенні кращі футболісти за кількістю забитих м’ячів, та за кращу гру голкіпера.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

9 квітня

у режимі відеконференцзв'язку відбулась нарада-семінар з питань обговорення проектів паспортів спеціальностей галузі науки "Державне управління". В роботі наради взяли участь керівництво та завідувачі кафедр Національної академії, заступники директорів з наукової роботи та завідувачі кафедр регіональних інститутів, члени експертних груп з розробки проектів паспортів спеціальностей. З доповіддю щодо основних результатів роботи над проектами паспортів спеціальностей виступили члени чотирьох робочих груп. Робоча група з розробки проекту паспорту спеціальності 25.00.02 "механізми державного управління" створена і працює на базі Харківського регіонального інституту. Керівником групи є завідувач кафедри соціальної та гуманітарної політики проф. Карамишев Дмитро Васильович.

За результатами роботи семінару-наради прийнято рішення щодо продовження роботи над удосконаленням проектів паспортів спеціальностей з урахуванням пропозицій, коментарів та зауважень, висловлених науковцями Національної академії та її регіональних інститутів.

 

9 квітня

за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА в малому залі ХАТОБу відбувся IX Обласний фестиваль краси і талантів «Міс студентство 2014». Серед найкращих дівчат, що пройшли суворий відбір, виявилася й наша студентка-першокурсниця групи МД-13 Міненко Маргарита.У нелегкій боротьбі вона здобула прихильність журі, глядачів та інтернет-користувачів, бо продемонструвала свою риторичну вправність у конкурсі візитівок навчальних закладів, граційність і вміння триматися на сцені, вокальний хист при виконанні творчого завдання.

Вітаємо Маргариту з отриманням титулу «Віце-міс студентство 2014» і бажаємо нових перемог!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

7 квітня

відбулась зустріч керівництва Інституту з Генеральним консулом Республіки Польща в м. Харкові Яном Гранатом. Під час зустрічі було визначено низку пріоритетів з обміну інформацією і досвідом у сферах державного управління, державної політики, державної служби та навчання державних службовців.

 

4 квітня

викладачі Інституту проф. Мамонова В.В. та проф. Латинін М.А. взяли участь в робочій нараді в Національній академії державного управління при Президентові України в рамках проекту РЕОП. У нараді також взяли участь віце-президент Національної академії Марина Білинська, директор Проекту РЕОП Пол Дарбі, директор Проекту РЕОП в Україні Ігор Санжаровський, консультанти Проекту РЕОП, колеги з регіональних інститутів, які беруть участь у розробці навчальних матеріалів у рамках Проекту РЕОП. Основним питанням порядку денного робочої наради було обговорення впровадження в Національній академії та її регіональних інститутах навчального курсу з прогнозування розвитку територій.

 

4 – 17 квітня

доцент кафедри інформаційних технологій і систем управління, член Ради молодих учених ХарРІ НАДУ А. О. Серенок перебував в м. Варшава (Польща) у складі робочої групи з питань розвитку системи електронного урядування при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Основна ціль візиту – ознайомлення з роботою Міністерства адміністрації та цифризації (МАЦ) Польщі та вивчення досвіду впровадження технологій електронного урядування в Польщі.

Програма візиту була доволі насиченою. Зокрема, відбулась зустріч з віце-міністром МАЦ Романом Дмовскі, керівниками департаментів та структурних підрозділів, які відповідають за впровадження електронного урядування. Члени робочої групи отримали інформацію щодо нормативно-правової бази Польщі та ЄС, яка регулює дану сферу, ознайомились з станом реалізації проектів в сфері електронного урядування, дослідили механізм ідентифікації громадян в мережі та процедуру захисту персональних даних.

Також члени робочої групи мали зустріч з представниками Міністерства юстиції та Міністерства внутрішніх справ Польщі, які познайомили з досвідом створення та ведення реєстрів і організацією доступу до них.

У ході візиту до Канцелярії Президента Польщі відбулась зустріч з радником Президента Польщі з питань розвитку електронного урядування Кшиштофом Крульом, який поділився досвідом на що звернути увагу при створенні ефективної системи електронного урядування.

За результатами візиту членами робочої групи будуть сформовані пропозиції та рекомендації Прем'єр-міністру України А. Яценюку та Віце-прем'єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В. Гройсману щодо можливих напрямків реформи надання адміністративних послуг та впровадження електронного урядування в Україні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

3 квітня

міністр економічного розвитку і торгівлі України Шеремета П.М. за запрошенням Інституту провів зустріч із керівництвом, викладачами, слухачами та студентами з питань реалізації державної політики в економічній сфері у сучасних умовах.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ].

 

2 – 4 квітня

Інститут бере участь у шостій спеціалізованій виставці за міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та кіберпростір – 2014». Інститут має можливість продемонструвати досягнення науково-педагогічного колективу широкому колу громадськості, обмінятися досвідом роботи, ознайомити відвідувачів з новинками навчальної та технічної літератури.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ].

 

1 квітня

в актовому залі пройшли збори трудового колективу. Директором інституту Біловою Л.О., згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 "Про економію державних коштів та недопущення витрат бюджету" було визначено основні заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених на оплату енергоресурсів, комунальних послуг, утримання автотранспорту, мінімізацію витрат на відрядження, послуг зв'язку, зменшення кредиторської та дебіторської забаргованості, інших витрат.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.