Архів новин


Квітень 2013 р.

 

Всі на толоку!

Професорсько-викладацький склад, слухачі денного факультету магістерської підготовки та працівники Інституту проводять весняні толоки. Весело, з натхненням і бажанням зробити прилеглу територію чистою і красивою, оновлюють клумби, наводять лад на робочих місцях. На заходах панує дружня атмосфера, лунає сміх та добрі жарти.

 

06 квітня

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ]

 

20 квітня – Денний факультет магістерської підготовки організував генеральне прибирання в гуртожитку № 2

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ].

 

20 квітня

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

27 квітня

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 


 

Наприкінці квітня в рамках співпраці з громадською спілкою «Дружба сердець» відбувся візит слухачів ХарРІ НАДУ до м. Марбург, Німеччина. В цьому році слухачі отримали унікальну можливість ознайомитися з громадою містечка Лора, відвідати органи місцевого самоврядування. Під час двохгодинного візиту до відділів і управлінь органів місцевого самоврядування молоді люди отримали можливість поставити питання щодо побудови та особливостей громади містечка Лора, його самоврядної системи і поспілкуватися з бургомістром.

[ про візит у німецькій пресі ]

 

26 квітня

Професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова взяла участь у профорієнтаційному заході «Парад професій», організованому Люботинським міським центром зайнятості в межах заходу Харківського обласного центру зайнятості на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Ознайомитися з перспективами професійного навчання прийшло більше 400 учнів 9, 10 та 11 класів ЗОШ №№ 3, 4, 5, 6, Гімназії № 1, Люботинського НВК № 2, Караванської ЗОШ в місті Люботин, Навчально-виховного закладу для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В.В. Сичова ознайомила потенційних абітурієнтів з умовами вступу до ХарРІ НАДУ при Президентові України; перевагами навчання у нашому закладі; спеціальностями, за якими готують фахівців на факультеті соціально-економічного управління; науковими та виховними заходами, що проводяться викладачами та студентами інституту; перспективами працевлаштування чи продовження навчання.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

25-26 квітня

Студенти факультету соціально-економічного управління під науковим керівництвом професора кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичової взяли участь у VII регіональному науковому конкурсі молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір». Конкурс був організований Департаментом у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Харківським національним університетом міського господарства ім. О.М. Бекетова, Харківською обласною організацією Всеукраїнського жіночого товариства імені Олени Теліги, Обласний гендерний ресурсний центр.

За результатами конкурсу Олександр Корженко (1-й курс) посів ІІ-е місце за конкурсну роботу «Уявлення сучасної молоді м. Харкова про гендерні ролі», Катерина Кіндякова (IV курс) – ІІІ-е місце за конкурсну роботу «Гендерна експертиза результатів працевлаштування магістрів державного управління  – випускників ХарРІ НАДУ при Президентові України (2008 – 2012 рр.)». Вони отримали дипломи і премії. Свої конкурсні роботи представляли студентки ІІІ-го курсу Яна Осипенко, Вікторія Чернятіна. В роботі конкурсу також брали участь Андрій Новік, Сергій Моторний, Дмитро Сидоренко, Владислав Токмаков.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

23 квітня

о 1320 в ауд.31 кафедра української мови провела засідання круглого столу на тему «Шляхи подолання комунікативних і мовленнєвих девіацій у роботі державних службовців».

[ докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

19 квітня

відбувся семінар з питань взаємодії з громадськістю для працівників районних державних адміністрацій за участі завідувача відділу комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Окші Наталії Вікторівни, менеджера зі зв’язків з органами виконавчої влади Програми сприяння Парламенту ІІ Жугай Наталії Степанівни, заступника директора державної установи «Урядовий контактний центр» Усіка Анатолія Івановича та інших почесних гостей.

Були обговорені питання налагодження ефективної взаємодії з громадською радою, планування, організації та проведення консультацій з громадськістю, сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органу виконавчої влади.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

19 квітня

відбувся науково-практичний семінар «Актуальні питання виконання органами виконавчої влади Закону України «Про доступ до публічної інформації» за участі начальника Управління забезпечення доступу до публічної інформації Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолани Стадник, керівника Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Дениса Іванеско, члена правління Харківської правозахисної групи, к.ю.н. Оксани Нестеренко, директора Департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України Богдана Червака, працівників Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської обласних державних адміністрацій та інших поважних гостей.

Було проведено тренінг з правових підстав віднесення публічної інформації до інформації з обмеженим доступом, обговорювалися питання перспектив реформування законодавства про доступ до публічної інформації, оприлюднення проектів нормативно-правових актів, стратегічних напрямків покращення тану забезпечення права на доступ до інформації в Україні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

19 квітня

кафедрою інформаційних технологій і систем управління нашого Інституту та кафедрою інформаційних технологій та інформаційних систем колег з Дніпропетровська проводилась відеоконференція. Учасники обмінялися думками з проблем впровадження електронного врядування.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

18 квітня

о 1450 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради ХарРІ НАДУ.

[ порядок денний ]

 

 

17 квітня

відбулася VІІІ студентська науково-практична конференція “Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи”. В роботі конференції взяли участь викладачі, аспіранти, слухачі, студенти нашого Інституту, інших вищих навчальних закладів України та зарубіжні учасники.

Учасників конференції привітали: перший заступник директора Інституту, д.е.н., проф., заслужений діяч науки і техніки України О.Ю. Амосов; декан факультету соціально-економічного управління к.ф-м.н., доц. П.Є. Минко та завідувачі кафедр: к.е.н., доц. В.О. Сивоконь і д.держ.упр. проф. М.А. Латинін.

Учасники конференції в своїх виступах підняли низку актуальних питань стосовно розвитку системи державного управління у різних сферах, а саме:

– молодіжної політики на ринку праці;

– проявів корупції та напрямів її подолання;

– урбанізації та її наслідків для регіонів України;

– культури та корпоративного духу організації;

– соціально-економічного розвитку регіонів України та ін.

інформаційне повідомлення ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

16 квітня

Дворічянський районний центр зайнятості в межах заходу Харківського обласного центру зайнятості "Парад професій" провів профорієнтаційний захід на базі Дворічанського ліцею Дворічанської районної ради за участі доцента кафедри державного управління Кирія С.Л.

У заході брали участь біля 100 учнів 9, 10 та 11-х класів. Усім, хто цікавився навчанням у ХарРІ НАДУ, було надано вичерпні відповіді щодо особливостей спеціальностей, за якими готують фахівців на факультеті соціально-економічного управління. Майбутні абітурієнти дізнались про умови вступу до інституту, перелік дисциплін, за якими вони мають успішно скласти ЗНО, та перспективи працевлаштування.

фото 1 ], [ фото 2 ]

 

15 квітня

доцент кафедри української мови В.М. Терещенко узяв участь у профорієнтаційному заході «Парад професій», що відбувся на базі Сахновщинської гімназії № 1 Сахновщинської районної ради Харківської області. Цей захід був організований Харківським обласним центром зайнятості й Сахновщинським районним центром зайнятості.

Ознайомитися з перспективами професійного навчання прийшли учні 9, 10 та 11 класів кількох шкіл Сахновщинського району, а саме: Аполонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Багаточернещинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великобучківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сахновщинської гімназії № 1, Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. На зустріч із представниками 16 вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації (коледжів, технікумів, інститутів, академій, університетів) прийшло близько 300 учнів згаданих шкіл.

 

12 квітня

у залі № 3 за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в м. Харкові відбулась публічна лекція відомого історика та журналіста Олександра Зінченка з приводу роковин Катинської трагедії. У заході взяли участь Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Ян Гранат, віцеконсул Аніта Сташкевич, представники громадських організацій з Донецької, Дніпропетровської та Луганської областей. Того ж дня відбулося покладання квітів на Кладовищі жертв тоталітаризму у П'ятихатках.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

12 квітня

в рамках роботи Школи міжнародної інтеграції та прикордонного співробітництва в Бєлгородському державному національному дослідницькому університеті, м. Бєлгород, Російська Федерація, відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Управління розвитком прикордонних регіонів у хронотопі пострадянського простору».

Відкрили пленарне засідання в.о. проректора з навчальної роботи та інформатизації НДУ «БєлДУ» Олександр Маматов і народний депутат України Олег Буховець. Із вітальним словом виступили заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Денис Ткачов та заступник директора нашого Інституту Володимир Нікітін.

Учасники конференції наголосили на необхідності розвитку Єврорегіону «Слобожанщина», виявили проблеми, які заважають його інтенсивному розвитку, запропонували можливі шляхи їх вирішення. Після закінчення пленарного засідання відбулися VII Стратегічні транскордонні студентські дебати «Міжнародна інтеграція та публічна дипломатія», активну участь в яких взяли представники ХарРІ НАДУ при Президентові України.

Чотирьохденна Школа міжнародної інтеграції та транскордонного співробітництва завершилася розробкою пропозицій щодо інтенсифікації взаємовигідних відносин прикордонних територій.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

 

11-13 квітня

У рамках співпраці між регіональними інститутами державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та з метою всебічного сприяння молоді у науковій діяльності відбувся візит слухачів, співробітників та студентів нашого навчального закладу до колег зі Львова. Під час візиту був проведений круглий стіл на тему: «Ефективність державного управління», а також відвідані культурно-історичні пам’ятки Львова. Харківська делегація висловлює щиру вдячність за співпрацю директору Інституту ЛРІДУ НАДУ при Президентові України – Загорському В.С., заступнику директора з наукової роботи – Ліпенцеву А.В., декану факультету державного управління та місцевого самоврядування – Каляєву А.О., голові Ради слухачів – Приймак Л.П., а також викладачам, слухачам та студентам Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

10 квітня

о 13.20 у залі № 1 кафедра іноземних мов Інституту проводила студентську конференцію англійською мовою "Демократизація суспільно-політичних відносин", на якій з доповідями виступили слухачі та студенти вищих навчальних закладів Харківщини.

інформаційне повідомлення ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

08-09 квітня

на базі Інституту проходила нарада з питань організації вступної кампанії до Національної академії та її регіональних інститутів, на якій були присутні представники регіональних інститутів відповідальні за зазначені питання. Із вступним словом перед присутніми виступила віце-президент Національної академії Марина Білинська.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

4 квітня

професор кафедри української мови Г.І. Гамова взяла участь у профорієнтаційному заході «Парад професій» на базі Ков’язького НВК, організованому Харківським обласним центром зайнятості і Валківським центром зайнятості. Зустріч відбулася з випускниками Старомерчицької ЗОШ 1-3 ступенів, Баранівської ЗОШ 1-3 ступенів, Високопільської ЗОШ 1-3 ступенів, Шарівської ЗОШ 1-3 ступенів, Ков’язького НВК, а також із учнями восьмих, дев’ятих, десятих класів цих же шкіл. У зустрічі взяло участь 145 учнів.

Г.І. Гамова ознайомила присутніх з умовами вступу на факультет соціально-економічного управління, на факультет підготовки магістрів державного управління, розповіла про специфіку навчання в Інституті, про матеріально-технічну базу навчального закладу, виховну роботу, можливості подальшого навчання, а також відповіла на всі питання, які цікавили учнів.

 

3 квітня

Нововодолазький районний центр зайнятості в межах заходу Харківського обласного центру зайнятості "Парад професій" провів профорієнтаційний захід на базі Нововодолазької гімназії Нововодолазької районної ради за участі професора кафедри державного управління Коротич О.Б.

У заході прийняли участь біля 300 учнів 9, 10 та 11-х класів. Усім, хто цікавився навчанням у ХарРІ НАДУ, було надано вичерпні відповіді щодо особливостей спеціальностей, за якими готують фахівців на факультеті соціально-економічного управління. Майбутні абітурієнти дізнались про умови вступу до інституту, переліки дисциплін, за якими вони мають успішно скласти ЗНО, та перспективи працевлаштування відповідно до отриманого фаху.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

3 квітня

відбулось засідання приймальної комісії, на якому розглядалася низка важливих питань: план організаційних заходів та організація прийому слухачів до Інституту, закріплення кафедр за райдержадміністраціями, міськрадами Харківської області, Адміністраціями районів Харківської міськради та структурних підрозділів Інституту за територіальними підрозділами ЦОВВ у Харківській області з метою організації профорієнтаційної роботи.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.