Архів новин


Квітень 2009 р.

29 квітня у межах Програми правової освіти молоді "Знай свої права" серед студентів та працівників інституту відбулася відкрита лекція-тренінг на тему: «Що таке корупція і чому з нею варто боротися».

У програмі проведення зустрічі передбачено доступний виклад інформації про нормативно-правове тлумачення терміну «корупція» та презентація даних щодо особливостей цього соціального явища, ознайомлення з інформаційними джерелами захисту прав молоді, тенденціями розвитку правозахисного руху.

Лекція має на меті культивування непримиренного ставлення до будь-яких прояв корупції і пропагування правомірної поведінки. Також, одним з головних завдань лекції є заохочення активної молоді до діалогу щодо проблем корупції та до науково-практичної роботи за тематикою протидії корупції.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

25 квітня з 11.00 до 16.00 пройшов День відкритих дверей для бажаючих отримати освітньо-кваліфікаційний рівень магістра і працювати на управлінських посадах.

Щороку Інститут гостинно приймає всіх бажаючих зробити кар'єру на державній службі або у бізнесі.

В стінах нашого Інституту майже всі бажаючі мають змогу отримати достойну освіту за сучасними управлінськими спеціальностями, які мають найбільший попит на ринку праці.

Однією з нових спеціальностей, що відкрилась у минулому році, є "Публічне адміністрування". Також здійснюється набір за існуючою спеціальністю "Державне управління".

У цей день майбутні слухачі змогли особисто поспілкувалися з керівництвом Інституту, завідувачами кафедр, професорами, провідними викладачами, слухачами, а також познайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою закладу.

Усі бажаючі мали можливість пройти пробне комп'ютерне тестування у Центрі дистанційного навчання.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ],

[ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ],

[ фото 21 ], [ фото 22 ]

 

23 квітня в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ХарРІ НАДУ) відбулася IV студентська науково-практична конференція “Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи”.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ]

[ Докладніше ]

 

23 квітня о 13.20 кафедра української мови провела круглий стіл на тему „Пріоритетні напрями вдосконалення мовної підготовки державних службовців в Україні”

Мета: обговорення актуальних проблем удосконалення мовної підготовки державних службовців в Україні.

Питання для обговорення:

1. Мовна підготовка як складова професійної і комунікативної компетенції державного службовця (проф. Гамова Г.І.).

2. Правове регулювання мовних відносин в Україні (доц. Редін П.О.).

3. Мовна ситуація і мовна політика в Україні (проф. Голобородько К.Ю.)

4. Базові знання з архівної справи як складова роботи з документами (доц. Загребельна Л.С.).

5. Стиль спілкування українського політикуму: мовна особистість піар-персони (проф. Маленко О.О.).

6. Рідна мова: об’єктивність існування чи суб’єктивність вибору? (доц. Терещенко В.М.).

7. Підготовка державних службовців до ефективних бізнес-комунікацій (доц. Ткаченко Л.П.).

8. До питання про написання урбанонімів Харкова (доц. Щербакова Н.В.).

9. Проблема дотримання мовного режиму в публічних установах різних регіонів України (слухачі денного факультету груп Д-28, Д-38, Д-48).

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ]

 

23 квітня о 13.20 кафедра інформатизації державного управління провела круглий стіл на тему „Використання новітніх ГІС технологій у державному управлінні”

Мета: обговорення актуальних проблем та шляхів підвищення ефективності державного управління.

Питання що обговорювались:

1. Сучасний стан розвитку та забезпечення ГІС в Україні, Сутність геоінформаційних технологій та можливості їх застосування у державному управлінні.(Салтовец О.О. голова правління СПАЕРО плюс)

2. Проблеми інтеграції Web та ГІС-технологій у державному управлінні.(проф. Машкаров Ю.Г.)

3. Проблема актуалізації геоінформаційних баз даних (доц. Орлов О.В.)

4. Геоінформаційні технології як складова навчальної підготовки державних службовців. (доц. Мордвінцев М.В.)

5. Можливості використання сучасного інструментарію геоінформаційних систем в навчальному процесі. (доц. Клімушин П. С.).

В обговоренні проблем прийняли участь слухачі денного факультету груп МПА1, Д-28, Д-38, Д-48.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

З 22 по 29 квітня студенти 2-го курсу факультету соціально-економічного управління в межах курсу "Системи технологій в державному управлінні" презентували свої наробки в рамках ситуаційного завдання "Передвиборча програма кандидата". Доцент Козуб В.П. та старший викладач Єганов В.В. відзначили творчий підхід студентів до планування виборчої кампанії. Використавши повною мірою переваги командної взаємодії, присутні на занятті, продемонстрували у формі ділової гри цікаві приклади можливостей застосування наукових засад формування та підтримки іміджу кандидата в депутати від молодіжних громадських організацій.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

21 квітня розпочалося короткотермінове навчання фахівців тендерних комітетів за програмою “Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні”.

 

16 квітня - Всі на толоку!

У Чистий четвер слухачі денного факультету магістерської підготовки провели весняну передсвяткову толоку.

Об’єктом для праці було обрано гуртожиток, де проживають більшість слухачів. Весело, з весняним натхненням і бажанням зробити свій дім чистим і красивим, слухачі прибрали територію, оновили клумбу, підготували до сезону спортивний майданчик, зробили генеральне прибирання в спортивному залі, викорчували коріння старих пеньків, побілили бордюри та дерева, пофарбували ворота, виклали плиткою територію біля альтанки.

Під час проведення прибирання території панувала дружня атмосфера, лунав сміх та добрі жарти.

Свято праці закінчилось спільною вечерею.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ],

[ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ],

[ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ].

 

15 квітня відбудеться чергове засідання вченої ради.

[ Порядок денний ]

 

7 квітня відбулася науково-практична конференція "Новітні тенденції викладання іноземних мов на нефілологічних спеціальностях внз України"

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

4 квітня пройшов День відкритих дверей. Інститут відвідало понад 350 майбутніх абітурієнтів, що бажають отримати вищу освіту, та їх батьки. Присутні побачили фільм про Інститут, його історію та структуру. Перший заступник директора розповів про умови прийому, конкурс сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти та вступні випробування для окремих категорій абітурієнтів, можливості подальшого навчання. Більш детальну і наглядну інформацію відвідувачі отримати зі стендів і буклетів, підготовлених факультетом соціально-економічного управління та випускаючими кафедрами управління персоналом і економіки праці та державного управління та менеджменту. Після закінчення презентації інституту відбулась олімпіада школярів "Обираю професію державного службовця" з української мови та літератури і математики.

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.