Архів новин


Квітень 2008 р.

 

Харківський регіональний інститут оголосив початок прийом слухачів на навчання за денною, вечірньо-заочною, заочною, заочно-дистанційною формами навчання.

 

В рамках участі у Всеукраїнських масових заходах по охороні навколишнього середовища, запропонованих Президентом України Віктором Ющенком, в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за участі слухачів І курсу денного факультету магістерської підготовки проведено захід з благоустрою території навколо гуртожитку №2, який розташований за адресою: м. Харків, вул. ІІ П’ятирічки,65.

 

З 21 по 25 квітня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів пройшов тематичний семінар “Актуальні проблеми місцевого самоврядування в Україні” для міських голів міст районного значення Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

В зазначений період на базі Центру підготовки та удосконалення управлінських кадрів ХарРІ НАДУ в м.Феодосії відбулися заняття:

- за професійною програмою підвищення кваліфікації для перших заступників голів Кіровської, Ленінської, Ніжньогірської та Советської райдержадміністрацій АР Крим та кадрового резерву на ці посади; секретарів Феодосійської, Судацької, Керченської міських рад, заступників голів з питань діяльності виконавчих органів цих рад та кадрового резерву на ці посади, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів Феодосійської, Судацької, Керченської міських рад, заступників голів Кіровської, Ленінської, Ніжньогірської та Советської районних рад АР Крим;

- тематичний семінар “Актуальні проблеми місцевого самоврядування в Україні” для сільських голів Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей та голів селищних та сільських рад, які розташовані на території Феодосійської, Судацької міських рад, Ленінської, Кіровської, Ніжньогірської та Совєтської районних рад АР Крим.

 

З 14 по 18 квітня на факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів пройшов тематичний семінару Законодавство про боротьбу з корупцією в Україні” для заступників начальників Головних управлінь облдержадміністрацій; кадрового резерву на посади: начальників, заступників начальників Головних управлінь, начальників управлінь, самостійних відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрацій, начальників відділів апарату облдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

 

4 квітня відбулося чергове засідання політологічного дискусійного клубу «Коловрат» слухачів денного відділення магістерської підготовки.

Цього разу дискусія розгорнулась навколо геополітичного положення України. На заході окрім власне слухачів І курсу були присутні: Директор Інституту, к. наук з держ. управління, доц. Говоруха В.В. та декан денного факультету магістерської підготовки, к. іст. наук, доц. Бульба В.Г.

У своєму зверненні до Ради та членів клубу Говоруха В.В. наголосив на необхідності активної роботи клубу задля самовдосконалення, самоосвіти його членів в умовах формування публічної влади та громадянського суспільства в Україні.

На засіданні новообраний голова Ради клубу Микола Криницький представив книгу «Призначення України» Юрія Липи - одного з українських теоретиків геополітики ХХ ст. Його творчість десятиліттями замовчувалась, а сьогодні одна з його фундаментальних праць започаткувала створення бібліотеки ПДК «Коловрат». Директор Інституту підтримав ідею створення такої бібліотечки у одній з аудиторій, яка буде стилістично оформлена членами клубу найближчим часом.

Члени клубу Микола Кравченко, Марія Сумська та Олександр Шепель в контексті теми засідання підготували короткі доповіді.

У другій частині засідання слухачі зробили порівняльний аналіз геополітичного положення України та США і Російської Федерації – країн від яких так чи інакше залежать політичні та економічні реалії в нашій державі. Для цього було використано методику SWOT – аналізу.

Результати проведеного дослідження довели необхідність та терміновість змін в Україні у всіх сферах. Лише переосмислення та відповідна корекція зовнішньої та внутрішньої економічної, молодіжної, духовної політики дасть можливість Україні бути повноцінним гравцем на світовому геополітичному просторі.

Такі зміни потрібні, але обов’язково з урахуванням досвіду розвинених демократичних країн та етнічно-історичних особливостей України.

Про тематику та дату проведення наступного засідання членів ПДК «Коловрат» буде повідомлено заздалегідь. Запрошуються всі, кому не байдужа доля нашої країни.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.