Архів новин


Квітень 2007 р.

 

26-28 квітня викладачі-розробники модулів з питань європейської інтеграції для професійної підготовки державних службовців V-VII категорій з регіональних інститутів державного управління взяли участь у семінарі з підведення попередніх підсумків їх діяльності. Групу від нашого Інституту очолював заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Мельников О.Ф. Керівниками проекту були високо оцінені матеріали опрацьовані розробниками від нашого Інституту. Значний прогрес спостерігається у розбудові семантичного конспекту та карток пам’яті до робочого зошиту слухача. У другій половині 2007 року планується розпочати пілотування тренінгових програм, розробка яких добігає своє фінальної стадії.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ],

[ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

26 квітня відбувся тематичний семінар цільової групи вступників до аспірантури. [ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

25 квітня група слухачів, що перебувала на стажуванні в м. Марбург, зустрілася з Обербургомістром м. Марбург паном Егоном Ваупелем. Зустріч тривала понад 2 години і була дуже цікавою для обох сторін.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

З 23 по 27 квітня проходить тематичний семінар “Європейська та євроатлантична інтеграція України” для заступників начальників Головних управлінь облдержадміністрацій та кадрового резерву на посади начальників та заступників начальників Головних управлінь, начальників управлінь, відділів облдержадміністрацій, кадрового резерву на посади начальників відділів апарату облдержадміністрацій, кадрового резерву на посади голів, перших заступників голів райдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

 

20 квітня у Інституту відбулися загальні збори трудового колективу, головою первинної профспілкової організації обрано Тимоху Д.А.

 

19 квітня о 14.50 в залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання експертної ради.

 

19 квітня відбулася науково-практична конференція "Специфіка мовної підготовки державних службовців в умовах європейської інтеграції України".

[ фото 1 ], [ фото 2 ].

 

17 квітня о 14.50 в залі № 1 відбулося засідання Вченої ради.

 

17 квітня відбулася II студентська науково-практична конференція "Актуальні проблеми розвитку управлінськими системами: ДОСВІД, ТЕНДЕНЦІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ", планується видання збірника матеріалів.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]. [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

З 10 по 20 квітня на факультеті ФППКК здійснено навчання перших заступників голів райдержадміністрацій і кадрового резерву на ці посади з Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей за професійною програмою підвищення кваліфікації.

 

З 2 по 6 квітня проведено тематичний семінар “Менеджмент органу державної влади” для заступників начальників Головних управлінь облдержадміністрації та кадрового резерву на посади начальників та заступників начальників Головних управлінь, начальників управлінь, відділів облдержадміністрацій Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

 

З 2 по 4 квітня проходила весняна школа, в якій від нституту взяли участь: дирктор - Говоруха В.В., перший заступник директора - Амосов О.Ю., заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації - Мельников О.Ф., в.о. декана денного факультету, завідувач кафедри соціальної та гуманітарної політики - Бульба В.Г., завідувач кафедри державного управління та менеджменту - Мельтюхова Н.М. та декан заочного факультету, завідувач кафедри європейської та євроатлантичної інтеграції і національної безпеки - Труш О.О.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.