Архів новин


Березень 2018 р.

 

29 березня 2018 р.

У приміщенні Благодійної організації Благодійний Фонд Карітас Харків відбулось нагородження лауреатів Національного конкурсу «Благодійна Харківщина – 2017».

Харківське обласне відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів, очолюване професором кафедри соціальної і гуманітарної політики ХарРІ НАДУ Б.О. Волосом, стало лауреатом регіонального конкурсу «Благодійна Харківщина–2017» за реалізацію Проекту «Різдвяна колядка – захисникам України».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

Активісти студентської ради факультету соціально–економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України завітали до Центру соціально–психологічної реабілітації дітей. Поїздка відбулася за ініціативи голови студентської ради факультету Бірюкової Олександри, голови благодійного сектору Головіна Евгена, активістки студентської ради факультету Іванової Анни та декана факультета соціально–економічного управління Ю.Л. Орла.

Команда нашого Інституту привезла вихованцям Центру подарунки та підготували ігри з аквогримом. У дитбудинку гостей зустріли щиро й радісно. Дітям дуже сподобалася ідея студентів. Також представники нашого Інституту передали дітям одяг, солодощі та канцтовари.

Персонал закладу щиро подякував гостям за свято, яке вони подарували малюкам, а студенти пообіцяли, що незабаром обов'язково завітають до дитбудинку знову.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

28 березня 2018 р.

В Інституті відбулась зустріч студентів старших курсів факультету соціально–економічного управління з можливим майбутнім роботодавцем – провідною ІТ–компанією України NixSolution. Організована кафедрою управління персоналу та економіки праці робоча зустріч відбулась у формі діалогу щодо особливостей, перспектив та можливостей працевлаштування студентів у сфері ІТ-технологій. Перед студентами виступили 3 керівники напрямів роботи НR –відділу: рекрутингу, адаптації та мотивації та учбового центру.

Дякуємо нашим партнерам за їх увагу до студентства і сподіваємось на подальшу співпрацю в даному напрямі!

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

Відбулося виїзне заняття групи спеціалізації «Публічне управління у сфері освіти» заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування на платформі Міжнародного освітнього форуму: Харків 2018. В роботі Форуму взяли участь відомі експерти у сфері освіти, дослідники та викладачі, у тому числі професори, доценти, докторанти кафедри соціальної і гуманітарної політики ХарРІНАДУ при Президентові України.

фото 1 ]

 

27 березня 2018 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

 

 

Кафедра права та європейської інтеграції ХарРІ НАДУ при Президентові України спільно з Головним управлінням юстиції в Харківській області в рамках проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» провели круглий стіл зі слухачами–заочниками 2–го курсу правової спеціалізації, європейської інтеграції та національної безпеки і студентами 2–го курсу факультету соціально–економічного управління. Під час круглого столу обговорювалися питання корупції в закладах освіти, захисту прав громадян України в Європейському суді з прав людини, державної реєстрації права власності та заходи з усунення корупційних ризиків при здійсненні реєстраційних процедур.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

23 березня 2018 р.

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Мамонова В.В. в рамках дисципліни «Стратегічне планування сталого розвитку регіону» провела виїзне заняття в Департаменті містобудування, архітектури та генерального плану Харківської міської ради для групи 2 курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління та адміністрування «Управління регіональним розвитком». Архітектор Київського району м. Харкова Довбня О.Б. розповів про склад містобудівної документації, роботу із зверненнями громадян щодо схвалення планів будівництва, про організацію електронного документообігу та використання програмного забезпечення діяльності Департаменту.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

22 березня 2018 р.

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

21 березня 2018 р.

На базі музею археології Харківського державного університету ім. Н.В. Каразіна було проведено виїзне заняття слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування за спеціальністю «Публічне управління освітою» та «Демократичне врядування» за участю завідувача кафедри соціальної і гуманітарної політики Єлагіна В.П., доцента кафедри державного управління Макаренка О.М.

Під час заняття слухачі мали змогу ознайомитися зі стародавньою історією, культурою та побутом Слобожанщини. Найбільше зацікавлення та захоплення у слухачів виникло під час огляду експозиції стародавнього побуту жителів Харківщини.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

20 березня 2018 р.

Пройшло виїзне заняття слухачів 2 курсу заочної форми навчання факультету публічного управління та адміністрування і аспірантів Інституту на базі Наукової бібліотеки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Бібліотека нещодавно отримала чудове приміщення, обладнане сучасними технологіями обслуговування читачів. В урочистому відкритті нової будівлі Наукової бібліотеки прийняв участь Президент України Петро Порошенко.

В програмі виїзного заняття було знайомство з експозицією картинної галереї університету, огляд читальних залів та перегляд унікальних друкованих видань, що зберігаються у фондах Бібліотеки. Гостинно зустріли і допомогли в організації виїзного заняття директор Наукової бібліотеки Надія Петрівна Пасмор, виконувач завідувача картинної галереї Любов Василівна Анучина, завідувач відділу Наукової бібліотеки Ольга Олексіївна Будетська.

Директор Харківського регіонального Інституту державного управління НАДУ при Президентові України Л.О. Бєлова передала у подарунок Бібліотеці набір книг.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

19 березня 2018 р.

В рамках виконання Меморандуму щодо підвищення фінансової грамотності, підписаного 24.05.2017 р. між Харківською обласною держадміністрацією, Харківським банківським союзом, Харківським університетським консорціумом і Університетом банківської справи, 16 березня 2018 року студенти факультету соціально–економічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України (груп ЕДМ–17, ПУД–17, МД–16, УД–16) разом із завідувачем кафедри управління персоналом та економіки праці Статівкою Н.В., проф., д.держ.упр. та викладачами кафедри – Надточій А.О., доц., к.держ.упр. та Покотило Т.В., доц., к.держ.упр., відвідали МЕГАБАНК.

Марина Олексіївна Яценко, начальник управління маркетингу ПАТ «МЕГАБАНК», ознайомила студентів із історією створення банку та його основними стратегічними напрямами розвитку, зокрема надання online–послуг для представників малого та великого бізнесу, детально розкрила інформацію про види банківських послуг та переваги користування ними.

Керівництво банку наголосило, що сприятиме організації проходження студентами виробничої та переддипломної практики, а для найкращих студентів – працевлаштуванню.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

16 березня 2018 р.

В рамках міжнародної співпраці в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулася зустріч слухачів, студентів і аспірантів із заступником аташе з питань культури Посольства США в Україні п. Куросом Гаффарі і його помічницею Вікторією Михайленко.

Дипломат розповів учасникам зустрічі про особливості системи державного управління в Сполучених Штатах, розподіл повноважень між федеральними органами, штатами та суб'єктами муніципального управління.

Пан Гаффарі аргументовано відповів на численні запитання присутніх, наголосив, що багато проблем є на сьогодні спільними як для України, так і для США, та підкреслив необхідність вирішувати їх в демократичний спосіб.

На завершення спілкування перший заступник директора Інституту Д.В. Карамишев подякував пана Гаффарі за можливість відвідати наш навчальний заклад, цікаву і корисну розмову з українською молоддю.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

15 березня 2018 р.

Відбулась науково–практична конференція «Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи», яка вже тринадцятий рік поспіль є головним науковим заходом для студентської спільноти нашого Інституту. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ]

 

14 березня 2018 р.

в Інституті проведено чергове заняття Школи розвитку «Академія управлінської майстерності», в якому прийняло участь понад 110 лідерів учнівського самоврядування шкіл м. Харкова та районів, міст Харківської області.

Перед учнями виступили: з питань оволодіння навичками самопрезентації у засобах масової інформації, зокрема на телебаченні, відомий харківський тележурналіст, аспірант Інституту М.Л. Пахнін; щодо формування лідерських якостей професор кафедри політології та філософії О.М. Крутій; щодо вдосконалення ораторської майстерності майбутніх управлінців доцент кафедри української мови В.М. Терещенко.

В цей день для педагогів шкіл, які супроводжували учнів на заняття доцент кафедри політології та філософії В.О. Мельман провела психологічний тренінг з професійного розвитку особистості.

Наступне заняття в Школі відбудеться 11 квітня п.р.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ]

 

13 березня 2018 р.

У ХарРІ НАДУ відзначили 204–ті роковини від дня народження і 157–мі від дня смерті видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча, основоположника сучасної української літературної мови, світоча України Тараса Григоровича Шевченка під девізом:

 • Життя… Шевченко… Воля… Слово…
 • Свободи Дух… Державності основа…
 • Поетом дане нам благословення –
 • Уроки золоті для сьогодення.

Кафедрою української мови студентам і слухачам Інституту було запропоновано:

 • – виконання творчої роботи – есе на тему «Шевченкові ідеї: уроки для сьогодення»;
 • – перегляд фільму «Мій Шевченко» (проект Юрія Макарова);
 • – читання Шевченкових віршів різними мовами та власних студентських творчих спроб;
 • – проведення вікторини, присвяченої життю і творчості Тараса Шевченка.

Переможцями конкурсу на краще есе стали студенти:

 • Балабась Катерина Романівна (ПУД–1–17);
 • Головін Євген Костянтинович (ПУД–1–17);
 • Заднепряна Лоліта Ілхомівна (ПТД–17).

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.