Архів новин


Березень 2017 р.

 

31 березня 2017 р.

Відбулося урочисте підведення підсумків проекту «Консорціум молодих психологів»

Проект «Консорціум молодих психологів Харківщини» реалізований Харківським університетським консорціумом за фінансової підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та сприяння Харківської обласної державної адміністрації. Проект тривав з 19 грудня 2016 року по 31 березня 2017 року.

Урочистий захід відкрила Бєлова Людмила Олександрівна, президент Харківського університетського консорціуму. Вона наголосила, що даний проект є унікальний, бо вперше об’єднав вищі навчальні заклади з метою створення об’єднуючої платформи для підвищення професійної компетентності майбутніх психологів та подальшого надання ними якісних соціально-психологічних послуг ВПО, ветеранам та бійцям АТО, членам їх родин, а також приймаючим громадам.

120 студентів-психологів із чотирьох провідних вищих навчальних закладів Харківщини (ХНУ ім. В.Н. Каразіна, НПУ ім. Г.С. Сковороди, НУЦЗ України, ХНУВС) взяли участь у тренінговій програмі, що складалася з п’яти модулів, опанували компетенції, важливі для надання психологічної допомоги та провели заняття для дітей в БО «Станція Харків», у «Модульному містечку» для ВПО, а також взяли участь у Всеукраїнському проекті для родин захисників України «Родинне коло».

Із отриманням сертифікатів учасників поздоровили заступник голови – керівник апарату Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев, ректор Харківського національного університету ім В.Н. Каразіна Віль Савбанович Бакіров, координатор проектів GIZ у Харківській області Денис Станіславович Ткачов та інші почесні гості.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ]

 

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова та доцент кафедри політології та філософії К.І. Козлов провели виїзне заняття в групах спеціалізації «Управління регіональним розвитком» і «Політичні інститути та процеси» (Д16-26) в Музеї місцевого самоврядування Харківської області. Під час заняття слухачі ознайомилися з історією місцевого самоврядування на Харківщині, починаючи від створення Харківської фортеці і функціонування полкового устрою на Слобідській Україні до сучасності.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

Доцент кафедри права та європейської інтеграції Т.В. Ковальова в рамках навчальної дисципліни «Правове забезпечення управлінської діяльності провела виїзне зі слухачами-заочниками 2-го курсу факультету магістерської підготовки (правова спеціалізація) в Територіальному управлінні Державної судової адміністрації в Харківській області. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

З 27 по 31 березня 2017 року студенти ФСЕУ 5-го курсу зі спеціальності 073 «Менеджмент» з блоку дисциплін «Бізнес та економіка» освітньо-професійної програми «Бізнес-адміністрування» (MBA) проходили стажування на базі підприємств компанії «UBC Group», яка є провідною дистрибуційною компанією, що працює в сегменті B2B (business to business). [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

30 березня 2017 р.

Відбувся майстер-клас «Сучасні виклики менеджменту: вимоги до кваліфікаційного профілю управлінця» директора ТЦ «Фокстрот» (м. Харків вул. Вернадського, 2) Іванова Романа Григоровича для студентів спеціальності публічне управління та адміністрування факультету соціально-економічного управління спільно з доцентом кафедри державного управління Дідок Юлією Валентинівною в рамках вивчення дисципліни «Публічний менеджмент».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України кафедрою права та європейської інтеграції за ініціативою Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації і за підтримки:

 

– Радника Міністерства соціальної політики з питань ВПО;

– Представника Управління Верховного Комісару ООН у справах біженців;

– Харківської громадської організації «Шлях до життя»;

– Харківської міської Міжнародної організації «Жіноча громада»,

була проведена молодіжна соціальна акція «Молодь Харківщини за гендерний паритет у суспільстві».

Слухачами першого курсу денної форми магістерської підготовки та студентами гр. УД-15 ФСЕУ були представлені відеоматеріали, флешмопи, ліричні виступи щодо зазначеної теми та їхнє бачення шляхів досягнення гендерного паритету у суспільстві.

За підсумками проведеної акції учасникам акції було вручено призи.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ]

 

29 березня 2017 р.

Відбувся круглий стіл «Соціально-психологічний діалог як інструмент допомоги людям, які опинились у кризових життєвих ситуаціях»

Учасники круглого столу обговорювали результати реалізації проектів «Консорціум молодих психологів Харківщини», який реалізувався громадською спілкою «Харківський університетський консорціум» та «Інклюзія соціально вразливих підлітків і молоді: формування життєвого шляху особистості у нових умовах», який реалізувався громадською організацією «Асоціація молодих професіоналі «КЛАС». Проекти були реалізовані за фінансової підтримки Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) та за сприяння Харківської обласної державної адміністрації.

Круглий стіл розпочався з привітального слова Ткачева Дениса Станіславовича, координатора проектів GIZ в Харківській області.

Президент Харківського університетського консорціуму Бєлова Людмила Олександрівна щиро привітала учасників круглого столу зазначивши, що дані проекти має важливе соціальне значення для Харківського регіону, де сконцентрована велика кількість громадян, які перебувають під впливом наслідків АТО та потребують фахової психосоціальної підтримки.

До присутніх також звернулися заступник директора Департаменту науки і освіти ХОДА О.О. Труш та голова громадської організації «Асоціації молодих професіоналів «Клас»» Є.В. Духопельников.

Підсумовуючи результати круглого столу Ткачев Д.С. наголосив, що успішна реалізація обох проектів забезпечила надійну платформу для ефективної реалізації проектів в сфері психосоціальної підтримки та менеджменту конфліктів в Харківському регіоні і, при необхідності, за його межами.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ]

 

28 березня 2017 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

27 березня 2017 р.

Слухачі 2 курсу заочної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління та студенти 2 курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління разом із доцентом кафедри права та європейської інтеграції Інституту Клімовою С.М. відвідали Господарський суд Харківської області. У межах виїзного заняття, яке було присвячено ролі судових органів в управлінні економікою країни, було проведено семінар-дискусію із суддями Господарського суду Харківської області, слухачі та студенти були присутні на судових засіданнях і відвідали музей.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

23 березня 2017 р.

З 20 по 22 березня 2017 р. в інституті працювали експертні комісії Міністерства освіти і науки України з приводу проведення первинної акредитації підготовки магістрів за спеціальностями: 8.18010012 «Управління інноваційною діяльністю» та 8.15010010 «Регіональне управління». [ Докладніше ]

ВИСНОВКИ експертної комісії УІД ]
     [ ВИСНОВКИ експертної комісії РУ ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

Слухачі 1 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління, спеціалізація (“Публічна політика у сфері соціального і гуманітарного розвитку” та “Європейська інтеграція”) відвідали Музей місцевого самоврядування Харківщини. Виїзне заняття було підготовлено доцентом кафедри соціальної та гуманітарної політики А.В. Меляковим та доцентом кафедри права та європейської інтеграції Н.В. Мирною.

Під час екскурсії слухачі мали можливість поглибити свої знання щодо становлення системи місцевого самоврядування Харківщини, сучасного стану та перспектив розвитку регіону, міжрегіональних та транскордонних зв’язків в умовах європейської інтеграції.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

15 березня 2017 р.

В Інституті за ініціативи громадської організації «Міжнародний ноосферний центр Вернадського» відбулась науково-практична конференція «Ноосферна парадигма в публічному управлінні: теорія, історія, сучасність». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

В приміщенні Апеляційного суду Харківської області проведено виїзне заняття зі слухачами денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління Інституту (блок навчальних дисциплін «Європейська інтеграція»). Тема виїзного заняття: «Застосування судами України Рішень Європейського Суду з прав людини при розгляді цивільних справ».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

З 13 по 15 березня 2017 р. в інституті працювали експертні комісії Міністерства освіти і науки України з приводу проведення первинної акредитації підготовки магістрів за спеціальностями:
        8.03060106 «Управлiння в сферi економiчної конкуренцiї»
        8.03050501 «Управління персоналом та економіка праці». [ Докладніше ]

ВИСНОВКИ експертної комісії Міністрества освіти і науки України ]
     [ ВИСНОВКИ експертної комісії про підсумки первинної акредитації ]
     [ Зауваження комисії щодо УЕК ]
     [ Зауваження комисії щодо УП ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ]

 

10 березня 2017 р.

Професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова організувала виїзне заняття для слухачів 2 курсу (груп В-15, В-25) Факультету підготовки магістрів державного управління вечірньої форми навчання до Обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» (ОКЗ «ХОМЦТ») у рамках навчальної дисципліни «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» на тему «Культурна політика держави. Розробка територіальних культурно-туристичних проектів».

Директор ОКЗ «ХОМТЦ» В.Д. Холодок ознайомила слухачів із функціями та завданнями установи, спеціаліст О. Чернуха – з інноваційними культурними та туристичними проектами, що впроваджуються Центром із метою створення привабливого іміджу регіону та залучення туристів.

Інформація про види туризму (подієвий, культурно-пізнавальний, релігійно-пізнавальний, етнографічний, лікувально-оздоровчий), унікальні природні місця та музейний потенціал Харківщини викликала інтерес слухачів до названих об’єктів у контексті їхньої роботи над створенням культурних проектів, а також гордість за культурні надбання українців.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

09 березня 2017 р.

До 203 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка викладачами кафедри української мови доцентом Л.С. Загребельною і професором Г.І. Гамовою у групах Д-16 та Д-26 ФПМДУ проведене нетрадиційне заняття з дисципліни «Сучасна мовна комунікація в державному управлінні».

Слухачі активно поставилися до підготовки заходу, продемонструвавши цитатний монтаж, переглянувши фільм про геніального сина нашого народу із циклу «Видатні українці». У виконанні слухачів пролунали вірші, крилаті вислови, мудрі думки Великого Кобзаря, прозвучали власні поетичні твори учасників. Обговорення та підбиття підсумків стали свідченням досягнення поставленої навчальної й виховної мети, ще раз переконали в невмирущості й актуальності для сучасників Тарасового слова.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

07 березня 2017 р.

В актовому залі нашого навчального закладу відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Особливістю цьогорічного свята було те, що воно організовано за допомогою та активною участю дітей співробітників Інституту. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ]

 

03 березня 2017 р.

У Інформаційному центрі Європейського Союзу на базі ХНЕУ відбулося виїзне заняття для слухачів І курсу факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація «Європейська інтеграція»). Координатор Інформаційного центру Любов Кізієва розповіла про історію створення Центру, основні напрями його діяльності. Слухачі мали можливість ознайомитися з експозицією літератури щодо історії європейської інтеграції та участі України у різних програмах, що адмініструються інституціями ЄС. Всіх зацікавив багатий бібліотечний фонд ХНЕУ, особливо зал іноземної літератури. Любов Кізієва запропонувала розвивати співробітництво між Інформаційним центром та ХарРІ НАДУ.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

01 березня 2017 р.

Після лекції на тему «Гуманітарна політика держави» у рамках навчальної дисципліни «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» для груп В-15, В-25 слухачів Факультету підготовки магістрів державного управління вечірньої форми навчання професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова організувала колективний перегляд художнього фільму «Гіркі жнива», присвяченого 85 роковинам вшануванню пам’яті невинних жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Метою даного заходу було з’ясувати методи формування цілісного гуманітарного простору України, механізми формування національно-культурної ідентичності.

фото 1 ]

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.