Архів новин


Березень 2017 р.

 

15 березня 2017 р.

В Інституті за ініціативи громадської організації «Міжнародний ноосферний центр Вернадського» відбулась науково-практична конференція «Ноосферна парадигма в публічному управлінні: теорія, історія, сучасність». [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

В приміщенні Апеляційного суду Харківської області проведено виїзне заняття зі слухачами денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління Інституту (блок навчальних дисциплін «Європейська інтеграція»). Тема виїзного заняття: «Застосування судами України Рішень Європейського Суду з прав людини при розгляді цивільних справ».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

З 13 по 15 березня 2017 р. в інституті працювали експертні комісії Міністерства освіти і науки України з приводу проведення первинної акредитації підготовки магістрів за спеціальностями:
        8.03060106 «Управлiння в сферi економiчної конкуренцiї»
        8.03050501 «Управління персоналом та економіка праці». [ Докладніше ]

ВИСНОВКИ експертної комісії Міністрества освіти і науки України ]
     [ ВИСНОВКИ експертної комісії про підсумки первинної акредитації ]
     [ Зауваження комисії щодо УЕК ]
     [ Зауваження комисії щодо УП ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ]

 

10 березня 2017 р.

Професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова організувала виїзне заняття для слухачів 2 курсу (груп В-15, В-25) Факультету підготовки магістрів державного управління вечірньої форми навчання до Обласного комунального закладу «Харківський організаційно-методичний центр туризму» (ОКЗ «ХОМЦТ») у рамках навчальної дисципліни «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» на тему «Культурна політика держави. Розробка територіальних культурно-туристичних проектів».

Директор ОКЗ «ХОМТЦ» В.Д. Холодок ознайомила слухачів із функціями та завданнями установи, спеціаліст О. Чернуха – з інноваційними культурними та туристичними проектами, що впроваджуються Центром із метою створення привабливого іміджу регіону та залучення туристів.

Інформація про види туризму (подієвий, культурно-пізнавальний, релігійно-пізнавальний, етнографічний, лікувально-оздоровчий), унікальні природні місця та музейний потенціал Харківщини викликала інтерес слухачів до названих об’єктів у контексті їхньої роботи над створенням культурних проектів, а також гордість за культурні надбання українців.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

09 березня 2017 р.

До 203 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка викладачами кафедри української мови доцентом Л.С. Загребельною і професором Г.І. Гамовою у групах Д-16 та Д-26 ФПМДУ проведене нетрадиційне заняття з дисципліни «Сучасна мовна комунікація в державному управлінні».

Слухачі активно поставилися до підготовки заходу, продемонструвавши цитатний монтаж, переглянувши фільм про геніального сина нашого народу із циклу «Видатні українці». У виконанні слухачів пролунали вірші, крилаті вислови, мудрі думки Великого Кобзаря, прозвучали власні поетичні твори учасників. Обговорення та підбиття підсумків стали свідченням досягнення поставленої навчальної й виховної мети, ще раз переконали в невмирущості й актуальності для сучасників Тарасового слова.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

07 березня 2017 р.

В актовому залі нашого навчального закладу відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Особливістю цьогорічного свята було те, що воно організовано за допомогою та активною участю дітей співробітників Інституту. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ]

 

03 березня 2017 р.

У Інформаційному центрі Європейського Союзу на базі ХНЕУ відбулося виїзне заняття для слухачів І курсу факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація «Європейська інтеграція»). Координатор Інформаційного центру Любов Кізієва розповіла про історію створення Центру, основні напрями його діяльності. Слухачі мали можливість ознайомитися з експозицією літератури щодо історії європейської інтеграції та участі України у різних програмах, що адмініструються інституціями ЄС. Всіх зацікавив багатий бібліотечний фонд ХНЕУ, особливо зал іноземної літератури. Любов Кізієва запропонувала розвивати співробітництво між Інформаційним центром та ХарРІ НАДУ.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

01 березня 2017 р.

Після лекції на тему «Гуманітарна політика держави» у рамках навчальної дисципліни «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» для груп В-15, В-25 слухачів Факультету підготовки магістрів державного управління вечірньої форми навчання професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В.В. Сичова організувала колективний перегляд художнього фільму «Гіркі жнива», присвяченого 85 роковинам вшануванню пам’яті невинних жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Метою даного заходу було з’ясувати методи формування цілісного гуманітарного простору України, механізми формування національно-культурної ідентичності.

фото 1 ]

 

 

Copyright © 2005 – 2017 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.