Архів новин


Березень 2016 р.

 

30 березня 2016 р.

у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася щорічна студентська науково-практична конференція “Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи”. В роботі конференції взяли участь викладачі, аспіранти, слухачі, студенти нашого Інституту, інших вищих навчальних закладів України.

докладніше ].

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ].

 

29 березня 2016 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ].

 

 

28 березня 2016 р.

За сприяння Харківського університетського консорціуму, Харківської облдержадміністрації, Академії економічних наук Украйни, Європейської Бізнес Асоціації, у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся семінар-зустріч з Почесним Консулом України в Італії Марко Тосоном. Метою заходу було сприяння відкриттю нових можливостей у сфері навчання, розвитку науки, освіти та культури. Модератор заходу була Президент Харківського університетського консорціуму, директор ХарРІ НАДУ, д.соц.н., проф. Бєлова Людмила 

 

Докладніше ]

 

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ].

 

27 березня 2016 р.

у Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України за підтримки Ізраїльського культурного центру в Харкові з нагоди єврейського свята Пурим було презентовано фільми, присвячені цьому заходу. Вступне слово було сказано другим секретарем Посольства Ізраїлю в Харкові Неллі Шульман, в якому вона розповіла про історію та важливість цього свята.

 

26 березня 2016 р.

у Національному фармацевтичному університеті за підтримки завідувача кафедри косметології і аромології, доктора фармацевтичних наук, професора Башури Олександра Геннадійовича відбувся майстер-клас з косметології, дермопигментації та корекціїї фігури, в якому взяли участь студентки факультету соціально-економічного управління нашого навчального закладу (організатори та учасниці конкурсу «Перша Леді ФСЕУ»).

Студентки отримали багато цікавої та корисної інформації по базовому догляду за шкірою обличчя, дізнались про сучасні апаратні косметологічні методики. Всі бажаючі мали можливість на собі випробувати різні процедури по догляду за шкірою обличчя та тіла.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

25 – 31 березня 2016 р.

У київському Будинку кіновідбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA - найбільший міжнародний фестиваль документального кіно в Україні, в якому прийняла участь співпробітник ХарРІ НАДУ Алфьорова Ольга, в якості регіонального партнера фестиваля.

По завершенню Docudays UA традиційно презентує найкращі фільми програми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю, на що мають ексклюзивне право лише регіональні партнери фестивалю.

Під час Docudays UA до Києва приїздять кіномитці з Європи, Америки, Азії та Африки. Такі славетні кінематографісти та продюсери як Марцель Лозінскі, Аудрюс Стоніс, Марина Разбєжкіна, Яцек Блавут, Сергій Буковський, Марчін Кошалка, Мірослав Янек, Манон Луазо, Павєл Костомаров та багато інших проводять свої майстерні та дискусії у Києві. Щороку Фестиваль демонструє глядачам Україну очима іноземних документалістів.

Фестиваль — неполітичний і некомерційний.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

25 березня 2016 р.

Заступник Міністра торгівлі США Майкл Лаллі, заступник голови ХОДА Юлія Світлична, Президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова та керівники Харківського IT-кластеру взяли участь в розширеному засіданні університетського консорціуму технічного напряму, в ХНУ ім. В. Н. Каразіна, де відбулася презентація інтелектуального потенціалу Харківської області та перспективних проектів, які розробляють наші промислові підприємства разом з НДІ, проектними організаціями й вишами. Під час заходу американським партнерам також розповіли про завдання, які наразі спільно вирішує низка харківських вишів і ДК «Укроборонпром», і презентували потенціал Харківського університетського консорціуму.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

24 березня 2016 р.

заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації Золотарьов В. Ф. прийняв участь у виїзній колегії Полтавської облдержадміністрації, що відбулася у Шишацькому районі. На колегії Золотарьов В. Ф. ознайомив керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з можливостями підвищення рівня професійної компетентності посадовців в Інституті та з правилами вступу на навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» для отримання освітнього ступеня магістра.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

24 березня 2016 р.

група співробітників інституту і слухачів факультету підготовки магістрів державного управління відвідала відкриту лекцію народного депутата України, відомого громадського діяча, професора Миколи Томенка «Як зробити Конституцію України основним Законом України з огляду історичних традицій та світового досвіду»

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

23 березня 2016 р.

Відбулося виїзне заняття до Центру гендерної культури для групи В-24 факультету підготовки магістрів державного управління у рамках навчальної дисципліни «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» на тему «Гендерна політика». Його організувала професорка кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова за підтримки консультантки зі зв’язків із громадськістю Ю. В. Башук.

Керівниця проекту «Центр гендерної культури» Т. А. Ісаєва охарактеризувала напрями діяльності Центру. Семінарське заняття переслідувало мету ознайомити слухачів із роботою структур та організацій щодо реалізації регіональної гендерної політики на підставі проектного підходу, а також сприяти формуванню гендерної компетенції у державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

23 березня 2016 р.

слухачі заочного відділення факультету підготовки магістрів державного управління Інституту відвідали Апеляційний суд Харківської області. Разом з доцентом кафедри права та європейської інтеграції Клімовою С. М. слухачі ознайомилися з порядком роботи суду, його структурою, були присутні на засіданні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

22 березня 2016 р.

відбулось останнє заняття Авторської школи для майбутніх лідерів, яка працювала з листопада 2015 р. по березень 2016 р. На завершення учні отримали сертифікати про успішне навчання в Авторській школі.

У заході взяли участь заступник директора В. Ф. Золотарьов, завідувач кафедри економічної політики та менеджменту М. А. Латинін, декан факультету соціально-економічного управління П. Є. Минко, Голова студентського самоврядування студентка першого курсу В. Парадовська (випускниця Авторської школи минулого року).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

21 березня 2016 р.

у Національній академії державного управління при Президентові України відбулася пленарна дискусія керівництва Академії з керівництвом Берлінської школи економіки і права (HWR), за участю представників німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) і німецько-української школи управління (GUSG e.V.), а також науковців і викладачів в рамках методологічного семінару з розробки бакалаврської програми з публічного управління та адміністрування.

Під час пленарної дискусії, перший заступник директора Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ, професор Д. В. Карамишев презентував бакалаврську програму з публічного управління і адміністрування, яка розроблена робочою групою ХарРІ НАДУ. В обговоренні програми взяли участь завідувач кафедри політології та філософії, професор В. Б. Дзюндзюк і професор кафедри державного управління, доцент Н. В. Фоміцька.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

17 – 18 березня 2016 р.

у м. Києві на базі НАДУ при Президентові України відбулася науково-практична конференція «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».

Конференцію організовано за результатами швейцарсько-українського проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні - DOCCU”, що впроваджується Національною академією державного управління при Президентові України, Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія), КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (Київська область) та Одеським інститутом удосконалення вчителів.

Під час заходу науковці та практики в галузі державного управління та освіти обговорили низку питань щодо шляхів формування культури громадянськості, освіти з прав людини, тощо.

Від Інституту в конференції взяли участь доценти кафедри соціальної і гуманітарної політики к.і.н. А. В. Меляков та к.держ.упр. О. В. Кулініч, які виступили з доповідями в ході панельних дискусій.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

17 березня 2016 р.

відбулися чергові вибори Голови студентського самоврядування факультету соціально-економічного управління, перемогу в яких здобула студентка першого курсу напрямку підготовки «Менеджмент» Вікторія Парадовська.

Вітаємо Вікторію з перемогою та бажаємо успіхів та плідної роботи на посаді голови Студентського самоврядування Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ].

 

17 березня 2016 р.

Відбулося засідання Науково-експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ].

 

 

17 березня 2016 р.

За підтримки студентської ради ФСЕУ в нічному клубі «Holiday» відбувся конкурс краси «Перша Леді ФСЕУ». Конкурсантки, спонсори та гості заходу подарували глядачам море вражень. Титулом «Перша Леді ФСЕУ», подарунками від спонсорів та оваціями глядачів була нагороджена переможниця конкурсу Бірюкова Олександра, студентка першого курсу факультету соціально-економічного управління!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

14 березня 2016 р.

за перемогу у творчому конкурсі, присвяченому 202-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка, було оголошено Подяку директора Інституту студентам факультету соціально-економічного управління та слухачам факультету підготовки магістрів державного управління, чиї твори-роздуми, публіцистичні есе та поезії було визнано кращими:

• Кожуріній Вірі Миколаївні – слухачу групи Д-15 факультету підготовки магістрів державного управління;

• Бірюковій Олександрі Вадимівні – студентці групи УД-15 факультету соціально-економічного управління;

• Усенко Юлії Володимирівні – студентці групи УД-15 факультету соціально-економічного управління.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

11 березня 2016 р.

заступник директора Програми Фулбрайта в Україні, координатор освітніх програм для студентів та молодих науковців пані Інна Бариш провела презентацію щодо можливостей наукових обмінів для студентів старших курсів, аспірантів та викладачів ХарРІ НАДУ. Програма Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти.

Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США на період від 4 до 9 місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з п’ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2016 року.

Fulbright Faculty Development Program: проведення дослідження в університетах США від 6 до 9 місяців. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

11 березня 2016 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова організувала виїзне заняття для слухачів 2 курсу (груп В-14, В-24) факультету підготовки магістрів державного управління вечірньої форми навчання до обласного комунального закладу (ОКЗ) «Харківський організаційно-методичний центр туризму» (далі Центр) в рамках навчальної дисципліни «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» на тему «Культурна політика держави. Розробка територіальних соціально-культурних проектів».

Директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» В. Д. Холодок, заступник директора С. Є. Рязанова ознайомили слухачів із функціями та завданнями установи, інноваційними гуманітарними та культурними проектами, що впроваджуються Центром із метою створення привабливого іміджу регіону для розвитку різних видів туризму. Проведене заняття сприяло поглибленню знань слухачів із питань культурного розвитку Слобожанщини, формуванню гордості за культурні надбання українців.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

09 березня 2016 р.

до 202-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка викладачами кафедри української мови проведено нетрадиційне заняття в групі УД-15. Студенти переглянули фільм “Мій Шевченко” про життя і творчість великого генія українського народу, ознайомилися з книжковою виставкою, підготовленою бібліотечним відділом із фондів нашого інституту.

Цього ж дня підбито підсумки конкурсу на кращий твір до Шевченківських свят. Переможцем визнано слухача гр. Д-15 факультету підготовки магістрів державного управління Віру Кожуріну, яка присвятила Т. Г. Шевченку поетичний твір, друге місце посіли студентки групи УД-15 факультету соціально-економічного управління Олександра Бірюкова та Юлія Усенко.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

04 березня 2016 р.

В актовому залі нашого навчального закладу відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Театралізоване дійство, згідно з Угодою про співпрацю між ХДАК та ХарРІ НАДУ, стало магістерською роботою викускників кафедри режисури Харківської державної академії культури. У концерті "Корабель Мрій" взяли участь: шоу-балет Oxyd, EAST FIRE SHOW, танцювальний проект SPLASH, соліст ХНАТОБ ім. Лисенка Володимир Козлов, студія циркового мистецтва «Старий цирк», театр мод Харківської державної академії дизайну і мистецтв, доцент кафедри української мови Василь Миколайович Терещенко, студенти факультету соціально-економічного управління, а саме ансамбль Fоrever young (худ. кер. Катерина Бабкіна), хореографічний ансамбль (худ. кер. Олена Хайрова), студентка 4-го курсу Юлія Мірошниченко, режисер та ведучі вистави – студенти Харківської державної академії культури.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.