Архів новин


Березень 2015 р.

 

23 – 27 березня 2015 р.

слухачі та викладачі Інституту проходили стажування в Національній школі публічного адміністрування (Варшава, Польща).

Головними темами навчання були: організація урядової та державної адміністрації, місцевого самоврядування, контроль та моніторинг в публічній адміністрації, польська система цивільної служби, система професійного навчання публічних службовців, корупція та аномія - соціальні та психологічні передумови.

Учасники стажування на практиці ознайомились з роботою Міністерства інфраструктури та регіонального розвитку, виконкому Мазовецького воєводства, Сейму та канцелярії Президента Польщі.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

30 березня 2015 р.

слухачі груп Д-14 та Д-24 факультету підготовки магістрів державного управління, а також студенти групи МД-14 факультету соціально-економічного управління на чолі з доцентом кафедри української мови Л. С. Загребельною відвідали Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди. Тут відбулася творча зустріч із відомим у світі українським поетом, прозаїком, есеїстом, перекладачем, громадським діячем Сергієм Жаданом у рамках всеукраїнського туру-презентації нових книг – поетичної збірки «Життя Марії» та збірки перекладів із німецької мови Пауля Целяна «Світлотиск». Автор читав свої вірші, відповідав на питання аудиторії. Усі бажаючі отримали автографи, із задоволенням узяли участь у фотосесії.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

26 березня 2015 р.

відбувся навчальний візит студентів ХарРІ НАДУ при Президентові України на Виробничий Комплекс «Завод Енергетичного Машинобудування» компанії ТММ-ЕНЕРГОБУД.

Особлива подяка Миколі Григоровичу Толмачову - Генеральному директору компанії «Т.М.М.», та Світлані Богородській - помічнику генерального директора в "ТММ-Енергобуд" за допомогу в організації цього заходу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

25 березня 2015 р.

відбулася ювілейна X студентська науково-практична конференція “Актуальні проблеми розвитку управлінських систем: досвід, тенденції, перспективи”. В роботі конференції взяли участь викладачі, аспіранти, слухачі, студенти нашого Інституту, інших вищих навчальних закладів України.

Учасників конференції привітали: доктор соціологічних наук, професор, директор Інституту Бєлова Людмила Олександрівна; доктор наук з державного управління, професор, заступник директора з наукової роботи Карамишев Дмитро Васильович; доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри економічної політики та менеджменту Латинін Микола Анатолійович; кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці Сивоконь Володимир Омелянович та кандидат фізико-математичних наук, доцент, декан факультету соціально-економічного управління Минко Петро Євгенович.

З цікавими доповідями на пленарному засіданні виступили: Оноша Едуард («Інфляція, її наслідки та антиінфляційна політика України»), Корженко Олександр («Державне регулювання інфляції та антиінфляційна політика в Україні»), Кот Тетяна («Диференціація рівня життя населення за регіонами України»), Капленко Олексій («Новий публічний менеджмент як гарантія діалогу між державою та населенням»), Іванова Ганна («Електронне урядування – механізм демократизації нашого суспільства»), Зоценко Тетяна («Роль особистості в державному управлінні»), Мазна Юлія («Індивідуальний підхід у мотивації праці»), Ланецький Ярослав («Лібералізація економіки як напрям державної політики подолання наслідків кризи в Україні»).

Після пленарного засідання робота продовжилась у двох секціях під керівництвом завідувача кафедри економічної політики та менеджменту Латиніна Миколи Анатолійовича та завідувача кафедри управління персоналом і економіки праці Сивоконя Володимира Омеляновича. Обговорення виступів та дискусії проходили в теплій, дружній атмосфері.

Доповіді учасників пленарного та секційних засідань будуть розміщені у збірнику тез за результатами даної конференції.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ].

 

24 березня 2015 р.

викладачі та слухачі інституту взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Моделювання інноваційних систем навчання й виховання обдарованих дітей:теорія і практика», що проходила в Комунальному закладі «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість»» Харківської обласної ради. У числі запрошених гостей була також директор інституту Л. О. Бєлова, яка звернулась до учасників конференції з вітальним словом. На пленарному засіданні з докладом «Сучасні проблеми в сфері соціально-гуманітарної політики на шляху до європейського освітнього простору» виступив професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. П. Єлагіна. В секційній роботі конференції взяли участь викладачі кафедри соціальної і гуманітарної політики – професор В. Е. Лунячек, доцент О. В. Поступна та слухачі факультету підготовки магістрів державного управління: Д. В. Зюзь, О. І. Корчагіна, Д. В. Марченко, Ю. В. Підкамінна, Г. Л. Ткачова, Н. М. Воробьева, О. А. Дегтярьова.

[ докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

24 березня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова організувала для слухачів факультету підготовки магістрів державного управління вечірньої форми навчання (груп В-13, В-23) в рамках модулю «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» екскурсію до Харківського науково-просвітницького музею сексуальних культур світу (заснованого у 1999 р. За ініціативою співробітників кафедри сексології Харківської медичної академії післядипломної освіти, проф. В. Кришталя).

Екскурсія переслідувала мету ознайомити слухачів із умовами та напрямками роботи приватного музею, а також з еволюційними змінами у соціальних і світоглядних засадах ставлення до жінки, чоловіка, дитини, сім'ї, кохання, сексуальної культури, гендерних стереотипах зі Стародавнього світу до сучасності.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

20 – 23 березня 2015 р.

Співробітник Інституту О. С. Алфьорова відвідала 12-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, прийняла участь у заходах та переглядах фільмів фестивалю, який відбувається у Києві з 20 по 27 березня у Будинку кіно.

У фестивалі беруть участь всесвітньо відомі режисери, сценаристи, правозахисники.

[ докладніше ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

23 березня 2015 р.

Вже пройшов місяць як був створений Студентський волонтерський штаб. За цей час координаторами було налагоджено діалог із понад 20-ма молодіжними волонтерськими організаціями. Було створено єдиний реєстр студентських та молодіжних волонтерських рухів і вже почали реалізовувати перші спільні проекти.

Вже сьогодні стало традицією, коли молоді волонтери мають свою рубрику на телебаченні у проекті «На часі». Вони розповідають про свою діяльність і заохочують молодь долучатися до волонтерського руху.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

20 березня 2015 р.

У рамках виїзного заняття слухачі факультету підготовки магістрів державного управління разом з професором кафедри соціальної і гуманітарної політики Л. О. Бєловою та доцентом кафедри іноземних мов О. Ю. Сергєєвою відвідали Благодійну організацію «Деполь Україна», основна мета діяльності якої спрямована на подолання безпритульності в Харківській області. Слухачі і студенти ознайомились зі структурою, організацією роботи, проектами та основними напрямами діяльності Благодійної організації «Деполь Україна».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

20 березня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова організувала виїзне заняття для слухачів 2 курсу (груп В-13, В-23) факультету підготовки магістрів державного управління вечірньої форми навчання до обласного комунального закладу (ОКЗ) «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в рамках навчальної дисципліни «Управління соціальним і гуманітарним розвитком» на тему «Гуманітарна політика держави. Розробка територіальних соціально-культурних проектів».

Директор ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» В. Д. Холодок, заступник директора С. Є. Рязанова, фахівець з туризму К. В. Друзенко ознайомили слухачів із функціями та завданнями установи, інноваційними гуманітарними та соціальними проектами, що впроваджуються Центром з метою створення привабливого іміджу регіону та залучення туристів. Проведена вікторина з питань культурної спадщини, природних пам’яток Слобожанщини поглибила знання слухачів із гуманітарного розвитку, викликала інтерес до названих об’єктів і гордість за культурні надбання українців.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

19 березня 2015 р.

відбулося засідання Науково-експертної Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

19 березня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова організувала відвідування Харківського національного академічного театру опери та балету імені М. В. Лисенка слухачами 2-го курсу вечірнього відділення (груп В-13, В-23) факультету підготовки магістрів державного управління в рамках модулю «Управління соціальним і гуманітарним розвитком».

По перегляду сучасного балету «Колесо Фортуни» (М. Равель «Болеро», К. Орф «Карміна Бурана») слухачі мають виконати творчі індивідуальні роботи в контексті теми «Культурна політика в Україні».

Така форма навчальної роботи сприяє формуванню наукового підґрунтя для осмислення сучасних тенденцій гуманітарного розвитку.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

18 березня 2015 р.

викладач кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д. А. в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент» провів виїзне заняття для студентів соціально-економічного факультету на базі сучасного високотехнологічного підприємства яке входить до складу міжнародної групи САН ІнБев Україна.

Особлива подяка Наталії Буйновій, фахівцю з промислового туризму, за цікаву та інформаційну екскурсію.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

17 березня 2015 р.

відповідно до ст. 40 Закону України «Про вищу освіту» у Інституті було проведено вибори на посаду голови Студентської ради факультету соціально-економічного управління ХарРІ НАДУ при Президентові України, участь у яких взяли студенти денної та заочної форм навчання факультету соціально-економічного управління. У результаті проведення передвиборчої кампанії претендентами на дану посаду стали представники 3 курсу ФСЕУ – Сидоренко Д. О. та Ланецький Я. В. За результатами підрахунку голосів перемогу здобув Сидоренко Дмитро Олександрович, який в подальшому стане продовжувачем традицій студентського самоврядування в Інституті.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

16 березня 2015 р.

у групі МД-14 ФСЕУ у межах програми з української мови (за професійним спрямуванням) відбулося нетрадиційне за формою заняття, присвячене 201-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Студенти отримали інформацію про переможців конкурсу на краще есе про Кобзаря, ознайомилися з літературно-художньою виставкою та найважливішими виданнями з його творчого доробку, переглянули телевізійний проект журналіста Юрія Макарова “Мій Шевченко”, вдало підбили підсумок.

Першокурсники впевнилися в тому, що Шевченко – наш провідник до Свободи й Незалежності. Завдячуючи йому ми знову починаємо усвідомлювати себе вільною нацією, здобувати самоповагу, шанувати свої традиції, наше Слово.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

10 березня 2015 р.

кафедрою української мови проведено низку навчально-виховних заходів, присвячених 201 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Слухачі груп Д-14 і Д-24 та студенти групи УД-14 ознайомилися з експозицією видань Шевченкових поетичних і образотворчих робіт і переглянули науково-популярний фільм про нашого видатного поета, письменника, художника, громадського діяча.

В урочистій атмосфері були оголошені результати проведеного в нашому інституті конкурсу творів на тему: «Мій Шевченко». Переможцями визнані слухачі Катерина Сподах (Д-24), Наталія Цукор (Д-14) і студентка Юлія Третяк (УД-14).

У холі першого поверху всі охочі могли переглянути виставку творів Т. Г. Шевченка із фондів інститутської бібліотеки.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

05 – 06 березня 2015 р.

у фойє 2 поверху відбулась виставка-конкурс творчих робіт, що презентувала вироби слухачів, студентів та співробітників ХарРІ НАДУ, виконаних у різноманітних техніках та стилях із застосуванням особистих вмінь в рамках визначених номінацій.

[ докладніше ]

Виставка-конкурс:
фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ].

Нагородження номінантів:
фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ], [ фото 39 ], [ фото 40 ].

 

04 березня 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне заняття до Харківського міського центру зайнятості для груп УД-1-10, УД-2-10 факультету соціально-економічного управління за напрямом «Управління персоналом» у рамках навчальної дисципліни «Соціальна політика» на тему «Напрямки здійснення державної політики у сфері зайнятості та на ринку праці в Україні».

Заняття відбулося за сприяння заступника начальника відділу організації працевлаштування населення Н. Ю. Абакумової. Із практичною роботою державної служби зайнятості студентів ознайомила головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг молоді О. І. Гізело.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.