Архів новин


Березень 2014 р.

 

Шановні жінки!

 

Щиро вітаю вас зі святом 8 Березня – святом весни, ніжності та краси!

 

Нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика!

 

У цей святковий день бажаю всім вам подальших успіхів у всіх справах та починаннях, щастя, здоров'я, сімейного благополуччя, здійснення всіх мрій та задумів!

 

Директор Інституту
Вадим Ландсман


 

 

Розпорядженням Президента України від 22 березня 2014 р. № 236/2014-рп директором Інституту призначено д.соц.н., проф. Бєлову Людмилу Олександрівну.

 

 


 

До 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

Підбито підсумки конкурсу на кращий твір «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу…», який проводився в нашому інституті до 200-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка. Усього було представлено більше 100 робіт слухачів і студентів. Лауреатами конкурсу стали:

Баришникова Т.С. – студентка групи МД-13 факультету соціально-економічного управління;

Волошко А.О. – студентка групи УД-1-13 факультету соціально-економічного управління;

Іванова Г.О. – студентка групи УД-1-13 факультету соціально-економічного управління;

Куперман І.О. – слухач групи Д-23 факультету підготовки магістрів державного управління;

Назаренко А.В. – слухач групи Д-13 факультету підготовки магістрів державного управління;

Оноша Е.В. – студент групи УД-2-13 факультету соціально-економічного управління;

Чишкала Л.А. – слухач групи Д-23 факультету підготовки магістрів державного управління.

 


 

31 березня – 4 квітня

слухачі 1-го курсу денного факультету магістерської підготовки в рамках навчального візиту до Національної школи державного управління (Варшава, Польща) ознайомились із функціонуванням системи публічної адміністрації Польщі. Крім академічних занять, які проводили викладачі та випускники Національної школи, слухачі відвідали Міністерство економіки, Міністерство інфрраструктури та розвитку, Міністерство праці та соціальної політики, Міністерство адміністрації та цифрізації, Канцелярію Голови Ради Міністрів, Канцелярію Сейму, Канцелярію Президента та органи місцевого самоврядування (мерія м. Варшава та виконавчий орган Мазовецького воєводства). Це стало можливим завдяки підтримці програми "Study Tours to Poland" та програмі ім. Жана Моне.

Із загальними засадами функціонування публічної адміністрації в Польщі слухачів ознайомив проф. Славомір Пешковський. Логічним продовженням цієї зустрічі став візит до Департаменту державної служби Канцелярії Голови Ради Міністрів, під час якого випускник Національної школи - директор Департаменту Дагмір Длугощ ознайомив присутніх із особливостями проходження державної служби.

Під час навчальних зустрічей в інших органах державної влади та органах місцевого самоврядування було порушено питання стратегічного планування, сталого розвитку регіонів та міст, запровадження системи управління якістю, використання фондів ЄС.

Слухачі також мали можливість зустрітись з директором Національної школи Яном Паствою та своїми колегами-слухачами. Під час проведення семінару із слухачами Національної школи активно обговорювались проблеми інтеграційного поступу України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

28 березня

делегація Ради молодих вчених інституту здійснила дружній візит до Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

У рамках заходу відбулось спільне засідання Рад молодих вчених Дніпропетровського та Харківського регіональних інститутів, в ході якої було обговорено питання створення спільної робочої групи з підготовки пропозицій до проекту Закону України «Про вищу освіту», а також підписано договір про співпрацю між Радами молодих учених інститутів. Предметом документу стала співпраця з метою ефективного розвитку і використання інтелектуального потенціалу молодих науковців, а також підвищення рівня їх професійної підготовки, поглиблення взаємодії у сфері молодіжної наукової діяльності, реалізації суспільно корисних проектів.

Також делегація Ради молодих учених інституту взяла участь у регіональній міжвузівській науково-практичній конференції молодих вчених «Реалізація державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

 

26 березня

Президентом Національної академії державного управління при Президентові України Юрієм Ковбасюком та в.о. заступника голови ХОДА Юрієм Георгіївським представлено Людмилу Бєлову в якості нового директора Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ].

 

22 березня

на базі Інституту проводилось пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, в якому взяли участь понад 200 школярів випускних класів.

 

 

7 березня

в актовому залі нашого навчального закладу відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Головною особливістю цього концерту, його родзинкою, було те що він був проведений власними силами (співробітниками і дітьми співробітників, які захоплюються творчістю). Учасники концерту: Лермонтов Данило, Нікітенко Станіслав, Олександра Белозьорова, Храмченко Дарина, Дубовик Олександр, Тимоха Денис; Носик Оксана.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

11 березня

на першому курсі факультету соціально-економічного управління викладачами кафедри української мови було організовано перегляд й обговорення документального фільму «Мій Шевченко» (автор Ю. Макаров) в рамках відзначення 200-літнього ювілею Великого Кобзаря.

 

6 березня

в групі МД-13 факультету соціально-економічного управління під керівництвом Л.С. Загребельної відбулося нетрадиційне заняття – «Т.Г. Шевченко й ми».

Студенти-першокурсники виступили з повідомленнями про життя й творчість найвидатнішого українського поета й художника, зачитали уривки з власних творів та виконали поезії Т.Г. Шевченка, пісні на його слова. Пожвавили зустріч ігрові форми (брейн-ринг на шевченківську тематику, конкурс на краще виконання народної пісні).

Цей захід допоміг здобути нову інформацію про життя й творчість Т.Г. Шевченка, інтегрувати знання, пов’язані з володінням державною й іноземними мовами, історією України, українською наукою й мистецтвом.

 

4 березня

в групах Д-13 і Д-23 факультету підготовки магістрів державного управління під керівництвом доцента кафедри української мови Л.С. Загребельної було проведено зустріч клубу творчої молоді на тему: «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу…»

На засіданні поетичної світлиці слухачі в цікавих формах ознайомилися з життям і творчістю Кобзаря. З успіхом були представлені презентації «Шевченко-художник», «Шевченко й музика». Першокурсники озвучували власні прозові та поетичні твори про нашого Пророка, проникливо читали поезії Кобзаря. Неабияк об’єднали гурт виконання пісень на слова Т.Г. Шевченка. Усі слухачі взяли активну участь у грі «Буриме» та в конкурсі «Виконай пісню!» Насолода від щирого спілкування, найтепліші слова та неперевершені емоції назавжди залишаться в серці кожного.

 

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.