Архів новин


Березень 2013 р.

 

Дорогі колеги – милі та чарівні жінки!

 

Сердечно вітаємо Вас зі святом Весни та Любові – 8 березня!

Бажаємо Вам натхнення, любові, квітів, визнання, вишуканості й вдячності! Нехай всюди на Вас чекає кохання, а щирі та дорогі серцю люди будуть завжди поряд! Нехай Ваша оселя наповнюється радістю, щастям, теплом та затишком! Нехай весна завжди живе у Вашому серці. Будьте кохані і щасливі!

 

За дорученням чоловіків ХарРІ НАДУ 
В. Ландсман 

 

21 березня Конгрес розпочав роботу. У ньому взяли участь науковці з провідних вузів України, учасники з Франції, Німеччини, Італії, США, Польщі, Російської Федерації, Молдови, Білорусі, Литви та Алжиру, а також державні службовці, аспіранти, докторанти, здобувачі наукових ступенів, випускники Інституту. Конгрес проходив за підтримки багатьох партнерів, серед яких Центр стратегічних досліджень та інноватики, а також кафедра ім. Жана Моне.

 

Вітання президента Національної академії державного управління при Президентові України Юрія Ковбасюка

 

Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова

 

Реєстрація:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

Пленарне засідання:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ].

 

Після привітальних промов почесних гостей Конгресу була проголошена установчо-проблемна доповідь на тему: «Публічне управління в ХХІ столітті: тенденції та виклики». Доповідач – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри політології та філософії Дзюндзюк Вячеслав Борисович.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ].

 

В процесі дебрифінгу було сформовано чотири перспективних напрями для подальшого обговорення проблемних питань під час дискусійних панелей.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ].

 

Презентація результатів роботи дискусійних панелей:

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ].

 

29 березня

о 1450 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося засідання Експертної ради ХарРІ НАДУ.

[ порядок денний ]

 

 

18-22 березня

слухачі Інституту в рамках навчального візиту до Національної школи державного управління (Варшава, Польща) ознайомились із функціонуванням системи публічної адміністрації Польщі. Крім академічних занять, які проводили викладачі та випускники Національної школи, слухачі відвідали Міністерство економіки, Міністерство регіонального розвитку, Канцелярію Голови Ради Міністрів, Канцелярію Сейму та органи місцевого самоврядування (мерія м. Варшава та виконавчий орган Мазовецького воєводства). Це стало можливим завдяки підтримці програми "Study Tours to Poland" та програми ім. Жана Моне.

Із загальними засадами функціонування публічної адміністрації в Польщі слухачів ознайомив проф. Славомір Пешковський. Логічним продовженням цієї зустрічі став візит до Департаменту державної служби Канцелярії Голови Ради Міністрів, під час якого випускники Національної школи - директор Департаменту проф. Дагмір Длугощ, а також головний спеціаліст Департаменту Лукаш Шветліковський ознайомили присутніх із характерними особливостями корпусу державної служби.

Під час навчальних зустрічей в інших органах державної влади та органах місцевого самоврядування було порушено питання стратегічного планування, сталого розвитку регіонів та міст, запровадження системи управління якістю, використання фондів ЄС.

Слухачі також мали можливість зустрітись з директором Національної школи проф. Яном Паствою та своїми колегами-слухачами. Під час проведення лекції-дискусії керівником кафедри ім. Жана Моне Володимиром Стрельцовим на тему "Україна в інтеграційних процесах: Європа або Євразія?" учасники активно долучились до обговорення проблем інтеграційного поступу України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

14 березня

в межах заходу Харківського обласного центру зайнятості "Парад професій" доцентом кафедри державного управління Єгановим В.В. у сел. Чапаєво проводилася профорієнтаційна робота з випускниками шкіл Кегичівського району Харківської області.

Під час проведення роботи усіх бажаючих було проінформовано стосовно основних напрямків підготовки студентів і слухачів у ХарРІ НАДУ та надано розгорнуті відповіді на всі запитання, які викликали інтерес у школярів та їх батьків.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

5-6 березня

у Дніпропетровську в рамках проекту "Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України" відбувся тренінг зі стратегічної екологічної оцінки за участю інструкторів з ХарРІ НАДУ проф. Мамонової В.В. та проф. Латиніна М.А.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

 

Дослідницька група CybermetricsLab при Вищій Раді з наукових досліджень опублікувала Всесвітній рейтинг університетів Webometrics. Вебометрікс – один з найавторитетніших рейтингів в міжнародному освітньому середовищі, який складається з використанням найбільших пошукових систем, враховує, зокрема, обсяг представлених в Інтернет наукових публікацій, їх цитованість, посилання на матеріали сайтів з доменним ім'ям вузу тощо. Cybermetrics Lab оцінювала діяльність більше 20 тис. навчальних закладів за чотирма показниками (відвідуваність, якість контенту, відкритість, досконалість), у рейтингу – 12 тис. позицій. Наш Інститут за інтегральним показником посів 65 місце серед 311 українських навчальних закладів, а за показником відкритості увійшов до 20-ти кращих в Україні.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.