Архів новин


Березень 2012 р.

 

 

29 березня

відбувся ХІІ Міжнародний науковий конгрес “Державне управління та місцеве самоврядування”. У його роботі взяли участь провідні вітчизняні та зарубіжні науковці з Росії, Німеччини, Швейцарії, Франції, Литви, Молдови, Польщі, Алжиру. Збірник тез доповідей включає матеріали 322 авторів з різних країн світу.

Міжнародні учасники Конгресу (23 особи) представляли наукові школи Регіонального інституту управління м. Лілль (Франція); Гданського університету (Польща); Національної школи публічного адміністрування (Польща); Курського інституту державної та муніципальної служби; Південо-Кавказької академії народного господарства та державної служби; Ростовського інститут захисту прав споживачів; Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської Федерації та її Калузького та Північно-західного інститутів; Університету м. Тлемцен (Алжир) та ін.

Узагальнені рекомендації Конгресу будуть направлені до Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, а також до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Реєстрація

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

Пленарне засідання

фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ].

Секційні засідання

фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ].

 

 

28 березня

відбулося відкрите заняття слухачів факультету магістерської підготовки в Харківському окружному адміністративному суді. Заняття проводилося в межах вивчення модулів «Теорія держави і права» (доц. Ковальова Т.В.), та «Територіальна організація влади в Україні (доц. Конотопцев О.С.). Слухачі ознайомилися зі структурою суду, порядком роботи його апарату. Також слухачі були присутніми на судовому засіданні при розгляді адміністративної справи та проголошенні постанови.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

 

21 березня

о 13:00 в ауд. 17 відбулась презентація Проекту Фонда Віктора Пінчука «Всесвітні студії». Проект пропонує підтримку молоді України для отримання магістерського ступеню у найкращих університетах світу у таких галузях: сільське господарство, навколишнє середовище та екологія, право та державне управління. Учасники проекту будуть відібрані у загальнонаціональному конкурсі та зможуть розпочати своє навчання восени наступного року.

 

 

17 березня

на факультеті соціально-економічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проходив День відкритих дверей. Головним заходом стала олімпіада школярів Східного регіону України “Обираю професію державного службовця” у формі пробного тестування до ЗНО. Понад 770 абітурієнтів взяли участь у тестуванні за одним з вибраних предметів: українська мова і література, математика, географія, історія України, іноземна мова (англійська, німецька, французька).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ].

 

 

13 березня

в Інституті протягом тижня перебувала німецька делегація з м. Марбурга. Між Інститутом та громадською організацією "Дружба сердець" (керівник Манфред Хельман) вже склалися тривалі добросусідські відносини. Німецькі колеги проводили співбесіди із слухачами та аспірантами, які у травні 2012 року поїдуть на тижневе стажування в м. Марбург.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

 

 

Конкурсною комісією визначено твори-переможці на тему: «Мій Шевченко».

[ прес-реліз ]

 

 

 

13 березня

О 1320 в ауд.5 відбулось засідання Експертної ради.

[ порядок денний ]

 

 

6 березня о 13:20 у І залі відбулась зустріч з директором програми ім. Фулбрайта в Україні п. Мироном Стахівом та випускниками програми. Тема: «Самоврядування: від простого до складного. Американський погляд».

На заході були присутні магістри, студенти ФСЕУ, аспіранти та викладачі.

 

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.