Архів новин


Березень 2010 р.

 

Земля зітхає ледве чутно
І прокидається від сну...
І березень дарує чудо,
Розпочинаючи весну.
 
Це чудо-в усмішках чарівних,
У морі квітів навкруги.
Ми Вас вітаємо царівни,
Найкращі, милі, дорогі!

 

З 29 березня протягом тижня Інститут приймає гостей з міста Цинциннаті (США) побратима Харкова. Американських волонтерів супроводжує Кріс Адамсон, викладач університету. Окрім зустрічі з адміністрацією Інституту та студентським активом, вони відвідають Центр соціальних служб для молоді "Довіра", Харківську спеціалізовану середню школу № 162, Американський центр в Харкові. Програмою передбачено зустріч з керівниками міста Харкова та ознайомлення із діяльністю управління праці та соцзахисту населення Харківської міськради. Наприкінці візиту на волонтерів чекає прийом у мера Чугуєва та зустріч з молодіжним парламентом міста.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

26 березня 2010 р. відбувся Х Міжнародний науковий конгрес "Державне управління та місцеве самоврядування".

[ інформаційний лист ]

 

Відкриваючи Конгрес президент Національної академії державного управління при Президентові України, проф. Ю.В. Ковбасюк зупинився на інноваційних аспектах розвитку галузі науки "Державне управління".

Серед іноземних гостей були: Жильбер Елькаїм, директор Інституту Регіонального управління міста Лілль (Франція); Лінда-Марія Сандстром, профессор Університету штату Каліфорнія, м. Лонг-Біч, представник Програми ім. Фулбрайта в Україні (США); Томаш Міхальскі, доцент кафедри географії регіонального розвитку Гданського університету (Польща); Грігоріу Аурелія, парламентський адвокат Центру із захисту прав людини, м. Кішинеу (Молдова); Раса Шнапштене, доктор наук, професор, завідувач кафедри державного управління Каунаського технологічного університету (Литва).

Плідний обмін думками дозволив підготувати рекомендації, що направлені в регіональні органи влади.

[ збірник тез: зміст ]

 

Пленарне засідання:

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ]

 

3-10 березня в ХарРІ НАДУ перебуває з щорічним візитом делегація наших давніх партнерів та друзів на чолі з головою громадської спілки «Дружба сердець – Актив Інтернешнл», Манфредом Хелльманном, з університетського містечка Марбург, Німеччина. Головною метою візиту традиційно є конкурсний відбір кандидатів на стажування в органах місцевого самоврядування міста Марбург, яке відбудеться в квітні-травні цього року. Під час конкурсного відбору наші гості відмітили високий рівень мовної та професійної підготовки слухачів та аспірантів – кандидатів на стажування. Після прослуховування тем кожного кандидата було визначено, що основним направленням весіннього стажування буде соціальна сфера, оскільки інтереси майже всіх кандидатів пов’язані з соціальними питаннями. До програми стажування, за словами голови спілки Манфреда Хелльманна, буде обов’язково включено відвідування мерії міста Марбург, Університету міста, відділів поліцейського управління та Марбургського замку.

Керівник групи п. Манфред Хелльманн, окрім роботи в поліцейському управлінні округу Марбург-Біденкопф, протягом років здійснює тренування інтернаціональних команд юних плавців зі Східної Європи, Казахстану та інших країн світу. На фото у березневому номері місцевої газети його зображено разом з українськими юніорами.

 

У рамках фінансованого ЄС проекту Twinning оголошено конкурс на участь у Комплексній програмі підготовки викладацьких кадрів у сфері підвищення кваліфікації державних службовців.

[ докладніше ]

[ аплікаційна форма ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.