Архів новин


Березень 2009 р.

 

27-28 березня VIII МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ КОНГРЕС “ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ТА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ”.

 

26 березня відбувся IХ Міжнародний науковий конгрес "Державне управління та місцеве самоврядування".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ],

[ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ]

[ Почесні гості конгресу ] [ Докладніше ]

 

26 березня відбулась відеоконференція за участю представників органів виконавчої влади та експертів міжнародних організацій. Предметом обговорення на відеоконференції були результати відбору пропозицій країн-членів ЄС, представлення і обговорення пропозиції-переможця, вимоги і найкращий досвід підготовки Twinning-контракту

 

 

25 березня в Інституті у рамках співробітництва з Радою Європи відбулась відео-конференція: "Реформування публічної адміністрації запорука демократичного врядування в Україні"

 

 

18 березня в рамках відзначення 100-річчя від дня народження одного з лідерів українського націоналістичного руху 1930–1950-тих років, керівника Організації українських націоналістів Степана Бандери, в стінах Інституту відбувся круглий стіл за участю його онука.

[ презентація ], [ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]
 

 

13 березня відбулась зустріч голови комітету з питань національної безпеки і оборони Верховної Ради України А.С. Гриценка із професорсько-викладацьким складом та слухачами 1-го курсу магістерської підготовки.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ]

 

12 березня в ХарРІ НАДУ відбулася студентська конференція англійською мовою на тему „Умови ефективного управління роботою організацій державного і приватного секторів”, в якій прийняли участь студенти ФСЕУ та слухачі факультету магістерської підготовки нашого інституту, а також студенти й аспіранти ВНЗ м. Харкова: ХНЕУ, ХДУХТ, НТУ „ХПІ”, НАУ ім. М.Є. Жуковського, ХНАМГ та ХНАДУ.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.