Архів новин


Березень 2007 р.

 

29 та 30 березня проходив VII Міжнародний науковий конгрес "Державне управління та місцеве самоврядування", який було присвячено 10-й річниці від дня заснування галузі науки "Державне управління".

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

З 26 по 30 березня на факультеті проходило навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації заступники голів районних рад Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей, які працюють на посаді до одного року. В цей період буде проведений тематичний семінар “Територіальна організація влади” для представників районних рад Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей.

 

З 26 по 29 березня на госпрозрахунковій основі на факультеті здійснено підвищення кваліфікації членів тендерних комітетів бюджетних установ м.Харкова та Харківської області на короткотерміновому тематичному семінарі “Правові та практичні аспекти державних закупівель в Україні”.

 

З 19 по 23 березня 2007 р. проходила сесія за підсумками другого триместру та слухачі отримали настанови для опанування модулів третього триместру.

 

24 березня 2007 р. проходила Олімпіада школярів Східного регіону України під гаслом "Обираю професію державного службовця". В олімпіаді прийняв участь 251 учень.

 

15 березня 2007 р. відбулося засідання Експертної ради.

 

Вітаємо команду Інституту, яка зайняла І місце в міському конкурсі "Студентська зима"

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

2 березня 2007 р. відбулася відеоконференція з питань третього етапу модернізації системи професійного навчання.

 

З 1 по 5 березня 2007 р. в Інституті з офіційним візитом перебувала делегація з Німеччини на чолі з обербургумістром Егоном Ваупелем

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.