Архів новин


Лютий 2017 р.

 

28 лютого 2017 р.

Протягом 16 – 28 лютого в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшли державні екзамени та урочисті заходи, присвячені випуску магістрів державного управління 2017 року. [ Докладніше ]

Привітання від Президента України Петра Порошенка

Привітання від Голови Верховної Ради Андрія Парубія

Привітання від Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Привітання від президента НАДУ В.С. Куйбіди

Випуск магістрів ХарРІ НАДУ

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ] [ фото 26 ] [ фото 27 ] [ фото 28 ]

 

Відбудбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ]

 

 

27 лютого 2017 р.

Відбулася зустріч директора ХарРІ НАДУ Л.О. Бєлової та першого заступника Д.В. Карамишева з директором Малопольської школи публічного адміністрування Економічного університету м. Краков (Польща) д-ром Кшиштофом Гвуцем і його помічником Михавом Мождженем. Під час зустрічі були обговорені питання співпраці з польськими колегами в рамках проекту DOBRE – «Децентралізація дає кращі результати та ефективність», який фінансується USAID і має на меті здійснення систематичної підтримки реформи децентралізації місцевого самоврядування в Україні.

 

17 лютого 2017 р.

12-16 лютого в м. Берлін делегація від Інституту у складі директора Бєлової Л.А, першого заступника Карамишева Д.В., завідувача кафедри дуржавного управління Мартиненка В.М., завідувача кафедри політології та філософії Дзюндзюка В.Б., доцента кафедри державного управління Конотопцевої Ю.В. взяла участь у семінарі «Ділова гра та проектний менеджмент» проекту з розробки бакалаврської програми з публічного управління та адміністрування. Програмні заходи відбувалися на базі Берлінської школи економіки та права, Університету Гумбольдта та ін.

Було презентовано та обговорено наступні теми: „Вступ до формату викладання «управлінські ігри» та практики“, „Мут Корт (імітація суду) як заснований на праві тип управлінських ігор“ (проф. д-р. Александр Бланкенаґел - почесний Університету Гумбольдта в Берліні). „Симуляція муніципальної влади через управлінську гру“ (проф. д-р Роберт Кнаппе - професор публічного управління, HWR Berlin; GUSG) та багато інших.

Делегація також була присутня на симуляційному засіданні суду зі студентами правознавства: підготовка до Змагання імені Philip C. Jessup з імітації суду міжнародного права (Імітаційний клуб (Moot Club e. V.) Університету Гумбольдта в Берліні).

Проф. д-р Йохан Брейнлінгер-О’Рейлі (професор менеджменту охорони здоров’я, HWR; GUSG) представив тему “Вступ до формату викладання «проектний менеджмент» та протягом обговорення з’ясувалося, що формати і методологія, яка використовується у нашому інституті частково збігається з тими, яку використовують колеги із Берлінської школи економіки і права.

14 лютого відбулося засідання координаційного комітету спільного проекту із розробки бакалаврської програми з публічного управління та адміністрування, вироблено шляхи подальшої взаємодії.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ]

 

16 лютого 2017 р.

Відбулося засідання Науково–експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

порядок денний ]

 

У Центрі науки, культури та мистецтв "Харківський будинок вчених" відбулося перше засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, на якому було обрано голову, першого заступника голови, заступників голови та секретаря Ради. За результатами таємного голосування Раду очолила Наталія Куфтеріна (Харківський національний медичний університет), першим заступником стала Олеся Решевець (Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України), заступниками було обрано Юлію Загуменну (Харківський національний університет внутрішніх справ), Михайла Максимова (Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна), Ганну Сагалову (Харківський національний університет ім. І.П. Котляревського) та Романа Томашевського (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"), секретарем стала Ірина Сурікова (Національний фармацевтичний університет).

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ]

 

У слухачів І курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління під керівництвом доцента кафедри права та європейської інтеграції Людмили Миколаївни Сергеєвої відбулося виїзне заняття у Харківському художньому музеї.

Слухачі отримали чудову нагоду ознайомитися із творчістю Івана Айвазовського, Іллі Рєпіна, Івана Шишкіна, Тараса Шевченка. Кожний експонат викликав чимало емоцій та почуттів, та найбільш обговорюваною слухачами стала картина І. Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану».

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

15 лютого 2017 р.

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, згідно з Указом Президента України № 180/2004 від 11 лютого 2004 р. Також в цей день, у 1989 році, після десятирічної війни, було завершено виведення радянських військ з території Демократичної Республіки Афганістан. Окрім Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, С’єрра-Ліоне, Чехословаччині, Ефіопії, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності. Співробітниками бібліотечного відділу було підготовлено тематичну книжково-ілюстративну виставку «Опалені долею…», присвячену цим подіям.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ]

 

12 лютого 2017 р.

В спортивному комплексі Локомотив пройшов Чемпіонат Харкова з бальних танців. Змагання проходили при Підтримці Департаменту у справах сім'ї молоді та спорту Харківської міської ради. Слухачка першого курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління Листова Аліна та її партнер стали переможцями чемпіонату у двох категоріях.

Вітаємо переможців та бажаємо нових досягнень.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

11 лютого 2017 р.

Відбулася Фінальна гра регіонального Турніру інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед старшокласників, студентів бакалаврату і слухачів магістратури ХарРІ НАДУ на Кубок професійних експертів з питань публічного управління та адміністрування. Проведення заходу було забезпечено кафедрою державного управління за активної участі у якості ведучого доцента кафедри соціальної та гуманітарної політики Кулініча Олега Васильовича. [ Докладніше ]

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ] [ фото 10 ] [ фото 11 ] [ фото 12 ] [ фото 13 ] [ фото 14 ] [ фото 15 ] [ фото 16 ] [ фото 17 ] [ фото 18 ] [ фото 19 ] [ фото 20 ] [ фото 21 ] [ фото 22 ] [ фото 23 ] [ фото 24 ] [ фото 25 ]

 

09 лютого 2017 р.

В Харківському національному медичному університеті пройшов круглий стіл "Школа протоколу" за участю голови Наглядової ради ПАТ «ФЕД», героя України, депутата Харківської міської ради Олександра Жданова, ректора Харківського національного педагогічного університету ім. Григорія Сковороди Івана Прокопенка, депутат Харківської обласної ради, члена-кореспондента НАМНУ професора Олени Гречаніної, проректора з наукової роботи професора Валерія Мясоєдова і представників Ради молодих вчених. Під час круглого столу к.держ.упр., доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Решевець Олеся Володимирівна розкрила питання етики державних службовців.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

Делегація Інституту у складі заступника факультету соціально-економічного управління Іванової І.Д., доцента кафедри права та європейської інтеграції Сергєєвої Л.М. перебували у місті Богодухові Харківської області.

Було проведено зустрічі із випускниками трьох шкіл міста Богодухова, загальною кількістю 105 осіб з метою профорієнтаційної роботи.

У Богодухівському районі також було проведено зустрічі із працівниками райдержадміністрації та головами сільських рад.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ]

 

08 лютого 2017 р.

Професор кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування В.В. Мамонова в межах викладання дисципліни «Теоретико-прикладні засади й актуальні проблеми розвитку місцевого самоврядування» програми підготовки докторів філософії провела модерацію за темою «Моделювання відносин органів місцевого самоврядування з іншими суб’єктами публічного управління», в ході якої аспіранти І-го року навчання ідентифікували типи і форми прояву таких відносин, виявили неточні положення чинного законодавства щодо місцевого самоврядування, які нерідко призводять до їх неоднозначного тлумачення і як наслідок – виникнення спірних і навіть конфліктних ситуацій в практичній діяльності органів і посадових осіб місцевого самоврядування.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ]

 

7-8 лютого лютого 2016 р. представники Інституту взяли участь у Четвертій щорічної ярмарки навчальних закладів Харківщини. Головним акцентом експозиції нашого навчального закладу в цьому році була участь студентів і випускників факультету соціально-економічного управління.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ] [ фото 6 ] [ фото 7 ] [ фото 8 ] [ фото 9 ]

 

05 лютого 2017 р.

В Інституті проведено захист науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу за секціями «Інноваційний менеджмент та логістичні процеси», «Публічне управління та адміністрування», «Ділова українська мова». [ Докладніше ]

 

03 лютого 2017 р.

У Медіа-центрі "Время" відбулося виїздне заняття магістрів 1 курсу спеціалізації "Європейська інтеграція" (викл. доц. кафедри права та європейської інтеграції Рогова О.Г.). У експертній дискусії «Врегулювання конфлікту на Донбасі: моделі і ціна» взяли участь народний депутат України Роман Семенуха; д.ю.н., голова правління ГО «Експертиза реформ» Юрій Георгієвський; к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин ХНУ ім. В.Н. Каразіна, фахівець з економічної дипломатії та геополітики Валерій Резніков; представники громадських організацій та журналісти. На обговорення було винесено питання: Що спільного та відмінного між війною на Донбасі та іншими збройними конфліктами у світі? Наскільки вичерпано потенціал Мінських угод у врегулюванні конфлікту на сході України? Як Україна може скористатися міжнародним досвідом у вирішенні проблеми Донбасу? Що має бути в основі врегулювання конфлікту на сході України? Яка найоптимальніша модель врегулювання конфлікту на Донбасі?

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ] [ фото 4 ] [ фото 5 ]

 

02 лютого 2017 р.

Делегація Інституту у складі заступника директора Золотарьова В.Ф., декана факультету соціально-економічного управління Минка П.Є., його заступника Іванової І,Д., доцента кафедри управління персоналом та економіки праці Орла Ю.Л. перебували у місті Куп’янську Харківської області та Сватівському районі Луганської області.

У приміщенні Куп’янської міської ради проведена зустріч із випускниками шкіл міста Куп’янська, Куп’янського та Дворічанського районів загальною кількістю 170 осіб.

У Сватівському районі проведені зустрічі із директорами загальноосвітніх шкіл, державними службовцями району, із випускниками Сватівської школи №8.

 

01 лютого 2017 р.

В рамках виїздного заняття слухачі І курсу факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізація «Європейська інтеграція») разом із викладачем кафедри права та європейської інтеграції Н.В.  Мирною відвідали відділ міжнародного протоколу і співпраці з іноземними представництвами департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради.

Слухачі ознайомились з основними напрямами роботи департаменту щодо реалізації стратегії територіальної громади міста Харкова з питань європейської інтеграції та встановлення партнерських і побратимських зв’язків з містами зарубіжних країн, сприяння розвитку інформаційній, економічній та культурній співпраці, обміну делегаціями у галузі освіти, науки, спорту та ін.

фото 1 ] [ фото 2 ] [ фото 3 ]

 

На базі Інституту відбувся семінар “Е-декларування: практичний аспект” для керівників ВНЗ I-II ступеня м. Харкова та їх заступників. Учасників семінару привітали заступник директора Інституту Золотарьов В.Ф. та заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Труш О.О.

На семінарі виступили Тимченко І.В. - завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Харківській області, Носик О.А. - начальник відділу кадрів ХарРІ НАДУ, які ознайомили слухачів з практичними аспектами застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю. Заступник декана факультету соціально-економічного управління Іванова І.Д. розповіла про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінування у 2017 році, умови вступу до ВНЗ України у поточному році та ознайомила з Правилами прийому до Інституту.

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.