Архів новин


Лютий 2016 р.

 

 

26 лютого 2016 р.

у Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України відбулися урочистості, присвячені XX випуску магістрів державного управління.

 

Привітання від Президента України Петра Порошенка

Привітання від Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана

Привітання від Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка

Привітання від Голови Нацдержслужби Костянтина Ващенка

Привітання від президента НАДУ Юрія Ковбасюка

 

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ], [ фото 39 ], [ фото 40 ].

 

26 лютого 2016 р.

студентка 5 курсу групи УЕК-15 Вінніченко Олександра взяла участь у V Міжнародній студентській науковій конференції «Academic and Scientific Challenges in the 21st Century», що відбулася в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна на кафедрі англійської мови. Тема доповіді «Problems of innovative development provision in Ukraine».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

 

25 лютого 2016 р.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ].

 

 

25 лютого 2016 р.

у Палаці культури «Хімік» відбулась акція для випускників шкіл міста Первомайський та Первомайського району, яку організував Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, в рамках діючої в Харківській області акції "Вища школа Харківщини - сільському абітурієнту".

Захід відкрили директор Департаменту науки і освіти ХОДА А. В. Бабічев,керівники районної держадміністрації та районної ради,міський голова М. М. Бакшеєв, які звернулись до старшокласників зі словами-настановами щодо вибору майбутньої професії.

Представники 16 вищих навчальних закладів надавали школярам інформацію про можливості навчання у своїх ВНЗ, серед яких були і представники нашого Інституту доцент кафедри державного управління Щегорцова В. М., доцент кафедри управління персоналом і економіки праці Смаглюк А. А., доцент кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д. А.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

25 лютого 2016 р.

у виконавчому комітеті Первомайської міської ради Харківської області відбулась зустріч міського голови М. М. Бакшеєва, секретаря міської ради О. В. Давиденка, заступника міського голови Н. П. Харченко, працівників міської ради та її виконавчих органів, а також новообраних депутатів міської ради з доцентом кафедри державного управління Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України, кандидатом наук державного управління В. М. Щегорцовою.

Вікторія Миколаївна надала інформацію про форми та особливості навчання в інституті, познайомила з можливостями здобуття майбутньої професії в стінах ХарРІ НАДУ.

Присутні отримали запрошення на навчання або перепідготовку та підвищення кваліфікації за професійними програмами підвищення кваліфікації та програмами постійно діючих і короткотермінових тематичних семінарів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

19 лютого 2016 р.

в Інституті відбувся семінар на тему «День вшанування пам’яті героїв Небесної сотні». У заході взяли участь керівництво та студенти факультету соціально-економічного управління. У межах семінару із тематичними доповідями виступили студентки І курсу Горбцова Анастасія, Князєва Інна та Усенко Юлія.

Також із вітальним словом до учасників звернулися народні депутати України Л. Гриневич, М. Іонова, І. Луценко.

Довідково: у відповідності до Указу Президента України від 11 лютого 2015 р. у нашій державі встановлено День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щороку 20 лютого.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ].

 

Протягом 18-24 лютого 2016 р. у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України працювала Державна екзаменаційна комісія з проведення державних екзаменів та захисту магістерських робіт.

За час навчання 359 слухачів факультету підготовки магістрів державного управління успішно засвоїли знання з 17 основних дисциплін, а також пройшли поглиблену підготовку за спеціалізаціями: «Управління державними інституціями», «Державне регулювання економіки та підприємництва», «Європейська інтеграція в умовах глобального врядування», «Соціальна і гуманітарна політика», «Регіональне управління та місцеве самоврядування», «Політичні інститути і процеси», «Інформатизація державного управління», «Управління освітою», «Організація правової роботи в органах публічної влади»,«Державні механізми реалізації політики національної безпеки», «Кадрова та організаційно-контрольна діяльність», «Управління охороною здоров’я».

 

18 лютого 2016 р.

за ініціативи Харківського університетського консорціуму та під патронатом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації в Харківському національному університеті ім. В. Н. Каразіна пройшла зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з волонтерськими освітянськими рухами Харківщини. На зустрічі були присутні представники Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, Харківського національного медичного університету, Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова, студенти Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, студенти Харківського державної академії культури, а також діючі шкільні психологи, які працюють з сім’ями військових, загиблих в АТО.

Учасники зустрічі представили результати своєї діяльності, а також ознайомили Міністра з проблемами, які виникають в роботі з переселенцями.

Харківський регіональний інститут державного управління представляла доцент кафедри державного управління Юлія Володимирівна Контопцева – волонтер проекту «Станція Харків», який займається проблемами вимушених переселенців в Харківській області.

Зустріч пройшла в форматі діалогу, Міністр виявив зацікавленість волонтерською діяльністю освітян Харківщини та тверде бажання допомогти в озвучених проблемах.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ].

 

 

18 лютого 2016 р.

Відбулося засідання Науково-експертної ради Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

порядок денний ].

 

 

18 лютого 2016 р.

у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України розпочали роботу Державні екзаменаційні комісії з проведення державних екзаменів та захисту магістерських робіт.

Цього року 359 слухачів мають скласти екзамени та захистити магістерські роботи для отримання освітньої кваліфікації «Магістр державного управління».

У роботі Державних екзаменаційних комісій взяли участь голова Харківської обласної ради Чернов С. І. та директор Харківського обласного центру зайнятості Міненко В. Л.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ].

 

16 лютого 2016 р.

слухачі денного відділення факультету підготовки магістрів державного управління Інституту відвідали Апеляційний суд Харківської області. Разом з доцентами Гончаренко М. В., Клімовою С. М. та Лєсною О. С. слухачі ознайомилися з порядком роботи суду і його структурою.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ].

 

12 лютого 2016 р.

слухачі, студенти та співробітники ХарРІ НАДУ при Президентові України відвідали волонтерський пункт при військовому шпиталі, що на вул. Тринклера.

Волонтерському пункту були передані засоби особистої гігієни, що конче потрібні пораненим та хворим військовим, які, на жаль, знаходяться у шпиталі в великій кількості. Кожен солдат, який поступає до шпиталю, отримує набір з речей першої необхідності від волонтерів. Такі набори зібрали небайдужі співробітники нашого інституту. Особливу подяку висловлюємо Сектору забезпечення доступу до публічної інформації, професору Дзюндзюку, доценту А. О. Кузнєцову та управлінню координації наукових досліджень та інформаційно-аналітичної роботи,кафедрі управління персоналом і економіки праці(завідуючий кафедрою – проф. В. О. Сивоконь), відділу прийому, О. М. Гавриш, працівникам деканату та студентам факультету соціально-економічного управління та особисто декану Петру Євгеновичу Минку, співробітникам кафедри економічної теорії та фінансів, співробітникам деканату та слухачам факультету підготовки магістрів державного управління та особисто декану Володимиру Григоровичу Бульбі, кафедрі української мови (зав. кафедрою – проф. П. О. Редін),кафедрі регіонального розвитку та місцевого самоврядування (зав. кафедрою – проф. Ю. О. Куц), кафедрі економічної політики та менеджменту(зав. кафедрою – проф. М. А. Латинін), навчально-методичному управлінню.

Частину зібраних засобів було передано військовим до 50-ї окремої бригади Національної гвардії України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

12 лютого 2016 р.

викладачами: доцентом кафедри права та європейської інтеграції, к.держ.упр., доц. Сергєєвою Л. М. разом із доцентом кафедри державного управління, к.держ.упр., доц. Кузнецовим А. О. проведено міжкафедральне семінарське заняття на тему: «Реформування системи державної влади в Україні: нові виклики та можливості» на вечірній формі навчання факультету підготовки магістрів державного управління. Із цікавими та практикоорієнтованими доповідями й повідомленнями виступили запрошені гості:

Сергєєв А. В., к.ю.н., доц., заслужений юрист України, тема доповіді: «Реформи в системі МВС України: надбання та прорахунки».

Циплицький Д. О., практикуючий адвокат, тема доповіді: «Шляхи реформування інституту адвокатури в Україні».

Носик О. А. – начальник відділу кадрів ХарРІ НАДУ, тема доповіді: «Проблеми імплементації в практику положень Закону України «Про державну службу».

Слухачі вечірньої форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління із задоволенням взяли участь в обговоренні зазначених проблемних питань семінарського заняття.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

11 лютого 2016 р.

ХарРІ НАДУ відвідали представники польського Університету менеджменту охорони праці в місті Катовіце (ВШОП) Канцлер ВШОП Малгожата Сікорска і представник ректора у справах міжнародного співробітництва Клаудія Тирала.

Протягом зустрічі відбулася презентація ВШОП і програми Два Дипломи, розробленої спеціально для українських навчальних закладів, а також обговорення умов співпраці на основі підписання Меморандуму та Договору про співробітництво.

У рамках міжнародних програм ВШОП співпрацює з іншими українськими університетами, серед  яких Національна академія державного управління при Президентові України, Дніпропетровський університет ім. Альфреда Нобеля, Національний університет харчових технологій та Національна металургійна академія України.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ].

 

10 лютого 2016 р.

представники Інституту взяли участь у другому дні Третьої щорічної ярмарки навчальних закладів Харківщини. Головним акцентом експозиції нашого навчального закладу в цьому році була співпраця з компаніями Microsoft Ukraine, McDonald’s, Samsung Ukraine, CAH Iн Бев Україна, а також участь студентів (Третьяк Ю., Боярінова В., Бірюкової О.) і випускників (Смаглюк А., к.е.н., доцента кафедри управління персоналом та економіки праці) факультету соціально-економічного управління.

Адміністрація Інституту дякує колективу Харківської обласної бібліотеки для юнацтва за чудову організацію даного заходу.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

09 лютого 2016 р.

представники Інституту Минко П. Є., Тимоха Д. А., Фомицька Н. В., Бублій М. П. та студенти факультету соціально-економічного управління взяли участь у першому дні Третьої щорічної ярмарки виших навчальних закладів Харківщини, яка відбулась у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для юнацтва в рамках діючої в області програми "Обираємо професію крок за кроком". Під час заходу школярі не могли пройти повз експозицію ХарРІ НАДУ та з зацікавленням знайомилися з можливостями здобуття майбутньої професії в стінах нашого Інституту.

Головна мета експозиції допомогти сьогоднішнім школярам, а в найближчому майбутньому абітурієнтам, зробити одне з найважливіших рішень в їх житті.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

05 лютого 2016 р.

проведено виїзне заняття завідувачем кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Ю. О. Куцом спільно з доцентом кафедри економічної політики та менеджменту Д. А. Тимохою для слухачів 1 курсу спеціальності «Регіональне управління» денної форми навчання та студентів 1-го курсу денної форми навчання факультету соціально-економічного управління Інституту на базі адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради за темою «Реалізація функцій місцевого самоврядування».

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

01 лютого 2016 року о 14.50

на урочистому засіданні директорату з 75-річним ювілеєм вітали кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови Ларису Семенівну Загребельну, яка працює в Інституті з 1998 року, тобто з часу створення кафедри.

За заслуги перед Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та з нагоди ювілею Лариса Семенівна була нагороджена Почесною грамотою Інституту. З привітаннями на адресу ювіляра виступили директор інституту Л. О. Бєлова, декан факультету підготовки магістрів державного управління В. Г. Бульба, колеги, слухачі.

За багаторічну сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у формування позитивного іміджу ХарРІ НАДУ на регіональному й державному рівнях Лариса Семенівна була нагороджена відзнакою голови Наглядової ради нашого інституту. Почесну відзнаку ювілярці вручив голова Наглядової ради – голова Харківської обласної державної адміністрації І. Л. Райнін.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.