Архів новин


Лютий 2015 р.

 

 

27 лютого 2015 р.

у Великому залі відбулися урочисті заходи з нагоди випуску магістрів державного управління.

 

Привітання від Президента України Петра Порошенка

Привітання від Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка

Привітання від Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана

Привітання від президента НАДУ Юрія Ковбасюка

Привітання від Голови Харківської ОДА Ігоря Райніна

 

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ], [ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ], [ фото 39 ], [ фото 40 ], [ фото 41 ], [ фото 42 ], [ фото 43 ], [ фото 44 ], [ фото 45 ], [ фото 46 ].

 

24 – 27 лютого 2015 р.

у бібліотечному відділі відбулася акція "Подаруй бібліотеці книгу!"

У акції взяли участь викладачі, співробітники Інституту та слухачі магістерської підготовки. До книжкового фонду бібліотеки надійшли навчальні посібники, монографії, довідкова та методична література, краєзнавчі видання.

Хотілося б відзначити активну участь викладачів кафедри управління персоналом та економіки праці, української мови, економічної політики та фінансів, а також слухачів – випускників денного, заочного та вечірнього відділень. Особлива подяка декану факультету магістерської підготовки В. Г. Бульбі, начальнику відділу організації заочної форми навчання – О. О. Трушу та завідувачу сектора організації вечірньої форми навчання – В. Е. Лунячеку за надану допомогу та співучасть в акції.

Щиро дякуємо всім, хто приєднався до проведення акції!

 

26 лютого 2015 р.

у форматі відеоконференцзвязку з Міністерством економічного розвитку і торгівлі відбулося обговорення проектів законів України щодо уніфікації та оптимізації дозвільних та ліцензійних процедур.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

25 лютого 2015 р.

відбулось останнє заняття Авторської школи для майбутніх лідерів, яка працювала з листопада 2014 р. по лютий 2015 р. Учасниками було переглянуто демонстраційний фільм щодо участі у проведенні ЗНО. На завершення учні отримали сертифікати про успішне навчання в Авторській школі. У заході взяли участь заступник директора В. Ф. Золотарьов, завідувач кафедри економічної політики та менеджменту М. А. Латинін, заступник декана факультету соціально-економічного управління І. Д. Іванова.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ].

 

23 лютого 2015 р.

о 11:30 відбулося засідання Науково-експертної Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України.

[ порядок денний ]

 

21 лютого 2015 р.

на базі Інституту проходило засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківської області за участю директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Бабічева.

Під час засідання були розглянуті питання взаємодії вищих навчальних закладів зі студентськими волонтерськими організаціями та групами, а також співпраці вищих навчальних закладів з 92-ю окремою механізованою бригадою.

Учасники засідання вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих героїв на Майдані в м. Києві 17-22 лютого 2014 року та в зоні АТО.

За підсумками обговорення питань порядку денного Радою ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківської області були прийняті відповідні рішення та рекомендації.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ].

 

21 лютого 2015 р.

викладач кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д. А. в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент» провів виїзне заняття на базі одного з найкращих закладів мережі McDonald's в місті Харкові. Студенти мали можливість познайомитися с світовими стандартними обслуговування, пізнати особливості технології приготування всіма улюблених страв, задати питання про особливості управління колективом керівнику закладу.

Особлива подяка Олексію Болоніну керівнику цього закладу за цікаві і ґрунтовні відповідні на непрості запитання. Впевнений що спілкування з успішною людиною закоханою в свою справу надасть студентам поштовху до отримання нових знань і навиків.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

20 лютого 2015 р.

кафедри української мови та іноземних мов підготували матеріали до радіопередачі, присвяченої Міжнародному дню рідної мови.

Активну участь у проведенні заходу взяли студенти групи МД-14 факультету соціально-економічного управління Ярошевич Олександр, Сверчун Костянтин, Зоценко Тетяна, Бочарова Анастасія, Білоного Сергій та Бєлявцева Єлизавета.

Радіослухачі отримали інформацію про те, що це міжнародне свято визначають 21 лютого з 1999 року. Він установлений з метою вшанування загиблих захисників бенгальської мови в Республіці Бангладеш, які виражали свій протест проти заборони використання в країні своєї рідної (бенгальської) мови ті демонстрацію яких було жорстоко придушено. Дізналися, що в Україні це свято існує з 2002 року, що у світі існує понад 6000 живих мов. Почули про те, що вони вмирають, якщо ними не послуговуються і що можна (якщо є на те воля народу) відродити мертву мову, зробити її могутньою та потужною (як іврит). Емоційному сприйняттю радіопередачі надали сценарію пісня про рідну мову та вірш Василя Симоненка «Моя мова»

фото 1 ].

 

19 лютого 2015 р.

у форматі відеоконференції відбулось обговорення проекту Закону України «Про освіту» з метою підвищення якості української освіти та забезпечення рівних можливостей доступу до якісної освіти кожної дитини, незалежно від фізичних можливостей, соціального статусу та місця проживання родини.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

18 лютого 2015 р.

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова провела виїзне заняття в Управлінні у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Харківському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» в рамках навчальної дисципліни «Соціальна політика» на тему «Сімейна політика. Насильство в сім'ї». Перед студентами груп УД-1-10, УД-2-10 факультету соціально-економічного управління за напрямом «Управління персоналом» виступили заступник начальника Управління В. А. Сичов, начальник відділу соціальної роботи ХМ ЦСССДМ «Довіра» О. В. Демяник, які ознайомили їх з практичною роботою органів місцевого самоврядування та соціальних служб у сфері сімейної політики м. Харків.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

18 лютого 2015 р.

В рамках співпраці з Харківською обласною молодіжною організацією «Харківський центр волонтерів» відбулась зустріч з президентом центра Світланою Багрич, в минулому випускницею факультету соціально-економічного управління. На зустрічі були присутні представники організації, студенти та слухачі Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України.

Центральною ідеєю та метою заходу є надання молоді можливості проявити свої здібності та показати нові можливості для розвитку їхнього внутрішнього потенціалу, з метою залучення до участі у волонтерському русі, що дає можливість самореалізуватися, з однієї сторони, та відчути себе причетними до державних справ, з іншої сторони.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

18 лютого 2015 р.

у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України викладач вищої категорії, старший викладач (капітан 1 рангу в запасі) Олійник Григорій Іванович провів інструктаж для студентів та слухачів вузу з питання безпечної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій.

Розповів про захисні споруди та найпростіші укриття, про необхідні дії у разі аварій, катастроф, стихійних лих, а також у непередбачуваних ситуаціях та в момент воєнних дій.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

16 – 24 лютого 2015 р.

в Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України проходили державні екзамени та захисти магістерських робіт слухачів факультету підготовки магістрів державного управління. Цього навчального року 396 слухачів складали екзамени та захищали магістерські роботи, з них за денною формою навчання – 51, за заочною та заочно-дистанційною – 300, за вечірньою – 45 слухачів.

Державні екзаменаційні комісії очолили:

Райнін Ігор Львович – к.держ.упр., голова Харківської обласної державної адміністрації;

Головко Валерій Анатолійович – к.е.н., голова Полтавської обласної державної адміністрації;

Світлична Юлія Олександрівна – к.держ.упр., заступник голови Харківської обласної державної адміністрації;

Коваленко Віктор Миколайович – к.е.н., директор департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації;

Георгієвський Юрій Валентинович – к.ю.н., начальник Головного управління юстиції в Харківській області;

Беккер Марк Львович – голова Барвінківської районної державної адміністрації в Харківській області;

Шпарага Юрій Іванович – голова Харківської районної державної адміністрації в Харківській області;

Сінельнік Олександр Петрович – начальник відділу кадрової роботи та нагород виконавчого апарату Харківської обласної ради.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ].

 

13 лютого 2015 р.

В рамках співпраці між школою-інтернатом «Обдарованість» та Інститутом викладачі кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д. А. та Ульянченко Ю. О. взяли участь у нараді педагогічного колективу школи-інтернату «Обдарованість».

Під час зустріч поділилися досвідом використання продуктів компанії Microsoft Україна в начальному процесі, можливостями які дає участь в програмі Програма Microsoft "Партнерство в навчанні".

Головний висновок зустрічі – учні та студенти 21-го сторіччя потребують відповідного навчального контенту.

Довідка

Cпеціалізована школа-інтернат «Обдарованість», де навчаються найкращі учні з усіх районів і міст обласного підпорядкування Харківської області, була заснована 25 травня 2009 року рішенням XLІІ сесії V скликання Харківської обласної ради. Про доцільність створення цього закладу говорять чисельні нагороди його учнів на олімпіадах і конкурсах національного і міжнародного рівня.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ].

 

13 лютого 2015 р.

студенти факультету соціально-економічного управління у тісній взаємодії з Харківською студентською республікою організували свято всіх закоханих – День Св. Валентина. Завдяки ініціативі молоді у стінах Інституту була створена відповідна атмосфера: учасники заходу мали змогу дізнатися про історію виникнення свята, взяти участь у конкурсах, а також висловити почуття,залишивши свої повідомлення на Стіні Кохання. Всі учасники з захопленням поринули у цікавий світ гри, отримати солодкі подарунки та «валентинки». Зважаючи на те, що на святі досить популярним було зізнання у любові до України, – можна бути впевненими у світлому майбутньому нашої країни, вихованому на почутті глибокого патріотизму нашої молоді.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

12 лютого 2015 р.

за ініціативи Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної студентської ради на базі Харківського регіонального інституту відбувся збір харківських молодіжних волонтерських рухів під гаслом «Приєднуйся!».

Учасників привітала директор Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України Л.О. Бєлова.

У заході взяли участь директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Бабічєв А.В., представники студентства, молодіжних та громадських організацій, відомі харківські журналісти, які працюють в зоні АТО.

У рамках заходу відбулися презентації громадських молодіжних та студентських волонтерських груп та проектів, координатори яких обмінялися досвідом роботи та звернулися до учасників із закликом широкого залучення студентської молоді до волонтерського руху.

Учасники зборів перейнялися важливістю молодіжного руху як чинника виховання патріотизму. Перемога неодмінно буде з нами, якщо до її досягнення докладають зусиль усі соціальні й вікові групи суспільства.

Підсумком зустрічі стало створення студентського волонтерського штабу при Харківській обласній студентській раді, який буде координувати діяльність існуючих та новостворених волонтерських ініціатив.

Контактна інформація по волонтерських оргагнізаціях ].

Приєднуйся!

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ].

 

12 лютого 2015 р.

представники Ради молодих учених нашого Інституту (Ульянченко Ю. О., Решевець О. В.) прийняли участь у розширеному засіданні Харківської обласної ради молодих учених та спеціалістів. Засідання пройшло на базі Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, серед поточних питань щодо розвитку харківської науки та підтримці молодих науковців були обговорені і розроблені пропозиції щодо змін до проекту Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань та проекту Наказу щодо оприлюднення дисертацій та відгуків офіційних опонентів.

 

12 лютого 2015 р.

доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Олег Конотопцев взяв участь у круглому за темою "Чи хоче влада зробити регіони більш самодостатніми, або як децентралізація може вплинути на добробут громадян?", що проходив в прес-центрі інформагентства "STATUS QUO".

 

 

11 лютого 2015 р.

в межах підписаної рамкової угоди між Міністерством освіти і науки України України та компанією Microsoft Ukraine відбулась інтерактивна презентація, в ході якої представники компанії розповили про основні можливості співпраці для вищих навчальних закладів.

Доцент кафедри економічної політики та менеджменту Тимоха Д. А. представив інноваційну освітянську родину нашого закладу та прийняв участь в обговоренні цікавих тем:

• Оffice 365 та OneNote Classroom як інформаційно-комунікаційна складова навчального процесу;

• спеціальні умови використання ресурсів Microsoft - Олег Миклашевський (менеджер по роботі з академічними замовниками);

• ідеальна ІТ-інфраструктура ВНЗ - Ольга Свириденко (Керівник відділу по роботі з закладами освіти);

• «Створення універсальних додатків з хмарним бекендом Azure» Маргарита Остапчук (технічний євангеліст компанії Microsoft).

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

11 лютого 2015 р.

в Інституті проходила зустріч зі старшокласниками шкіл області, які взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України у секціях «управління персоналом», «інноваційний менеджмент та логістичні процеси» й «ділова українська мова». Зазначені секції були започатковані за ініціативою Інституту. У зустрічі взяли участь Бєлова Л. О. – директор Інституту, Золотарьов В. Ф. – заступник директора з короткотермінового підвищення кваліфікації, Минко П. Є. – декан факультету соціально-економічного управління, завідувачі кафедр Латинін М. А., Сивоконь В. О., Редін П. О. Усі старшокласники були нагороджені Подяками Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ].

 

09 лютого 2015 р.

в Національній академії державного управління при Президентові України відбувся підсумковий семінар реалізації Проекту «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (РЕОП). Президент Національної академії Ю. В. Ковбасюк і директор Проекту РЕОП Пол Дарбі підсумували результати впровадження у програму підготовки магістрів державного управління нової навчальної дисципліни «Прогнозування розвитку територій». Віце-президент Національної академії М. М. Білинська наголосила на перспективах впровадження навчальної дисципліни з прогнозування розвитку територій в академії та її регіональних інститутах. Від Харківського регіонального інституту у семінарі брали участь професори М. А. Латинін та В. В. Мамонова, які брали участь у розробці цієї дисципліни та підготовці відповідних навчальних посібників, а також здійснювали пілотування курсу в ХарРІ НАДУ для слухачів денної форми навчання. За результатами пілотування слухачі отримали сертифікати міжнародного зразка, а викладачі – сертифікати тренерів.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

07 лютого 2015 р.

на базі Інституту проходив конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для наукового відділення комп’ютерні науки. Школярами були представлені роботи за шістьма секціями: комп’ютерні системи та мережі, безпека інформаційних та телекомунікаційних систем, технології програмування, інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту, іnternet-технології та web-дизайн, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

05 лютого 2015 р.

представники Інституту Тимоха Д. А, Гнатенко А. І., Орел Ю. Л., Головань С. О. взяли участь у Другій щорічній ярмарці виших навчальних закладів Харківщини, яка відбулась у приміщенні Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Під час заходу школярі не могли пройти повз експозицію ХарРІ НАДУ та з зацікавленням знайомилися з можливостями здобуття майбутньої професії в стінах нашого Інституту. Зустріч з молоддю показала, що не зважаючи на те, що наша країна проходить через дуже складні часи, можна бути цілком впевненими, що у неї попереду велике майбутнє.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ].

 

05 лютого 2015 р.

доцент кафедри державного управління Людмила Набока відвідала Коломацький НВК ім. Героя Радянського Союзу І. Є. Єгорова і ознайомила учнів 9-11 класів із діяльністю Інституту.

фото 1 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.