Архів новин


Лютий 2013 р.

 

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з успішним завершенням навчання й отриманням кваліфікації магістра державного управління!

Наш Інститут сьогодні відіграє важливу роль у становленні України як сильної демократичної держави з розвиненою ринковою економікою і міцною соціальною сферою. В цих стінах готуються молоді креативні кадри, які приносять у державне управління свіжі думки і енергію, нові знання і навички сучасного державного менеджменту.

Впевнений, сьогоднішні випускники чесною самовідданою працею в органах державної влади та місцевого самоврядування збудують нову Україну, проведуть її шляхом демократії, свободи і правди. Зичу здоров'я, оптимізму, сил і наснаги, успіхів і професійних злетів на славу України!

Директор ХарРІ НАДУ при Президентові України В.А. Ландсман

Вітання президента Національної академії державного управління при Президентові України Юрія Ковбасюка

Вітання голови Верховної Ради України Володимира Рибака

Вітання Прем'єр-міністра України Миколи Азарова

Вітання голови Нацдержслужби України Вячеслава Толкованова

Вітання директора Дніпропетровського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України Сергія Серьогіна

Вітання директора Львівського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України Володимира Загорського

Вітання з нагоди випуску також надійшли від голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Великою шаною і визнанням заслуг викладачів та випускників стали грамоти та подяки від керівництва міста та області.

28 лютого в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись урочистості з нагоди випуску магістрів державного управління.

докладніше ]

 

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ], [ фото 30 ].

 

21 лютого

на базі Харківської гімназії № 12 проведено зустріч працівників кафедри державного управління з випускниками 11-х класів шкіл № 7, 10, 12, 120.

У підготовці та проведенні зустрічі брали активну участь директор гімназії № 12 Калмичкова Л.А., адміністрація та педагоги зазначених навчальних закладів, доценти кафедри державного управління Козуб В.П., Єжелий В.М.

У ході зустрічі учням показано фільм і презентацію про регіональний інститут, його специфіку, завдання, зміст і особливості організації навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи, студентське життя, міжнародні зв'язки тощо, запрошено взяти участь в інтернет-олімпіаді, запропоновано звернутися до інституту за допомогою щодо проведення ЗНО. Протягом імпровізованої прес-конференції випускникам надано відповіді на численні запитання.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

21 лютого

о 1120 в Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбудеться засідання Експертної ради ХарРІ НАДУ.

[ порядок денний ]

 

 

З 14 до 25 лютого слухачі факультету підготовки магістрів державного управління складатимуть державні екзамени та захищатимуть магістерські роботи для підтвердження відповідності своїх знань та вмінь освітньо-кваліфікаційному рівню "магістр".

 

 

14 лютого

Згідно з спільним планом роботи Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України та управлінням освіти Червонозаводського району Харківської міської ради (начальник Нижник О.С.) на базі загальноосвітнього навчального закладу № 34 проведено зустріч працівників кафедри державного управління з випускниками 11-х класів шкіл №№ 34, 35, 41, 48.

У підготовці та проведенні зустрічі брали активну участь директор школи № 34 Несвітайло С.І., адміністрація та педагоги зазначених навчальних закладів, доценти кафедри державного управління Козуб В.П., Єжелий В.М.

У ході зустрічі учням показано фільм і презентацію про регіональний інститут, його специфіку, завдання, зміст і особливості організації навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи, студентське життя, міжнародні зв'язки тощо, запрошено взяти участь в інтернет-олімпіаді, запропоновано звернутися до інституту за допомогою щодо проведення ЗНО.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

13 лютого на базі Інституту проходила робоча зустріч в.о. ректора НДУ «БелДУ» Олега Полухіна з ректором Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна Вілем Бакіровим та директором ХарРІ НАДУ Вадимом Ландсманом.

Було обговорено питання підготовки зустрічі науково-освітньої ради єврорегіона «Слобожанщина» із залученям керівників навчальних закладів, наукових установ, а також представників місцевої влади двох прикордонних регіонів.

фото 1 ]

 

07 лютого

на базі загальноосвітнього навчального закладу Червонозаводського району працівники кафедри державного управління та управлінням освіти Харківської міської ради (начальник Нижник О.С.) провели зустріч з випускниками 11-х класів шкіл №№ 53, 66. У підготовці та проведенні зустрічі брали активну участь директор школи № 53 Білаш Я.В., педагогічний колектив, доценти кафедри державного управління Боковікова Ю.В., Щегорцова В.М. та Єжелий В.М. У ході зустрічі учні подивилися фільм і презентацію про регіональний інститут, його специфіку, завдання, зміст і особливості організації навчально-виховного процесу, науково-дослідної роботи, студентське життя, міжнародні зв'язки тощо.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

05 лютого

відбувся круглий стіл на тему: "Актуальні проблеми впровадження Закону України "Про державну службу". Під час круглого столу було обговорено передумови впровадження нового Закону України "Про державну службу"; мета, завдання та основні інноваційні положення Закону; новий підхід до класифікації посад державної служби; ранги державних службовців; вимоги до рівня професійної компетентності особи, яка претендує на зайняття посади державної служби. В роботі круглого столу взяли участь науково-педагогічний склад кафедри державного управління, аспіранти кафедри, слухачі денного факультету магістерської підготовки.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.