Архів новин


Лютий 2012 р.

 

29 лютого в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів державного управління.

прес-реліз ]

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ], [ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ], [ фото 26 ]

 

24 лютого голова Національного агентства України з питань державної служби В'ячеслав Толкованов взяв участь у відкритті філіалу кафедри регіонального управління та місцевого самоврядування Інституту при Чугуївській міській раді.

У рамках цього заходу проходив круглий стіл "Місцеве самоврядування: проблеми, перспективи, розвиток".

 

23 лютого в рамках візиту голови Національного агентства України з питань державної служби В'ячеслава Толкованова та директора Центру адаптації державної служби до стандартів ЄС Марини Канавець до Харківської області відбулась зустріч із професорсько-викладацьким складом Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ]

 

23 лютого

в рамках спільного проекту Кабінету Міністрів України та Національної академії відбулась чергова відеоконференція щодо роз'яснення та обговорення пріоритетів урядової політики, цілей і змісту соціально-економічних реформ. Її темою стало обговорення результатів роботи органів внутрішніх справ та пріоритетні напрямки діяльності щодо попередження правопорушень і зменшення рівня злочинності у державі.

фото 1 ], [ фото 2 ]

 

 

16 лютого

О 1450 в Залі № 1 відбулося засідання Експертної ради.

[ порядок денний ]

 

 

16 лютого студенти групи УД-11: Фесенко В., Таньшина А., Строеньева А., Бардакова К., Кобець М., Півень М., Лілітко Д., Вавилов А., Кострикіна Д., Карпович Д., Полякова Н., Мартиненко Я., Мехед А., Філімонова В., Калашнікова А. та викладач кафедри права і законотворчого процесу Дубовик Катерина Євгенівна відвідали пункт обігріву для бездомних, що розташований біля станції м. Центральний ринок. Відповівши на заклик про допомогу обласної організації Червоний хрест, студенти принесли нужденним куплені за власні кошти продукти і теплі речі.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

З 14 по 15 лютого Інститут з робочим візитом відвідали віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України Малащенко Віталій Борисович та професор та програмний директор Школи публічної політики та управління Университета м. Торонто (Канада) Ірвін Студин.

В ході двох круглих столів із професорсько-викладацьким складом та слухачами факультету магістерської підготовки були порушенні питання формування регіональної еліти, змісту навчальних програм, гарантій працевлаштування, зміни акцентів в роботі кадрових служб. Аналогічні зустрічі пройшли в Адміністрації Московського району Харківської міської ради.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

07 лютого відбулась нарада з представниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в Харківській області з питань вступу на навчання в ХарРІ НАДУ.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ]

 

 

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.