Архів новин


Лютий 2011 р.

 

26 лютого в Інституті відбулися урочистості
з нагоди випуску магістрів державного управління.

Вітаємо магістрів державного управління
випуску 2011 року!

 

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ],

[ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ],

[ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ],

[ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ], [ фото 19 ], [ фото 20 ],

[ фото 21 ], [ фото 22 ], [ фото 23 ], [ фото 24 ], [ фото 25 ],

[ фото 26 ], [ фото 27 ], [ фото 28 ], [ фото 29 ]

 

Урочисті збори:

[ фото 30 ], [ фото 31 ], [ фото 32 ], [ фото 33 ], [ фото 34 ],

[ фото 35 ], [ фото 36 ], [ фото 37 ], [ фото 38 ], [ фото 39 ],

[ фото 40 ], [ фото 41 ], [ фото 42 ], [ фото 43 ], [ фото 44 ],

[ фото 45 ], [ фото 46 ], [ фото 47 ]

 

24 лютого о 1230 відбулася презентація освітнього проекту Фонду Віктора Пінчука – "Всесвітні студії", – що спрямований на формування нових професійних еліт в Україні.

Фонд надає гранти молодим українцям на отримання магістерської освіти в кращих університетах світу у галузях, які Фонд вважає пріоритетними для подальшого розвитку країни, а саме: аграрні науки, довкілля та екологія, право, державне управління.

 

23 лютого Вітаємо з Днем Захисника Вітчизни!

Це свято завжди асоціюється з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. Ми всі виросли з цим святом, дорослішали й мужніли, беручи приклад зі старших поколінь. Тому бажаю всім нашим захисникам здоров'я, витримки, успіхів у роботі та навчанні, щастя і родинного затишку!

Особливі слова подяки адресую ветеранам війн. Ваші подвиги завжди залишатимуться взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін від усього колективу інституту, слухачів та студентів, синівська подяка й найкращі побажання здоров'я, довголіття і злагоди.

 

16 лютого за ініціативи Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України відбулось засідання Ради Науково-методичного об'єднання зі спеціальності "Державне управління" (далі – НМО), створеного 17 червня 1997 р., з метою всебічного науково-методичного обґрунтування процесу підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації управлінських кадрів. До складу НМО сьогодні входять 14 ВНЗ м. Харкова та навчально-виховний комплекс № 116 (початкова школа, гімназія місцевого самоврядування).

У засіданні Ради НМО взяли участь проректори з наукової роботи та завідувачі кафедр Харківського національного технічного університету радіоелектроніки, Національного технічного університету "Харківський політехнічний Інститут", Харківського національного економічного університету, Національної юридичної академії України ім. Ярослава Мудрого, Харківського університету внутрішніх справ, Харківського національного аграрного університету, Національного фармацевтичного університету, Харківської медичної академії післядипломної освіти, Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого. Окрім керівництва, наш Інститут представляли завідувачі кафедр та начальники структурних підрозділів.

Були обговорені питання активізації та перспективних напрямків співробітництва у межах НМО, концептуальні засади організації та проведення цьогорічного Міжнародного наукового конгресу "Державне управління та місцеве самоврядування" та інші питання, що стосуються спільної науково-аналітичної роботи.

Після офіційної (пленарної) частини, учасники заходу мали змогу у невимушеній обстановці поспілкуватись та окреслити перспективи міжкафедральної взаємодії вузів-членів НМО (читання лекцій, обмін навчально-методичною продукцією та ін.), проведення спільних науково-комунікативних заходів, публікації наукових праць та ін. Для учасників заходу також була організована виставка друкованої продукції Інституту.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.