Архів новин


Лютий 2010 р.

 

26 лютого в Інституті відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів державного управління.

З 1320 до 1440 випускники отримували дипломи по земляцтвах.

Урочисті збори розпочалися о 1450 в актовій залі Інституту, де дипломи відмінникам вручали представники органів влади Північно-східного регіону України.

[ фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ],

[ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ],

[ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ]

 

25 лютого о 1450 у Залі засідань Спеціалізованої вченої ради відбулося чергове засідання Експертної ради Інституту

[ порядок денний ]

 

23-25 лютого в Інституті з експертною місією в рамках проекту Twinning перебувала пані Домінік Долма (Франція).

Згідно з програмою візиту відбулася зустріч із членами робочої групи з реалізації Компоненту 2 "Посилена організація та управління НАДУ та її регіональних інститутів з акцентом на спроможність інститутів підвищення кваліфікації здійснювати підготовку висококваліфікованих державних службовців" проекту Twinning.

Цей компонент включає функціональний та SWOT-аналіз діяльності Інституту, розробку стратегії, комунікаційного та маркетингового планів.

 

З лютого по жовтень 2010 в ХарРІ НАДУ перебуватиме експерт Програми імені Фулбрайта Доктор Лінда-Марі Сандстром, викладач Університету штату Каліфорнія, м. Лонг-Біч, Центру післядипломної освіти з державної політики та публічного адміністрування, США, з метою проведення 16-тижневого курсу «Створення ефективних публічних програм» для студентів ФСЕУ та магістрів публічного адміністрування. Цей курс включає в себе необхідні елементи для розробки та здійснення публічних програм для державних установ та добродійних організацій. Студенти виявлятимуть громадські потреби, розроблятимуть ефективні дії для задоволення цих потреб, а також кадрових потреб, розроблятимуть програмний бюджет, формувальний та підсумковий план оцінювання програм. Структуру курсу пристосовано для навчання дорослих людей: лектор пропонує теорії та концепції, після чого в малих групах тривають дискусії, які дозволяють студентам співвіднести концепції зі знайомими ситуаціями реального життя.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.