Архів новин


Січень 2014 р.

 

28 січня

професор кафедри соціальної і гуманітарної політики В. В. Сичова взяла участь у профорієнтаційному заході «Сузір’я професій», організованому Люботинським міським центром зайнятості в межах заходу Харківського обласного центру зайнятості на базі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту.

Ознайомитися з перспективами професійного навчання прийшло більше 500 учнів 9 – 11 класів ЗОШ №№ 3, 4, 5, 6, Люботинскьої гімназії № 1, Караванської ЗОШ в місті Люботин, Комунального закладу «навчально-виховний заклад – школа-інтернат 1-3 ступенів) Харківської обласної ради, безробітні з числа молоді.

Проф. Сичова В.В. проінформувала потенційних абітурієнтів про умови вступу до ХарРІ НАДУ при Президентові України; переваги навчання у нашому закладі; спеціальності, за якими готують фахівців на факультеті соціально-економічного управління; наукові та виховні заходи, що проводяться викладачами та студентами інституту; перспективи працевлаштування чи продовження навчання.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ].

 

24 січня

у Валківському районі відбувся профорієнтаційний захід «Сузір’я професій». Усього в заході взяли участь 395 учнів з 12 шкіл Валківщини. Доцент кафедри української мови Л.П.Ткаченко, яка представляла ХарРІ НАДУ при Президентові України, засвідчила значний інтерес до нашого інституту потенційних вступників.

фото 1 ].

 

23 січня

розпочався цикл навчальних семінарів для співробітників Інституту, що проходитимуть один раз на місяць. Перше заняття для присутніх провела доц. Падафет Ю.Г., яка ознайомила присутніх із нововведеннями чинного законодавства щодо корпоративної культури та етичних правил поведінки.

фото 1 ], [ фото 2 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.