Архів новин


Січень 2013 р.

 

 

Шановні колеги!

Від усього серця вітаю Вас та Вашу родину з Новим 2013 роком та Різдвом Христовим! Нехай світле свято Різдва сповнить душу вірою та любов’ю! У ці святкові дні щиро бажаю Вам та Вашим близьким міцного здоров’я, творчого натхнення та вагомих успіхів у роботі, добробуту, родинного затишку! Хай завжди будуть з Вами злагода, мир, радість та надія на краще майбутнє! Добра і щастя Вам!

Директор Iнституту
Вадим Ландсман

 

 


 

28 січня

відбулася відкрита лекція ізраїльського експерта Алекса Магідова за темою: "Можливості маленької економіки у глобальному світі" для слухачів, студентів, аспірантів та викладачів, що була організована за підтримки Посольства Держави Ізраїль та Ізраїльського культурного центру в м. Харків.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ].

 

25 січня

В інституті стало доброю традицією відзначати день студента або Тетянин день.

Слухачі 1 та 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління нашого Інституту відсвяткували цей день по особливому – проведенням тематичної вечірки у стилі ретро – "Ретро-Party".

Різноманітні конкурси, запальні танці в стилі 60-х – 90-х років, цікава інформація про культуру 60-х – 70-х років від ведучих вечора Рилькова Ігора та Саніної Надії дали позитивний настрій на всі вихідні.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

25 січня

рівно 35 років тому (у 1978р.) м. Харків відвідав, у рамках гастролей по Україні, Володимир Семенович Висоцький.

У день народження цієї творчої людини, слухачі 1 та 2 курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління ХарРІ НАДУ взяли участь у вечорі спогадів, який відбувся в музеї відомих харків'ян ім. К.І. Шульженко.

В рамках програми прозвучали пісні В.С. Висоцького у виконанні організаторів та гостей творчого вечора. Присутні мали можливість переглянути фотографіїі видатного митця та продекламувати його вірші.

фото 1 ].

 

23 січня

в Інституті проведено зустріч-тренінг директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сидоренка О.Л. і методиста центру Кубатко Л.З. для фахівців щодо організації проведення ЗНО на базі Інституту.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

23 січня

на базі спеціалізованої школи № 99 Дзержинського району м. Харкова за участі Дзержинського районного управління освіти Харківської міської ради (начальник – Башкірова Ю.Г.) відбулася зустріч працівників кафедри державного управління Харківського регіонального інституту НАДУ при Президентові України з випускниками шкіл району та їх батьками.

У зустрічі брали участь завідувач кафедри Мартиненко В.М., професор кафедри Коротич О.Б., доценти кафедри Козуб В.П., Дідок Ю.В., Єжелий В.М.

Випускникам шкіл презентовано інформацію про Інститут, ознайомлено з навчально-методичною, матеріально-технічною базою інституту, особливостями і змістом навчальної і наукової роботи. Випускникам та їх батькам надано змістовні відповіді на їх запитання.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ].

 

11 січня

відбувся круглий стіл "Актуальні проблеми та кращі практики взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадкістю, нова роль Всеукраїнського конкурсу "Приязна адміністрація"

інформаційний лист ]

 

11 січня

слухачi ІІ курсу денної форми навчання факультету підготовки магістрів державного управління (спеціалізації "Європейська iнтеграцiя в умовах глобального урядування" i "Cоцiальна та гуманiтарна полiтика") разом з доцентом кафедри права та європейської iнтеграцiї Н.С. Фесенко у рамках виїзного заняття ознайомилися з діяльністю Центрального державного науково-технiчного архiву України.

Директор ЦДНТА Є.В. Семенов розповів вiдвiдувачам про iсторiю створення установи, проiнформував про зв'язки та професiйну спiвпрацю з коллегами iз країн колишнього СРСР, Європейського Союзу, США, Канади та iн. Заступник директора М.А. Балишев у своїй розповiдi висвітлив перед слухачами побудову системи державних архівних установ України та специфіку формування фондів ЦДНТА України, охарактеризував особливості проходження державної служби в архівних установах. Магістранти познайомилися з роботою основних відділів архіву, відвідали архівосховище.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ].

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.