Архів новин


Січень 2012 р.

 

За доброю традицією я разом з вами дякую старому року за те, що він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться! Бажаю, щоб у Новому році ви зробили все, про що так давно мріяли!

Сподіваюсь, що Новий рік дозволить нам всім успішно продовжити навчальні, наукові, управлінські та громадські справи, а також буде насичений яскравими подіями, глибоким змістом та новітніми здобутками!

Нехай віра у себе та свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших ваших мрій і бажань, а у Новому році панують мир і спокій, злагода та процвітання!

Бажаю, щоб Новий рік для кожного був щедрим на міцне здоров’я, добробут у родинах, невичерпне натхнення, а у душах кожного назавжди оселились віра, надія та любов!

Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч!

 
З повагою,
Директор ХарРІ НАДУ
при Президентові України
В.А. Ландсман

 


 

28 січня 2012 року пішла із життя видатна людина, вчений у галузі економіки та управління, кандидат економічних наук, професор кафедри економічної політики

АНДРУСЕНКО Григорій Олександрович

[ докладніше ]

 

 

 

24 січня між Орловським філіалом Російської академії народного господарства і державної служби при Президентові РФ і Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України пройшла відеоконференція за темою: "Соціальні гарантії населенню: проблеми реалізації і фінансування".

Наш інститут представляли Амосов О.Ю., Глухачов Є.Ф., Дєгтяр А.О., Єлагін В.П., працівники кафедри економічної теорії і фінансів. Із  змістовними доповідями виступили: Дєгтяр А.О. "Роль інноваційної економіки в створенні ефективної системи соціальних гарантій населенню", Соболь Р.Г. "Ринкова система соціального страхування в Україні", Гончаренко М.В. "Бюджет як основне джерело фінансування соціальних гарантій населення та галузей соціально-культурної сфери", Єлагін В.П. "Соціально-економічні передумови реформування системи соціальних пільг в Україні". Учасники обмінялись цінним досвідом и по-новому поглянули на хвилюючі питання. Обидві сторони зазначили важливість і плідність відеоконференції а також висловили намір проводити такі заходи у майбутньому.

 

 

22 січня 2012 року пішла із життя видатна людина, вчений у галузі економіки та управління, організатор науки, академік Академії економічних наук України

ОДІНЦОВА Галина Сергіївна

[ докладніше ]

 

 

 

21 СІЧНЯ відбулась КОНФЕРЕНЦІЯ-ЗУСТРІЧ
МАГІСТРІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

На пленарному засіданні виступили директор Інституту В.А. Ландсман, віце-президент Академії М.М. Білинська, заступник голови Харківської ОДА В.В. Алексейчук, заступник голови Полтавської ОДА Б.П. Галушка, начальник Нацдержслужби в Сумській області О.М. Демченко, начальник управління внутрішньої політики Луганської ОДА М.О. Борзенко, начальник відділу кадрів Феодосійського міськвиконкому О.В. Сисоєва. Професійні досягнення магістрів державного управління було висвітлено в доповіді першого заступника директора Інституту О.Ю. Амосова. У підсумковому зверненні до магістрів державного управління було наголошено на важливості створення Ради магістрів, а також періодичного проведення таких зустрічей.

[ Регламент проведення ]

Пленарне засідання:
фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ], [ фото 13 ], [ фото 14 ], [ фото 15 ], [ фото 16 ], [ фото 17 ], [ фото 18 ]

Секції:
фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ], [ фото 5 ], [ фото 6 ], [ фото 7 ], [ фото 8 ], [ фото 9 ], [ фото 10 ], [ фото 11 ], [ фото 12 ]

 

20 січня під керівництвом віце-президента Академії проф. М.М. Білинською проходила нарада щодо набору в магістратуру державного управління в 2012 році. Вона ознайомила присутніх керівників кадрових служб регіону із особливостями цьогорічного набору на спеціальність "Публічне адміністрування".

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ], [ фото 4 ]

 

11 січня, під час засідання директорату за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів для органів державного управління і місцевого самоврядування Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації урочисто нагороджено професора кафедри соціальної та гуманітарної політики Інституту А.Є. Тамма.

фото 1 ], [ фото 2 ], [ фото 3 ]

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.