Архів новин


Січень 2008 р.

 

30 січня працівники Інституту на чолі з директором В.В. Говорухою взяли участь в урочистій церемонії вшанування пам'яті Героїв Кут біля біля Пам'ятного знаку Героям Крут у сквері Перемоги.

 

24 січня о 14:50 в залі №1 відбулося засідання Вченої ради.

 

22 січня в Інституті проходили заходи, присвячені Дню Соборності України. Проведено засідання круглого столу на факультеті магістерської підготовки, своє засідання провів політологічно-дискусійний клуб «Коловрат».

Делегація ХарРІ НАДУ на чолі з директором Інституту В.В. Говорухою прийняли участь в урочистому покладанні квітів до Меморіалу Незалежності і до пам’ятника Т.Г. Шевченка.

 

З 16 січня проходила сесія студентів 5-го курсу факультету соціально-економічного управління заочної форми навчання.

 

15-20 січня на базі Інституту проходив семінар проекту “Тренінгові програми для підготовки державних службовців України з питань європейської інтеграції (V-VII категорій)”. У семінарі взяли участь розробники модулів, методисти, вебдизайнери та викладачі з регіональних інститутів НАДУ, ряду вищих навчальних закладів України, а також ряд фахівців у галузі європейської інтеграції. Тематичне спрямування семінару охоплювало питання застосування стратегій проектування, планування та використання активних форм навчання у процесі тренінгу для викладання модулів з європейської інтеграції.

 

14 січнярозпочалася тижнева сесія для слухачів 2-го курсу заочно-дистанційної форми навчання.

 

Copyright © 2005 – 2019 Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння. Усі права захищені.